Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (232. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir (3 Mobil) - 7 Masaüstü3 Mobil
5 sn
20.005
Cevap
782
Favori
1.600.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar aradıgım bi film var 3 gündür bulamıyorum film eski çağ filmi kılıçlı felan filmin başında at arabasıyla yolculuk yapan bi küçük kız bide dede var onların önüne yüzüklü bi adam çıkıyo adam büyülü kafası felan gözükmüyor bunların önünü kesiyor sonra uzun saçlı bi adam geliyor bunları kurtarıyor yüzüklü adamın kolunu kesiyor orda adam kaçıyor bu kızla adamı gönderiyo sonra bi şehre geliyor adam orda bi prenses görüyor o prensesin o kurtardıgı kız oldugunu farkediyo şehirde büyü var ve prensesi uzaklaştırmak istiyorlar şehirden o adamı seçiyorlar yolculuga ve yola çıkıyorlar ilk durakları ormandan sonra bi gölet var orayı geçmek ordada bi grupla karşılaşıyor grubun başında şişman bi kadın var ve o yönetiyo suya bi cadılıkla suçlanan kadını ve çocugunu atıyorlar adam orda onları kurtarıyor orda gece vakti olunca prensesi kaçırıyolar adam tek başına yoluna devam ediyor bi tarihi yere geliyorlar orda heryer sisle çevriliyor ve hayaletler çıkıyor piyasaya hayaletlerle savaşıyolar filmin finalinde bi dağlık bi yere götürüyolar kızı orda kızın kanına ihtiyaçları var yaratığı diriltmek için tabakayı koyup yaratıgı canlandırıyolar kızıda önüne yem atarken adam geliyor oraya savaşıyolar gök yüzüne ışık saçılıyo adam vuruyoluyo ve tanrılar adamın canını geri veriyor ve mutlu son hatırladıgım bu kadar aklına gelen yazsın lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirens

Amon-86
    2. filmhttp://www.imdb.com/title/tt0089695/ bu mudur?

edit:eksik bilgi

teşekkürler ama melesef o değil van damme oynamıyor o filmde, karete kid tarzında bişeydi sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: amon_86

arkadaşlar 90 larda izledim 2 defa şimdi aklıma gelmiyor aylardır bulamadım, çöl gibi kurak bir yerin altında bir üs var burda özel eğitimli askerler vardı. buraya giriş çıkış arazinin ortsaında küçük wc gibi bir kulübe var ordan yapılıyor. ilerleyen zamanlarda üsse zombi tarzı yaratıklar giriyor çok zekiler üsteki kadınları hamile bırakıp alien gibi çoğalıyorlar çıldırmak üzereyim

diğer sormak istediğim ise 2 kardeş yeni bir mahalleye taşınıyor abisi akşam arkadaşlarıyla bi yere gidiyor hırsızlık falan orda abisini öldütüyorlar. kardeşi kendini geliştiriyor ve turnuvaya abisinin intikamını almak için katılıyor, filmin sonunda abisini öldüreni tam öldürecekken abisinin hayal olarak yanına geliyor ve öldürmesine izin vermiyor çok saçma anlattım kusura bakmayın şimdiden teşekkürler

2. filmhttp://www.imdb.com/title/tt0107696/
  • quote:

Orijinalden alıntı: X kare

quote:

arkadaşlar 90 larda izledim 2 defa şimdi aklıma gelmiyor aylardır bulamadım, çöl gibi kurak bir yerin altında bir üs var burda özel eğitimli askerler vardı. buraya giriş çıkış arazinin ortsaında küçük wc gibi bir kulübe var ordan yapılıyor. ilerleyen zamanlarda üsse zombi tarzı yaratıklar giriyor çok zekiler üsteki kadınları hamile bırakıp alien gibi çoğalıyorlar çıldırmak üzereyim

diğer sormak istediğim ise 2 kardeş yeni bir mahalleye taşınıyor abisi akşam arkadaşlarıyla bi yere gidiyor hırsızlık falan orda abisini öldütüyorlar. kardeşi kendini geliştiriyor ve turnuvaya abisinin intikamını almak için katılıyor, filmin sonunda abisini öldüreni tam öldürecekken abisinin hayal olarak yanına geliyor ve öldürmesine izin vermiyor çok saçma anlattım kusura bakmayın şimdiden teşekkürler

2. filmhttp://www.imdb.com/title/tt0107696/

bu saatte nasıl sevindirik oldum ya ne kadar teşekkür etsem az
  • merhaba arkadaşlar

bir adam var. yazarlık yapıyor. yeni bir kitap yazmak için farklı bir kasabaya gidiyor. bir müddet sonra yazmış olduğu şeyler gerçekleşmeye başlıyor. kendisinin tanrı olduğunu düşünmeye başlıyor. 92-94 yılları arasında izlemiştim. teşekkür ederim
  • selam beyler

bi adam vardı evlat ediniyordu ama evlat edindiği insan değil bi hayvandı hangi hayvan tam hatırlayamadım.
    adamın akrabaları insan sandığı evlat edindiği çocuğu görmeye gelmişlerdi ama hayvan olduğunu görünce şaşırmışlardı.

teşekkürler
  • İKİNCİ FİLM

bi adam vardı prof. olması lazım bu kendini hamile yapıyordu iğneyle felan filan.çevresinde kısa kel arkadaşı onun karısı ve kendi karısı vardı.

nedense aklıma bu karakteri canlandıran jean claude van damme geliyor ama bulamadım bi yerde.

ÜÇÜNCÜ FİLM

bi prof. daha vardı bu prof. kadını incelerken kadın çırılçıplak sokağa çıkıyordu kadın esmer olması lazım.

bu film çatlak prof. olabilir.

hepsi için teşekkürler.
  • amerikada ırkçılığın olduğu zamanlarda bir zenci çocuğun biyografisi vardı çocuk çok zekiydi sanırım
    daha bilen çıkmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar.
    Çok eskiden izlediğim ve bulamadığım bir film var.
    Şöyleki;
    Olayda bir adam var ve evinde mühürlenmiş zarflar var. Birisi anlamadan bu zarflardan birinin mührünü açıyordu. Mühür açıldığı an büyük bir Kıyamet alameti gerçekleşiyordu. Sonra bu adam mühürleri kırmaya ve alametleri ortaya çıkarmaya başlıyordu. Toplamda 6-7 tane mühürlü zarf var. Büyük ihtimal yahudi filmiydi.
    Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mishakal

İKİNCİ FİLM

bi adam vardı prof. olması lazım bu kendini hamile yapıyordu iğneyle felan filan.çevresinde kısa kel arkadaşı onun karısı ve kendi karısı vardı.

nedense aklıma bu karakteri canlandıran jean claude van damme geliyor ama bulamadım bi yerde.

ÜÇÜNCÜ FİLM

bi prof. daha vardı bu prof. kadını incelerken kadın çırılçıplak sokağa çıkıyordu kadın esmer olması lazım.

bu film çatlak prof. olabilir.

hepsi için teşekkürler.

2. film

• @obili

Teşekkürler hocam ben van damme diyordum sonra kendı kendime bu adam dövüşcü adam ne işi var böyle rollerde demiştim ama yine bi nevi yanılmışım terminatör bey çıktı karşımıza
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hezârfen

Merhaba arkadaşlar.
    Çok eskiden izlediğim ve bulamadığım bir film var.
    Şöyleki;
    Olayda bir adam var ve evinde mühürlenmiş zarflar var. Birisi anlamadan bu zarflardan birinin mührünü açıyordu. Mühür açıldığı an büyük bir Kıyamet alameti gerçekleşiyordu. Sonra bu adam mühürleri kırmaya ve alametleri ortaya çıkarmaya başlıyordu. Toplamda 6-7 tane mühürlü zarf var. Büyük ihtimal yahudi filmiydi.
    Teşekkürler

http://www.imdb.com/title/tt0096073/ bu mudur?
  • quote:

quote:

Amon-86

teşekkürler ama melesef o değil van damme oynamıyor o filmde, karete kid tarzında bişeydi sanırım

Filmde van damme baş rolde oynamıyor bir bak istersen.
  • quote:

quote:

quote:

Amon-86

Filmde van damme baş rolde oynamıyor bir bak istersen.

cevap verilmiş. yeni gördüm özür
  • Merhaba arkadaşlar 3 ay önce izledim bi adam vardı çinli bi kadın vardı ve arkadaşlardı kız buna çok güveniyodu ne olduysa bi gün adamın arkadaşları çinli kıza saldırıyodu ve tecavüz ediyolardı adam da bunları sadece izliyodu olayın sonunda kadın ölüydu aradan bi zaman geçince kadının ruhu adama musallat oluydu ve adam yavaş yavaş deliriyodu sonun da hayaleti bulmak için odada ardı ardına fotoğraf çekmeye başlıyodu ve sonunda aynaya karsı bi fotoğraf çekiyodu resim çıktığında kızın hayaleti adamın omuzlarının üstünde oturduğunu anlıyodu işte böyle bir korku filmiydi ama bi türlü hatırlıyamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: süper_silver

Merhaba arkadaşlar 3 ay önce izledim bi adam vardı çinli bi kadın vardı ve arkadaşlardı kız buna çok güveniyodu ne olduysa bi gün adamın arkadaşları çinli kıza saldırıyodu ve tecavüz ediyolardı adam da bunları sadece izliyodu olayın sonunda kadın ölüydu aradan bi zaman geçince kadının ruhu adama musallat oluydu ve adam yavaş yavaş deliriyodu sonun da hayaleti bulmak için odada ardı ardına fotoğraf çekmeye başlıyodu ve sonunda aynaya karsı bi fotoğraf çekiyodu resim çıktığında kızın hayaleti adamın omuzlarının üstünde oturduğunu anlıyodu işte böyle bir korku filmiydi ama bi türlü hatırlıyamadım

shutter olması lazım;

• quote:

Orijinalden alıntı: adikursat

quote:

Merhaba arkadaşlar 3 ay önce izledim bi adam vardı çinli bi kadın vardı ve arkadaşlardı kız buna çok güveniyodu ne olduysa bi gün adamın arkadaşları çinli kıza saldırıyodu ve tecavüz ediyolardı adam da bunları sadece izliyodu olayın sonunda kadın ölüydu aradan bi zaman geçince kadının ruhu adama musallat oluydu ve adam yavaş yavaş deliriyodu sonun da hayaleti bulmak için odada ardı ardına fotoğraf çekmeye başlıyodu ve sonunda aynaya karsı bi fotoğraf çekiyodu resim çıktığında kızın hayaleti adamın omuzlarının üstünde oturduğunu anlıyodu işte böyle bir korku filmiydi ama bi türlü hatırlıyamadım

shutter olması lazım;

Dostum hikaye aynı sadece kadını öldürenler adamın arkadaşları ve günümüzde geçen bi olay eski bi film değil ve amerikada geçiyor adamlar hariç sadece kadın çinli ve hayalet adamın sürekli omuzlarında oturuyo adam sürekli nerede olduğunu arıyo ve sonunda adam aslında başından beri onun omuzlarında olduğunu görüyo aklına geçirdiği omuriliği hastlağı kilosunu ölçmek isterken gördüğü yüksek kiloyu vb şeyleri hatırlıyo
  • film aynı dostum, demek ki amerikalılar aynısını tekrar çekmiş. bu film 2004 yapımı. Shutter hollywood version falan diye aratırsan bulursun...

bak, 6. dakikadan sonrasını izle;

• Aynen arkadaşım çok saol teşekkürler
  • quote:

Aynen arkadaşım çok saol teşekkürler

http://www.imdb.com/title/tt0482599/?ref_=sr_2

buymuş
  • 
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.