Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (688. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.005
Cevap
782
Favori
1.600.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 686687688689690
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nightwish1993

Filmi buldum. Shark mission 1981

hayır benim izlediğim film bu değil, benim izlediğim filmi sana cevap olarak başka forumda yazmışlar, sanırım benim izlediğim abandon ship 1957 filmiydi,

neyse yinede aradığın filmi bulabildiğine sevindim....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TD-W9970_V3 -- 26 Kasım 2016; 12:56:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: R3hab

quote:

Orijinalden alıntı: MuradifK

beyler ya bi film vardı biryerde izledim ama hatırlamıyorum çocuk muydu hatırlamıyorum ama ya çocuk yada adamlar robotun içine biniyorlar ne hareket yaparsa robotlarda o hareketleri yapıyordu ve böylece dövüşler oluyordu lütfenn cevappppp acilllll hızlı lütfen :(((((((((((((((((((

Çelik Yumruklar (2011)

Hayır bu değil

https://www.youtube.com/channel/UC8AzwRBd-sPAGpGuP0BWOdA
  • Freddy Kruger77 F kullanıcısına yanıt
    Evet bu film çok teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • obili O kullanıcısına yanıt
    OZ dizisi değil. Film ceza evinde çok az geçiyor. Sonrasında hep çıkan iş adamından yardım isteniliyor iş adamıda listedeki diğer isimlerin yardımıyla olayları çö<meye çalışıyor.Yorum için yinede çok teşekkür ederim.
  • Arkadaşlar annem bi filmden bahsediyor ben birtürlü anımsayamdınim hatırlayayinınız varsa adını yazarsanız sevinirim
    Filmde micheal dougles oynuyormuş karısıyla buna bi adam musallat oluyormuş sürekli adam bunları tacize ediyormuş
    Kanunsuz giriş filmini biliyorsanız konu o film gibiymiş

• Filmin bir sahnesinin videosunu görmüştüm. Bir uçakta geçiyordu tesadüfi bir şekilde insanlar bir biriyle konuşuyorlardı ve bir adamdan bahsediyorlardı diğer konuya kulak misafiri olan yolcularda bu adamı tanıdıklarını söyleyip konuya atlıyorlardı sonradan uçaktaki tüm yolcuların hatta pilotun bile o adamı tanıdığı geçmişte tüm o uçaktaki insanlarla bağlantısı olduğu ortaya çıkıyordu ve uçak düşüyordu. Acaba adını hatırlayan var mı?
  • metehanar M kullanıcısına yanıt
    Relatos salvajes (2014)
  • 2000 li yıllarda atv de yayımlanmış gerilim korku tarzı bir film. Kızın annesi cadı oluyordu kızı da cadı sonra yeryüzüne kızını insan olarak gönderiyordu. Bir evde oluyorlardı hatta kızın arkadaşı büyü yapabiliyordu. Şeytana karşı büyü yapıyordu. Şeytan erkek kılığındaydı senin 1 büyüne karşı benim 3 büyüm var diyordu. Sonunda kız şeytandan kaçmaya çalışıyordu.Şeytan kızla evlenmeye çalışıyordu,bir bebeğin içinde bıçak vardı kız onla şeytanı öldürüyordu.

• Bir turk filmi kiz cok zengin ve buyuyene kadar kolyesinde ki erkegin gelecegine inaniyo. Bi gun hirsiz giriyo eve ve hirsizin ayakkabisi kaliyo evde. Sonra o kiz pesine dusuyo falan. Yardimci olur musunuzz

• quote:

Orijinalden alıntı: Pori

Relatos salvajes (2014)

Teşekkür ederim
  • Arkadaşlar senelerdir bunu düşünüyorum lütfen artık yardım edin. Çocukke bir film izlemiştim hatta o filmi 4 5 kez izledim çünkü hep veriyolardı.2007 veya 2008 filmiydi ve nickeledon filmi olduğunu hatırlıyorum değilse bile bi aile/gençlik filmiydi. Bir tane çocuk var ve bu çocuğun çok sevdiği bir abisi vardı. Bunların da 2 tane kız kardeşleri vardı. Bunlar ailecek sanırım kızlar hariç bir yere kamp veya tatile gidiyorlardı. Filmin başında abisi ve kardeşi kafa kafaya çarpışıyordu. Abi olan bi sahnede kavga edecektş ve boks dersleri almaya başlamıştı. Ama en net hatırladığım şey filmin sonunda bunlar ailecek paten kayıyorlardı güle eğlene.

• Film hakkında pek bilgim yok izlerken 10 yaşıni bile doldurmamıştım bu yüzden göz ucuyla izledim. Şuan ilgili çekebileceğini düşündüm.
    Film hakkında hatırladıklarım,
    1)sanırım iki grup arasında süregelen bir kavga var. Atesli silah kullanmadıklarını düşünüyorum, orta çağ zamanlarında geçiyor galiba.
    2)en net hatırladığım şey, paralı bir savaşçı vardı ve öldurdugu kişi başına sopasına çentik atıyordu. Böylece kavga sonrası parasını alıyordu.
    3) bir grubun lideri ölüyordu ve bu paralı asker cesedin cebinden hakkı olan parayı alıyordu, hatta bu işe liderin ufak çocuğu çok içerliyordu ama çocuğu tutuyorlardı.

• nightwish1993 N kullanıcısına yanıt
    Gangs of New York (2002)
  • Pori kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

• Eskiden bi film izlemiştim.Bi kızı kaçırıyolar oda bi kaç kişilik bi grubun hocasının kızıymış onu kurtarmak için bi mekana giriyolar orda da insan eti yiyen zengin insanlarla karşılaşıyolar hatta kafes dövüşleri falan yapılıyo.Eskiden izlediğim için pek hatırlamıyorum.

• filmin başında beyaz dev kaslı bi adam uçurum kenarında zehir içip kendini atıyordu
    sora bu beyaz adamın uzay gemisi bulunuyodu içine giriyolardı ve bir tane sağlam beyaz dev çıkıyordu
    gemiye girince o son kalan beyaz kaslı adam birisinin kafasını koparıyordu o kafası kopan da robot çıkıyordu filmi kaç yıldır bulamadım ya ismi aklıma gelmiyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurgenc.19

filmin başında beyaz dev kaslı bi adam uçurum kenarında zehir içip kendini atıyordu
    sora bu beyaz adamın uzay gemisi bulunuyodu içine giriyolardı ve bir tane sağlam beyaz dev çıkıyordu
    gemiye girince o son kalan beyaz kaslı adam birisinin kafasını koparıyordu o kafası kopan da robot çıkıyordu filmi kaç yıldır bulamadım ya ismi aklıma gelmiyo

Prometheus (2012)
  • Yıllar önce seyrettiğim eski bir yabancı filmdi.
    Genç yaşta eşi öldükten sonra dört çocuğunu yetimhaneye veren ve aradan yıllar geçtikten sonra yeniden evlenip yeni eşi ile farklı yerlere dağılan çocuklarını bulma mücadelesi veren, bu süreçte çocukların çektiği çileler, yaşadıklarını gören adamın hüzünlü yaşamı. Özellikle sakat kalan çocuğunu diğer kardeşleri ile beraber gördüğü sahne unutulmazdı.
    Bu filmin adını hatırlayan var mı?
  • Arkadaşlar foruma daha 5 dakika önce katıldım bu yüzden yanlışlarım için kusura bakmayın. Benimde uzun zaman önce izlediğim bir film var aklıma takıldı yaklaşık 6 aydır çok detaylı şekilde arıyorum ne yaptıysam bulamadım yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
    Filmin konusuna gelince bir tane orta yaşlarda bir kadın başrol oyuncumuz var geçmişte küçükken yazmış olduğu mektup veya mektupları alıyor veya buluyor ve hayatını değiştirmeye çalışıyor ve erkek arkadaşı var anlattıklarım eksik veya fazla olabilir hatalarım varsa affola şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meraklı ve cahil -- 30 Kasım 2016; 16:10:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dargure

Yıllar önce seyrettiğim eski bir yabancı filmdi.
    Genç yaşta eşi öldükten sonra dört çocuğunu yetimhaneye veren ve aradan yıllar geçtikten sonra yeniden evlenip yeni eşi ile farklı yerlere dağılan çocuklarını bulma mücadelesi veren, bu süreçte çocukların çektiği çileler, yaşadıklarını gören adamın hüzünlü yaşamı. Özellikle sakat kalan çocuğunu diğer kardeşleri ile beraber gördüğü sahne unutulmazdı.
    Bu filmin adını hatırlayan var mı?

After the Promise (1987)
  • 
Sayfa: önceki 686687688689690
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.