Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (664. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.005
Cevap
782
Favori
1.600.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 662663664665666
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: adanavan

geçen bir tv kanalında izledim.Bir adam restoranda 3 4 yemek siparişi veriyor.yanındaki adam o yemekleri yiyemezsin diye adamla 400 dolara iddiaya giriyor.sonra iddia büyüyor.12 15 tabak sipariş veriyor adamda bütün yemekleri yiyip bitiryor.tüm paralarıda alıyor.meğer adamın midesinde herkeste olmayan bir durum varmış.doymak bilmiyormuş.bu filmi tekrar izlemek istedim ama adını bulamadım.yardım ederseniz sevinirim.

Alıntıları Göster
    merhaba arkadaşlar direk soruyorum.

cok uzun zaman önce baya bir zaman önce bir film izledim hayal mayal hatırlıyorum yalnız konu şu

iki sevgili var erkek taraf kızdan elinde olmayan sebeplerden ayrı kalıyor bunun sonucunda yaşamak istemiyor bir köprüye çıkıyor tam atlayacakken bir dilenci adama madem öleceksin o zaman bir kaç tefeciden para al 1 hafta hayatını yaşa parayı geri ödemediğin zaman zaten onlar seni ortadan kaldırır diyor. adamla beraber tefecilerden paraları alıyorlar şampanyayla doldurulmuş havuzlarda falan yüzüyor adam o kadar parayı bulduktan sonra neyse efendim adamın aklına eski kız arkadaşı geliyor. evine gidiyor kızın kapısının önüne her yere çiçek koyduruyor falan filan jestler derken bunlar tekrar birlikte oluyorlar bir kaç mutlu günden sonra dilenci adama tefecilerin parayı sorduklarını hatırlatıyor derken derken ben gerisini hatırlamıyorum bulabilecek misiniz acaba çok merak ediyorum :) :) teşekkür ediyorum şimdiden

not: dilenci zenci bir adamdı diye hatırlıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi h.i.ç.kimse -- 3 Eylül 2016; 18:45:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pori

The Lazarus Child (2005)
    https://www.youtube.com/watch?v=6zmtEWfJ1R0

hocam çok teşekkür ederim evet bu film..
  • quote:

Orijinalden alıntı: h.i.ç.kimse

cok uzun zaman önce baya bir zaman önce bir film izledim hayal mayal hatırlıyorum yalnız konu şu

iki sevgili var erkek taraf kızdan elinde olmayan sebeplerden ayrı kalıyor bunun sonucunda yaşamak istemiyor bir köprüye çıkıyor tam atlayacakken bir dilenci adama madem öleceksin o zaman bir kaç tefeciden para al 1 hafta hayatını yaşa parayı geri ödemediğin zaman zaten onlar seni ortadan kaldırır diyor. adamla beraber tefecilerden paraları alıyorlar şampanyayla doldurulmuş havuzlarda falan yüzüyor adam o kadar parayı bulduktan sonra neyse efendim adamın aklına eski kız arkadaşı geliyor. evine gidiyor kızın kapısının önüne her yere çiçek koyduruyor falan filan jestler derken bunlar tekrar birlikte oluyorlar bir kaç mutlu günden sonra dilenci adama tefecilerin parayı sorduklarını hatırlatıyor derken derken ben gerisini hatırlamıyorum bulabilecek misiniz acaba çok merak ediyorum :) :) teşekkür ediyorum şimdiden

http://www.imdb.com/title/tt0253110/

La gran vida (2000)
  • quote:

Orijinalden alıntı: obili

quote:

Orijinalden alıntı: h.i.ç.kimse

http://www.imdb.com/title/tt0253110/

La gran vida (2000)

Alıntıları Göster
    Selam arkadaşlar

Geçen Yüz yılda( 1984 ile 1998 arası ) izlediğim bir filmi size sormak istiyorum. Büyük ihtimalle TRT 3 yada TRT 2 deydi Konu Amerikalı bir iş adamının hayatı ile ilgiliydi ( bir biyografi filmi ) filmin kahramanı zar zor bir otomobil yapıyordu hatta kendi yaptığı arabayı arkadaşı ile birlikte test ederken kendisinin ve arkadaşının bacağı kırılıyordu sonra otomobil fabrikası kurup harıl harıl çalışıyor ve doğal olarak zengin oluyordu. Filmin en göz alıcı noktası buradan sonra başlıyor adam ve eşi malikanesinin bahçesinde çay içerken radyodan Pearl Harbor saldırdığını dinliyorlardı karısı;
    - şimdi git Amerika için bir şeyler yapmadan eve gelme.

gibi bir şeyler diyor adam otomobil fabrikasını uçak fabrikasına çeviriyor du

bu filmin ismini yıllardır arıyorum ama bulamıyorum

Tucker: A Man and His Dreams” (1988) değil o filimde baktım

http://film--izle.com/filmizle/tucker-ve-ruyasi-tucker-the-man-and-his-dream-1988/
  • Merhaba arkadaşlar. Yıllar önce televizyonda izlediğim bir filmin sahnesini aktarıyorum.

Çekik gözlü bi erkek ve kadın sebebini hatırlamadığım bişeyden dolayı derin donduruculu kamyonun kasasına saklanıyorlar. Bunlar burada donmadan kasanın kapağı açılıyor ve kadın olan erkeğe ihanet ediyor ve öldürmeye çalışıyor. Muhtemelen bunlar ajan falandı tam emin değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Revolution

Merhaba arkadaşlar. Yıllar önce televizyonda izlediğim bir filmin sahnesini aktarıyorum.

Çekik gözlü bi erkek ve kadın sebebini hatırlamadığım bişeyden dolayı derin donduruculu kamyonun kasasına saklanıyorlar. Bunlar burada donmadan kasanın kapağı açılıyor ve kadın olan erkeğe ihanet ediyor ve öldürmeye çalışıyor. Muhtemelen bunlar ajan falandı tam emin değilim.
    Merhaba arkadaşlar kanal 1 zamanında bir film izlemiştim.
    Bir tane dul anne ve dağılmış ailesi var.Kendisi hemşire olarak görev yapıyor, çocuklarla fazla ilgilenemiyor.Çocukların sorunları var.
    Bir gün küçük çocuk kendini boş bir havuza atıyor ve yoğun bakıma giriyor.
    Aile tekrar kenetleniyor gibi bir şeydi

Şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: blank42

Merhaba arkadaşlar kanal 1 zamanında bir film izlemiştim.
    Bir tane dul anne ve dağılmış ailesi var.Kendisi hemşire olarak görev yapıyor, çocuklarla fazla ilgilenemiyor.Çocukların sorunları var.
    Bir gün küçük çocuk kendini boş bir havuza atıyor ve yoğun bakıma giriyor.
    Aile tekrar kenetleniyor gibi bir şeydi

Şimdiden teşekkürler

Alıntıları Göster
    Merhaba arkadaşlar,
    Benimde adını hatırlıyamadığım bir film var.. Seneler önce tv'de izleyebilmiştim bir kısmını.. Tamamını izleyebildiğimi hiç hatırlamıyorum.. Bir sebebten dolayı yada film saatinin geç olması yüzünden izleyememiş olabilirim.. Ama aklımda kalanları yazıcam buraya..
    Filmin içinde bir tren sahnesi olduğunu hatırlıyorum.. Bir de bir kadın.. Ama bu kadın bir tür içinde bir çocuk taşıyor ama bu çocuk biraz tür, uzaylı gibi bir dna ya sahip.. Kadında da buna benzer bozulmalar kimi zaman görülebiliyor.. En önemli hatırladığım bir detayda, kadını kandırmaya yada onunla yakınlaşmaya çalışan tüm erkeklere sanki bu kadın zarar veriyor.. Ağızı açılıyor yada bir şekilde onları öldürüyor.. Ve karnındaki çocuk her neyse artık sürekli o çocuğu korumak için olay mahallinden kaçıyor.. Sanırım polistende kaçıyor.. Bu filmi arıyorum arkadaşlar.. Ama bir türlü aklıma gelmiyor adı, bir türlü bulamadım.. Hep tv'de yayınlanan o film acaba neydi diye aklımdan geçer.. En az bi 4-5 senedir o filmi bulamamış durumdayım :)
    Filmin adı için ipucu olarak aklıma ise hep şunlar geliyor.. Tür, taşıyıcı, hamile taşıyıcı.. Ama bulamadım malesef.. :( Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.. Tv de daha önce yayınlanmış bir film bu..
  • lugerrr kullanıcısına yanıt
    Species (1995) olması lazım
    https://www.youtube.com/watch?v=9FyqTQ9ywnc
  • quote:

Orijinalden alıntı: Suleee55

Çok teşekkür ederim kaç zamandır aklımdaydı
    Merhabalar bir film var tam olarak hatırlamıyorum çok kesik kesik aklımda, esmer ünlü bir kadın olması lazım latin sanırım hırsız gibi birşeydi filmde pahalı bi kolye çalıyordu sanırım ünlü bir adamda vardı filmde fakat ne adamı ne kadını hatırlayamıyorum alice braga michelle rodriguez değil galiba kaçıyordu adamdan falan zenginden alıp fakire veren robinhood gibi bi kız şeytanlı melekli birşeydi galiba filmin ismi belki karıştırmış olabilirim ama böyle bir film hatırlayan var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: barbarosa2114

Merhabalar bir film var tam olarak hatırlamıyorum çok kesik kesik aklımda, esmer ünlü bir kadın olması lazım latin sanırım hırsız gibi birşeydi filmde pahalı bi kolye çalıyordu sanırım ünlü bir adamda vardı filmde fakat ne adamı ne kadını hatırlayamıyorum alice braga michelle rodriguez değil galiba kaçıyordu adamdan falan zenginden alıp fakire veren robinhood gibi bi kız şeytanlı melekli birşeydi galiba filmin ismi belki karıştırmış olabilirim ama böyle bir film hatırlayan var mı

Alıntıları Göster
    Merhabalar,
    Benim aradığım filmde bir kız ve bir erkek kardeş var 15-18 gibi yaşları. Televizyon izlemek için tartışırken akşam vakti kapı çalıyor ve kapıyı açtıklarında karşılarında onlara kumanda uzatan bir adam görüyorlar. Adam onlara bu kumandanın istedikleri şeyi izlemelerini sağlayacağına benzer şeyler söylüyor. Adam gittikten sonra bu kezde kumanda için tartışmaya başlıyorlar ve kumandayı çekiştiriyorlar. Bir anda bulundukları mekan değişiyor ve tv nin içine girdiklerini fark ediyorlar. Bundan sonrası gırgır şamata. İsmini hatırlayamıyorum. Lütfen yardımcı olur musunuz? 10 sene olmuştur izleyeli.
  • Cine5 de kucukken izledigim bir film vardi biraz korku filmine benziyordu.Kadinin agzindan yilan cikip baskasinin agzina girip canavara donusuyordu.
  • gkee G kullanıcısına yanıt
    Pleasantville (1998)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pori

Pleasantville (1998)
    ben film değil de eski bi' Türk dizisini soracağım...

dizide bekar bir baba 2 tane de kızları vardı.baba evlenmek istiyor,kızları ise babalarının evlenmesini istemiyordu.babalarının getirdiği her kadına çeşitli oyunlar yapıyorlardı neydi ya bu dizinin adı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joey Tribbiani

ben film değil de eski bi' Türk dizisini soracağım...

dizide bekar bir baba 2 tane de kızları vardı.baba evlenmek istiyor,kızları ise babalarının evlenmesini istemiyordu.babalarının getirdiği her kadına çeşitli oyunlar yapıyorlardı neydi ya bu dizinin adı?

Alıntıları Göster
    Merhaba Arkadaşlar 3 4 yıldır uzun süredir bulamadığım bir film var çok az bir kısmını hatırlıyorum bir adam var büyük bir deney yaptığı bir yeri var ölmek üzere olan genci yanında tutuyor ve tam öldüğü sırada ruhunu bir makine yardımı ile tutuyor diğer tarafta ne olduğunu öğrenmeye çalışıyor o sırada küçük bir kızı makineye oturtarak ölen genç ile bağlantı kurduruyor ve gördüklerini anlatıyor en sonunda olen genç beni bırakın diye isyan ettikten sonra deney yapılan yeri havaya uçuruyor güzel bir filmdi küçük bir parça daha hatırladım küçük kız ile frekans yolu ile iletişime geçip nerede olursa olsun konuşabiliyordu bilen var mı bu filmi
  • Joey Tribbiani kullanıcısına yanıt
    Çifte bela
  • quote:

Orijinalden alıntı: Freddy Kruger77

Çifte bela
    Yıllar önce izleyip birdaha asla bulamadığım bir film. Hatırladığım kadarıyla, bir üniversite hocası, 5-6 çivarında kişiye, bir evde buluşmak üzre, bilmece gibi bir davet yolluyor. Hatırladığım kadarıyla toplantının amacı, felsefik yada teknik bir konuda entellektüel bir tartışma. Seçtiği kişilerde buna uygun elemanlar. Sonra evde kapana mı kısılıyolar içlerinden biri yada öğretmen katil mi çıkıyor birşeyler oluyor. Daha fazla hatırlıyamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
  • Freddy Kruger77 F kullanıcısına yanıt
    Nerden çıkardın filmin adının Çifte Bela olduğunu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Freddy Kruger77

Çifte bela

Nerden çıkardın filmin adının Çifte Bela olduğunu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ensardereli

Yıllar önce izleyip birdaha asla bulamadığım bir film. Hatırladığım kadarıyla, bir üniversite hocası, 5-6 çivarında kişiye, bir evde buluşmak üzre, bilmece gibi bir davet yolluyor. Hatırladığım kadarıyla toplantının amacı, felsefik yada teknik bir konuda entellektüel bir tartışma. Seçtiği kişilerde buna uygun elemanlar. Sonra evde kapana mı kısılıyolar içlerinden biri yada öğretmen katil mi çıkıyor birşeyler oluyor. Daha fazla hatırlıyamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

http://www.imdb.com/title/tt1016301/

La habitación de Fermat - Kapan (2007)
  • ensardereli E kullanıcısına yanıt
    Ben sana cevap vemedim zaten diziyi soran arkadaşa verdim
  • 
Sayfa: önceki 662663664665666
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.