DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
SATILIK 350 YTL ye BENZİNLİ MODEL ARABA
9
Cevap
0
Favori
20.892
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Diğer ikinci el ürünler >> SATILIK 350 YTL ye BENZİNLİ MODEL ARABA
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      654 Mesaj
      Referanslar: 14

Katılım Zamanı
      02 Ocak 2008

Durum
      Forumda değil

29 Mayıs 2009 17:18:12
      Arkadaşlar ürünü alalı yaklasık 3 yada 3 bucuk sene gibi bir zaman oldu ve yaklasık 1/5 litre yakıt tüketildi.Araç arıza yaptıgından dolayı 3 sene gibi bir zaman hic kullanılmadı.
      Edit:ARACIN TAMİRİ YAPILDI KOMPLE TEMİZLİK BAKIMI YAPILDI.80 YTL PARAYA MAAL OLDU ŞUANKİ İSTEDİĞİM FİYATA YANSITILMICAKTIR.ARAÇ ŞUAN SORUNSUZ Bİ ŞEKİLDE ÇALIŞMAKTADIR HİCBİR KUSURU SORUNU YOK.FİYAT DEĞİŞMEDİ AYNI FİYATA SATILIKTIR..
      Dişli sıyırdıgından dolayı araç gitmiyor (sebebide ilk kullanmaya başladıgım zamanlarda aşırı gaza yüklenmemden kaynaklandı)ses var görüntü var gidiş yok,onun harıcınde bütün fonksiyonları sorunsuz calısıyor ve 3 yada 3 bucuk senedir işlerimden dolayı gidip yaptırma yada ilgilenme gibi bir zamanım olmadı bi hevesle aldım dişli sıyırıncada kaldırdım terasa,hatta doğruyu söylemek gerekirse aklımda bile değildi terasta pc parçalarına bakarken gördüm ve kullanmadıgım ıcın bu sekılde alan olursa değerlendirim dedim.ama o kadar büyütülcek birşey değil servisi aradım ve durumu anlattım max 30 yada 35 euro gibi bi masrafı var onun haricinde sorunsuz bi şekilde çalışmaktadır.model ismi GS dir.
      4X4 ve 2 otomatık viteslidir.Araçta kendi orjinal 12 lik motoru bulunmaktadır.Bu tür hoby lere ilgisi olan arkadaşlar zaten gerekli araştırmaları yapmışlardır.Bütün fonksiyonları sorunsuz calışmaktadır.
      Bu model araba için istediğim fiyat 350ytl.pazarlık payı vardır.ürün sadece ist içi elden deneyerek teslim edilicektir.
      http://www.promodelhobb...u0V0jRHvhCXO9AjbyEcuXw==
      şuanda sıfır alıyo olsanız aksesuarları extraları dahil en az 700 ytl gibi bir fiyat tutar.bilmeyen arkadaşlar http://www.promodelhobb...F5VRZB85YCJym80Tygw6Jg== bu verdiğim linktekini örnek gösterıceklerdır kesın fakat o ürünle alakası yok görüntü aynı olabilir ama malzeme ve kalite farkı var neyse bilen biliyor bilmeyene ne söylesek bos olcak onun için gereksiz yorum yaparak ilanımı kirletmeyin aksi halde gereklı kısılere şikayet ediliceklerdir.Ürünün yanında extra olarak 2 adet 1 i pilli 1i şarjlı buji ısıtıcısı 8 adet şarj olabılır pil 1 adet şarj makinası 1 adet araba ıcın sarjlı akü (ister 4 adet pille ister akü ile) ürünün genel temizliği ve bakımı için takım seti bunları suandada verebilirler belkı ama tam bilmiyorum yarım bidon %16 nitrolu yakıt + yakıt doldurma tankı .vs..vs..vs..kumandası.resimlerde gördüğünüz bütün herşey dahil anlıcanız.Sormak istediğiniz bütün soruları pm den yada burdan gereksiz yazılarınız haricinde sorabilirsiniz.
      Unutmadan yazımda her türlü güncel PC parçaları ile takas mümkündür. ve secereli ALMAN kurdu ile takas mümkündür.

Ufaltılmış önizleme resmi

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fener87 -- 20 Mayıs 2009; 20:39:55 >
    • Yüzbaşı
      654 Mesaj

Katılım Zamanı
      02 Ocak 2008

Durum
      Forumda değil

09 Mayıs 2009 17:18:43
      .

• Yüzbaşı
      654 Mesaj

Katılım Zamanı
      02 Ocak 2008

Durum
      Forumda değil

09 Mayıs 2009 17:21:01
      .

• Onbaşı
      16 Mesaj
      Katılım Zamanı
      04 Mart 2003

Durum
      Forumda değil

25 Mayıs 2009 21:08:36
      parası olan alsın arkdaş, geçen sahilde oynaştırıyolardı 2 tane, deli sarıyo yaw, çıkardıkları ses bile süper, lastiklerden arada duman filan, deli aletler ya

• Teğmen
      207 Mesaj
      Referanslar: 2

Katılım Zamanı
      08 Eylül 2008

Durum
      Forumda değil

28 Mayıs 2009 19:32:04
      pm attım

• Yüzbaşı
      654 Mesaj

Katılım Zamanı
      02 Ocak 2008

Durum
      Forumda değil

28 Mayıs 2009 20:21:29
      cevapladım

• Yarbay
      2660 Mesaj
      Referanslar: 97

Katılım Zamanı
      30 Nisan 2008

Durum
      Forumda değil

29 Mayıs 2009 19:26:59
      benzinli mi bu ya

OEM BİLGİSAYAR

Örnek Mah.Okul Yolu Cad.No:38 Dükkan:2
      Esenyurt /İSTANBUL
      Tel:0531 470 47 89
    • Yüzbaşı
      654 Mesaj

Katılım Zamanı
      02 Ocak 2008

Durum
      Forumda değil

01 Haziran 2009 03:35:46

quote:

Orjinalden alıntı: arda1811

benzinli mi bu ya

evvet

• Yüzbaşı
      821 Mesaj
      Referanslar: 47

Katılım Zamanı
      28 Eylül 2008

Durum
      Forumda değil

09 Ekim 2009 23:18:48
      dostum aracınla ilgili birde video çeksen ilanın çok daha canlı olacaktır,dikkat çekecektir..amatör olarak çok meraklıyım bende model rc araçlara fakat öğrencilik belası alırım oynayamam amacından çıkar,bozulsa anlamam tamirinden vs. ama ileride inş : )
      hayırlı satışlar fiyat emsallerine göre uygun..

Önermediklerim:ok1907 (detaylar pm den ) orochi (detaylar pm den) , piskomat ( gerekli bilgi sorunlu alışveriş bölümünde mevcut )

İncelediğiniz ilanımda resim yok ise pm atmanız halinde eklemesini ve size gönderimini yapabilirim.

Her Hakkım Saklıdır®�
      |l|lllll|lll||ll||lll
      ²¹°¹³²¹³ °¹²¹³¹³

eski nick:*/.99seriousx2
    • Er
      1 Mesaj
      Katılım Zamanı
      05 Kasım 2010

Durum
      Forumda değil

05 Kasım 2010 12:03:38
      merhaba ben alıcı olarak talibim satmadıysan

msn eyup_25@hotmail.com beni ekle konuşalım en son ne olur nerede gelip göre bilirim makineyi konuşuruz

şimdiden iyi satışlar

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Diğer ikinci el ürünler >> SATILIK 350 YTL ye BENZİNLİ MODEL ARABA
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.