Şimdi Ara

Ve burun ameliyatı oldum (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
444
Cevap
14
Favori
385.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dr. Muhitdin Eski yi öneririm. 4500-5000TL fiyat aralığı vermişlerdi . tetkikler yatış dahil 5000TL verdim.Akay hastanesinde yaptı.sonuç istediğim gibi.Araştırma sürecim epey uzun geçmişti.doktorun ismini duydum gittim göründüm diğerlerini eledim.http://www.muhitdineski.com/ web sitesinden bilgilerine ulaşabilir resmini görebilirsiniz. Kolay kolay rastlamazsınız ismine. Forumda ilgili konulara yazıyorum çünkü mutluyum umarım siz de aradığınızı bulursunuz.
  • Yarın sabah 7 de, deviasyon +konkav küçültme + hava kanalları genişletme ameliyatı olacağım Acıbadem International da doktorum Mehmet Ada . Ameliyattan sonra bilgileri editlerim. Geçmiş olsun herkese
    Randevu 380₺
    Ameliyat 8000
    Doktor ücreti 6000

Edit1; burun akıntım vardı 2 gündür, kan testinde enfeksiyon çıktı ameliyatım ertelendi.

Edit2: ameliyat tarihim 22 ocak perşembe günü

Edit3: Merhaba arkadaşlar ameliyat oldum. Ameliyatım 3 saat sürdü çünkü küçükken yaşadığım travma sonucu burun kemiğimin sonundaki eğrilik yüzünden oluyormus tüm problem. Şuan mukus + silikona rağmen eskisinden iyi nefes alabiliyorum. Yemek yeme sıkıntısı , ağrı sızı yok. Dünden beri tek şikayetim dudak şişmesi ve ağız kuruması bunun dışında hiçbir sorun yaşamadım. Sıkıntısı olan herkese tavsiye ederim hemen kurtulsun bu sıkıntısı olan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Septams -- 23 Ocak 2015; 8:54:05 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Septams

Yarın sabah 7 de, deviasyon +konkav küçültme ameliyatı olacağım Acıbadem International da doktorum Mehmet Ada . Ameliyattan sonra bilgileri editlerim. Geçmiş olsun herkese
    Randevu 380₺
    Ameliyat 8000
    Doktor ücreti 6000

O nasıl bir fiyat

• Septams kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun şimdiden. Umarım rahat bir ameliyat geçirirsiniz ve istediğiniz sonucu alırsınız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Septams

Yarın sabah 7 de, deviasyon +konkav küçültme ameliyatı olacağım Acıbadem International da doktorum Mehmet Ada . Ameliyattan sonra bilgileri editlerim. Geçmiş olsun herkese
    Randevu 380₺
    Ameliyat 8000
    Doktor ücreti 6000

14 K fiyat çok fazlaymış hocam.Bende estetik yaptırmayı düşünüyorum en fazla 5-6 K.

5-6K az mıdır bu iş için ?

• Robinson Crusoe kullanıcısına yanıt
    Oda arkadaşımdan son gün hastalık geçti, böyle şans olmaz. Kan testim enfeksiyonlu çıktı, ameliyatım ertelendi

• TechR T kullanıcısına yanıt
    Fiyat hakkında tahminde bulunamayacağım diğer hastane fiyatlarına bakmadım, bende estetik yok ayrıca. yakın çevreden 3 kişi aynı doktordan ameliyat olup sorunsuz çıktıları için direk doktora gittik

Randevudan para talep edilmesini es geçiyorum da en üst segment doktor 'un fiyatı 10-15bin tl arası küfür gibi fiyat hakkaten ..neyse size çok dokunmayacak bir bedel anladığım kadariyla kimseyi çok da bağlamaz bu açıdan ..Herşey istediğin gibi neticelendirilir umarım dostum ...

Bunun disinda son gün yada ameliyat oncesi gene istedigin burnu belirttin mi yoksa adam goruntun ve laptopunda & telinde neyse artık orada bilgilerni tekrardan inceliyor mu hani ben de ameliyat oncesi tekrar konusuluyor diye animsiyorum en azından kendimde öle olsun isterim herhangibir sürpriz olmasın diye ..Siz de nasıl oldu ?
    Geç olsun güç olmasın.

Babam ameliyatı devlet hastanesinde oldu, 2 senedir sıkıntı çekiyor. En son tekrar ameliyat dediler.

Senin ameliyatı düzgün yaparlar istediğin sonucu alırsan gerisini dert etme.
  • streamin S kullanıcısına yanıt
    Öncelikle yapılan ameliyatın dış görünüşe hiç etkisi yok, çok uzun zamandır ağzımdan nefes alıyorum bu doktora gitmeden önce yazın tomografi çekip kontrol ettirmiştim. Bu doktora muayeneye gittiğimde durumun çok ağır değil sen nefes alamıyorsan ve rahatsızlık duyuyorsan ameliyat yapıyoruz dedi. Ben her türlü yolu denedigimden direk ameliyat dedim. Bugünde tatilimin başlangıcı oldugu ıcın çok önceden belirledik. Bugün nezle ve boğaz ağrım olduğı için ve kan tahlilimde enfeksiyon görülünce ameliyat ertelenme kararı alındı. İlaç tedavıme başladım, ilaçlar bittikten iki gün sonra ameliyat olacak. Tahmini 9 gün sonra tekrar gidecegim hastaneye

• bende oldum beyler persembe oldum sabah, aksam cıktık eve geldim bişi yoktu ıgüzel mutluydum ne olduysa 1 gün sonra basladı olmayın beyler pişmanım valla yok böyle bişi ne uyuyabilyon ne nefes alıyon agız burun her taraf yara sac bas yaglandı yıkayamıyorsun agrı vs saymıyorum henuz 2 gün oldu ama bu kadar beklemiyordum 2 gün sonra tamponlar cıkacak ondan da korkuyorum lanet olsun

1 daha hayatta yatmam bıcak altına lan ben mutluydum tek delikle nefes almaktan
  • efe.1905se kullanıcısına yanıt
    keşke tampon yerine silikon kullanmasini söleseymişsiniz o bir fecaat çıkarması :( ...neyse 1 kez yaşayacaksiniz takmamaya çalışın ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: streamin

keşke tampon yerine silikon kullanmasini söleseymişsiniz o bir fecaat çıkarması :( ...neyse 1 kez yaşayacaksiniz takmamaya çalışın ..

hocam tampon mu silikon mu ne onu bilmiyorum öylesine söyledim, sormadım da aklıma gelmedi böyle yuvarlak bişi var ortası delik dikkatli bakınca görebiliyorum beyaz gri gibi

hocam bu burnumdaki seyler cıkınca tekrar gidecekmiyim acaba gerek varmı baska bişiye doktor söyler gerci pazartesi ama sizede bi sorayım dedim
  • tamponlar cıktı arkadaslar acımadı tek cekimde geliyor zaten sadece kabuk baglayan bi kaç yerde sıkıntı oldu cıkarırken onun dısında 4gün gibi kabus dolu günlerden sonra su an rahatım nefes alıyorum burnumdan ,tabi otrivine filan kullanıcam 5 gün temizleme yapılacak simdilik ameliyat sonucunu tam anlayamam ama 10 güne belli olur
    atlattık sükürler olsun
    Geçmiş olsun hocam. Normalden sıkıntılı geçmiş seninki

Geçmiş olsun.
  • Bende 26'sında olacağım hayırlısıyla... Caymamak için kendime neler dediğimi duysanız gülmekten ölürsünüz.

Geçen hafta aldım randevuyu halen geçerli, caymadım kararlıyım ameliyat sonrası güç bulursam detayları ve tecrübelerimi paylaşırım.
  • bende ameilyat oldum 2013 temmuzda ama aklimi yitircem gecmedi ilk aylar cok guzeldi sonra yine burun tikandi alerjik sanirim benimki gozlerim yasariyor haprsuriyorum bazen buda alerjnin oldgunu gosteriyor...

bugunde baska doktora gitcem kafayi yice napcam bilmiyorum
  • Merhaba arkadaşlar ameliyat oldum. Ameliyatım 3 saat sürdü çünkü küçükken yaşadığım travma sonucu burun kemiğimin sonundaki eğrilik yüzünden oluyormus tüm problem. Şuan mukus + silikona rağmen eskisinden iyi nefes alabiliyorum. Yemek yeme sıkıntısı , ağrı sızı yok. Dünden beri tek şikayetim dudak şişmesi ve ağız kuruması bunun dışında hiçbir sorun yaşamadım. Sıkıntısı olan herkese tavsiye ederim hemen kurtulsun bu sıkıntısı olan.

• ##.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sudolfin -- 23 Mart 2016; 15:59:12 >
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.