Şimdi Ara

Ve burun ameliyatı oldum (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
444
Cevap
14
Favori
385.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Burun ameliyatı ,ameliyatlar arasında en kolayı, zaten maximum 1 saat sürer.ben genel anestezi istemiştim burun ameliyatımda genel anestezi ölüm riski falan fişman var demişer ameliyat adının geçtiği her yerde ölüm riski var, zaten size bir belge imzalatıyorlar ameliyata girmeden her türlü sorumluluğu alıyorum diye.genel anestezi olun çatır çutur sesleri duymaktan iyidir uyuyun gitsin ameliyat sonrası hemen uyanırsınız zaten ayılmanız maximum 1 saat.
  • iyide abi bunun fiyatı ne tutur 2 bin tl filan
  • S.a arkadaslar bende burun estetik ameliyatı oldum 23.11.11 de ufakken birinle carpısma sonucunda burun kemiklerim kırılmıstı ve zamanla büyüdükce burnum yaygınlastı bakınca bile anlasılıodu yani kemik fln olmadıgı cesaret bulamadım doktora gitmeeye ve bigün kafama koydum gittim. Verdigim o tarihte ameliyatımı oldum kaburgamdan kıkırdak alıp burnuma taktı doktor ordaki tüm kemikleri temizledi hepsi kırılmıs dedi sen bu yasa kadar agzından nefes alıormusun dedi. neyse ameliyattan sonra bu zamana kadar 1 ay gecti hemen hemen hic burnumda agrı olmadı kaburgam cok agrıdı ve burnumdan tamponları alırken agırdı sadece burnumun yeni görünümünü görmem için en az 4 ay beklemen gerekir dedi doktr suan ztn şiş daha 1 ay gecmesine ragmen suan beklemekteyim işte. Ameliyatım toplam 5 saat sürdü ama benmki basit bi amekiyat deildi ondan yani gözünüz korkmasın. Herkeze acil sifalar
  • arkadaşlar var mı bu aralar burnundan ameliyat olan? malum, teknoloji de ilerledi lazerli ameliyatlar falan başladı
  • @ghost1802

Hortumsuz yaparlar mı acaba?

@r2d2droids

10 bin lira ayırırsan çok daha rahat ameliyat geçirirsin.

http://www.youtube.com/watch?v=TuEWGD5-eHg

http://www.facebook.com/media/set/?set=o.103320293077772&type=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DHzgn -- 10 Mayıs 2012; 14:29:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ozturk016

S.a arkadaslar bende burun estetik ameliyatı oldum 23.11.11 de ufakken birinle carpısma sonucunda burun kemiklerim kırılmıstı ve zamanla büyüdükce burnum yaygınlastı bakınca bile anlasılıodu yani kemik fln olmadıgı cesaret bulamadım doktora gitmeeye ve bigün kafama koydum gittim. Verdigim o tarihte ameliyatımı oldum kaburgamdan kıkırdak alıp burnuma taktı doktor ordaki tüm kemikleri temizledi hepsi kırılmıs dedi sen bu yasa kadar agzından nefes alıormusun dedi. neyse ameliyattan sonra bu zamana kadar 1 ay gecti hemen hemen hic burnumda agrı olmadı kaburgam cok agrıdı ve burnumdan tamponları alırken agırdı sadece burnumun yeni görünümünü görmem için en az 4 ay beklemen gerekir dedi doktr suan ztn şiş daha 1 ay gecmesine ragmen suan beklemekteyim işte. Ameliyatım toplam 5 saat sürdü ama benmki basit bi amekiyat deildi ondan yani gözünüz korkmasın. Herkeze acil sifalar

estetik olanların hepsi küçükken bi çarpışma geçirmiş oluyo zaten

• Burun estetiği olmaktan korkuyorum nedense ye :D
  • Genel anestezi candır arkadaşlar , ufak tefek operasyonlarda lokal olabilir tabiki ama daha önce ameliyat olmuş biri olarak genel anestezi öneririm . Kesinlikle korkulacak birşey değil , nasıl ki akşam uykunuz gelince gözünüz yavaşça kapanıyor ve uyuyorsunuz farkında olmadan , bu da tamamen aynı şey ... Uyanma da yine aynı şekilde nasıl ki sabah yavaşça kendiliğinizden uyanıyorsunuz bunda da aynı şekilde yavaşça kendiliğinizden uyanıyorsunuz , bilinciniz tamamen yerinde ... Benim canım acayip tatlıdır , ben bile gözüm kapalı güvendim doktora girdim ... Kadınlar kızlar güle oynaya giriyor estetik yaptıracam diye , korkulacak birşey değil . Bilirsiniz insanlar abartarak anlatmayı çok severler , aldanmayın ... Geçmiş olsun herkese ...
  • beyler estetik burun ameliyatlarında fiyat aralığı nedir?bir de tavsiye edebileceğiniz birisi var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yaklaşık 8-9 saat önce burnumdan ameliyat oldum.Burnumda kemik eğriliği vardı.Ameliyat haneye gittim serum taktılar cihazı bağladılar sonra ağzıma bi gaz verdiler(morfin) uyudum sonra uyandığımda odamdaydım hafif baş dönmesi vardı morfinin etkisi sonra 1 saat bekledim eve geldim.YANİ KORKACAK BİR ŞEY YOK . HELE GENİZ ETİ AMELİYATLARI 30 DAKİKALIK İŞ KORKMAYIN KAFA YAPIYOR ARKADAŞLAR SİZİNLE :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: r2d2droids

az önce bir gazla internete girip burun ameliyatı işini araştırdım ve yine vazgeçtim. bu işi lazerle falan yapan yok mu, teknoloji o kadar ilerlemedimi daha???

Lazerle Burun Kemiği Operasyonları Ana Konu

Ben de 21'ime gircem nerdeyse ama Ameliyat korkumdan dolayı erteliyorum 3yıldır. Dışarıdan tarafsız olarak yandan bakınca abartmadan hayatımda şu ana kadar gördüğüm en kötü buruna sahibim ama bu ameliyat korkusundan dolayı düzelttiremiyorum. Allahtan yüzüm baya iyi görünüş olarak da idare ediyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: vayacondıos

beyler estetik burun ameliyatlarında fiyat aralığı nedir?bir de tavsiye edebileceğiniz birisi var mı?

Hocam başlığa insan çekmeye çalışıyorum. Benim araştırdığım bu yöntem 3bin civarı.

Ama izmir'de normal yöntemler 2000 TL civarı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: albay_alpay

arkadaşlar var mı bu aralar burnundan ameliyat olan? malum, teknoloji de ilerledi lazerli ameliyatlar falan başladı

Hocam Buyrun Ana Konumuza Bekleriz

• quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

Bende burundan estetik+sağlık nedeniyle olacağım.Estetiği zaten inanılmaz bozuk ve berbat.Bazen kendi burnumdan iğrendiğim bile oluyor
    İstanbulda Tıp fakültelerinde mi yoksa cerrahi klinik merkezlerde mi olacağım onu bilmiyorum...

Hocam Buyrun Ana Konumuza bekleriz

• quote:

Orijinalden alıntı: SenSational

Valla benimde olmam lazım kemik eğriliği var zor nefes alıyorum ayrıca estetikte yapılcak geceleri ağzımdan nefes alıyorum burun çalışmıyo

Konu canlansın arkadaşlar. İstanbulda oturan arkadaşlar konuyu araştırırsa forumda birçok kişi faydalanır.

• quote:

Orijinalden alıntı: köpük..

Her burun ameliyatı konusuna aynı şeyi yazıyorum.. Daha önce bu ameliyatı geçirmiş olanlar nerede yaptırdıklarını ne memnun kalıp kalmadıklarını da yazabilirler mi? Ben şurda yaptırdım çok iyi sonuç aldım diyenler yazarlarsa sevinirim.. İstanbulda iyi bir doktor arıyorum

Araştırın Hocam ana konu başlığı oluşturmaya çalışıyorum.

• yarın sabah ameliyat oluyorum doktorun dediğine göre bi aksilik çıkmazsa aynı gün taburcu olurmuşum, bendeki sorum yaklaşık 10 yıl önce basketbol oynarken burnumu kırmışım, çok rahatsız edici bi eğrilik değildi ama doktor yapalım diyince kıramadım eğrilikte gidince kızlar rahat bırakmaz diye korkuyorum ama deli cesareti var bende olacaz artık artık ne zaman kendime gelirsem abartmadan sizinle paylaşırım durumumu
  • Hiç aklımda yokken konuyu gördüm.Acaba yaptırsam mı ki?Lens simdi tel taktırmak var bi de bunu yapmak lazım.
  • evet ameliyatı oldum hatta bugün tamponuda aldırdım, genel anestezi yaptılar ve yaklaşık 1 saat sürdü ameliyat, ameliyat sonrası yoğun bakımda kendime gelince odaya aldılar beni sanırım boğaza nefes almak için bir boru takmışlar onun ağrısı vardı ama 2 saate geçti burundaki ağrıda iğneden sonra dayanalıbilir seviyeye geldi, 2-3 saate taburcu ediyorlar ama bende biraz tansiyon yükseldiği için 7-8 saat hastanede dinlendim ve eve gittim, ilk gece iyi geçti narkozun etkisi yada ameliyat yorgunluğu nedeniyle gece yatabildim, ama ertesi gün baya zorladı tampon çok zorladı beni yemek içmek hep dert devamlı ağızdan nefes almakta insanı hem yoruyor hemde damakları ağrı içinde bırakıyor halada o ağrı geçmiş değil, bütün gün uzanıp uyumaya çalıştım en iyi vakit öyle geçiyor ama gece bitmek bilmedi beynimde sanki sıvı birikmiş gibi kötü bi his oldu nasıl sabahladım bi ben bide allah bilir, ve geldik tampon aldırma gününe yani bügüne sabah 9 da doktorun kapısında hemen bitiverdim 1 dk bile tampona dayanacak gücüm kalmadı çünki, doktor beni bi sedyeye aldı ve tutacak gibi bişeyle tamponu çekti az bi acı oluyor sadece, birden burundan nefes alınca baş dönmeye başlıyor tabi biraz sedyede dinlen dedi bayılanlar bile oluyormuş neyseki bayılmadım, mentollü gibi bi hava almaya başlıyorsunuz, doktor sonra geldi burun deliklerine baktı iyisin iyi dedi bide burun temizleme serumu nasıl kullanılır anlattı ve postoladı beni, bazı arkadaşların burunlarını bile temizlemişler ama bana öyle bişey yapmadı, burnun çevresindeki kanları sildim ve eve gittim, dediği serumdan şırıngayla sıvıyı çekip burnuma sıktım sümkürmek yasak olduğundan daha sonra verdiği burun açıcılı spreyi sıktım ve rahat nefes almaya başladım, burnumun içinde kabuklar oluşmuş ve dikişler var hoş dikişler zamanla kendini atıyor ama umarım kabuklarda sorunsuz gider, kendimi hala nahoş hissediom ama bilgisayarın başına oturacak gücü sonunda buldum, yarına daha iyi olurum gibi gelio, bendeki ameliyatta kemik ve kıkırdak almışlar bu arada sizlere tavsiyem probleminiz büyükse bu ameliyatı yaptırın yoksa hiç değmez bu sıkıntıya hatta estetik ameliyat yaptıranlara hayret ettim burnum çirkin kalsında o tamponu takmıyayım, ajda pekkanı şahsen takdir ettim benden bu kadar sorusu olan varsa cevaplarım, yüce allah bize ne nimetler vermiş şükrettim şahsen her zaman gördüğünüze,nefes aldığınıza,yürüdüğünüze v.s şükredin, herkesin ramazanı kutlarım

• birisi fiyat konusunda bir şeyler yazsa? deviasyon + estetik kaça patlar?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.