Şimdi Ara

Kendi Üzerinize Olmayan Hatlarınızı Üzerinize Alabilirsiniz (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
597
Cevap
1
Favori
123.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün babamın üstüne olan Turkcell faturalı hattımı kendi üzerime aldım.Toplam işlem süresi :10 dk.Nüfus cüzdanı ve kendi adıma kredi kartı ekstremin çıktısı ile Turkcell bayiine gittim.Birkaç imza ve telefonuma gönderilen 2 güvenlik mesajını görevliye söylememin ardından geçiş tamamlandı.Ücretsiz denen bu işlem için 2 YTL işlem ücreti ödedim.Artık bu standart m ıonu bilemiyorum.Sonuç olarak Turkcell'in bu fırsatından yararlandığım için memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ntquartex -- 19 Ekim 2009; 19:34:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ntquartex

Bugün babamın üstüne olan Turkcell faturalı hattımı kendi üzerime aldım.Toplam işlem süresi :10 dk.Nüfus cüzdanı ve kendi adıma kredi kartı ekstremin çıktısı ile Turkcell bayiine gittim.Birkaç imza ve telefonuma gönderilen 2 güvenlik mesajını görevliye söylememin ardından geçiş tamamlandı.Ücretsiz denen bu işlem için 2 YTL işlem ücreti ödedim.Artık bu standart m ıonu bilemiyorum.Sonuç olarak Turkcell'in bu fırsatından yararlandığım için memnunum.

2 TL boşuna vermişsiniz.Hiç bir ücret vermemeliydiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssbrc

quote:

Orijinalden alıntı: ntquartex

Bugün babamın üstüne olan Turkcell faturalı hattımı kendi üzerime aldım.Toplam işlem süresi :10 dk.Nüfus cüzdanı ve kendi adıma kredi kartı ekstremin çıktısı ile Turkcell bayiine gittim.Birkaç imza ve telefonuma gönderilen 2 güvenlik mesajını görevliye söylememin ardından geçiş tamamlandı.Ücretsiz denen bu işlem için 2 YTL işlem ücreti ödedim.Artık bu standart m ıonu bilemiyorum.Sonuç olarak Turkcell'in bu fırsatından yararlandığım için memnunum.

2 TL boşuna vermişsiniz.Hiç bir ücret vermemeliydiniz.

Bayinin bu yaptığı yasal değildir, inatla işlem ücreti vermeyi reddetseydiniz keşke.

2 TL az gibi gözükebilir ancak ne demişler damlaya damlaya göl olur...

Haksız kazanç işte...

• cayma bedelli kontratlarla ilgili net bir bilgi hala yok. bir yıl hattımı kapatmayacağımı taahüt etmiştim. şimdi isim değişince 300tl faturaya mı yansıyacak. faturalı hattı olan herkes bu tarz kampanyaları kullanıyordur diye tahmin ediyorum.
  • Hattı üzerimize alma işini online işlem merkezinden falan yapamıyoruz degil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: visualize

Hattı üzerimize alma işini online işlem merkezinden falan yapamıyoruz degil mi ?

Hayır yapılmıyor.
  • Dun bizde yaptik babamin kullandigi hatti Kartal'da 5dk bile surmeden faturalı olarak uzerime aldim herhangi bir ucret alinmadi Vodafone hizli hizmetinden memnun kaldim. Baska bayii calisanlari belki konuya hakim olamayabilirler.
  • benim kullandığım hat babamın üzerine, ben kendi ismime çevirdiğim zaman hattın abonelik yaşı değişir mi arkadaşlar??

hat turkcell bu arada...
  • bilirkişi arkadaşlardan şu meseleyi netleştirmelerini rica ediyorum...
    acaba:
    üzerime alacağım hattı(bu vodafone olsun)işlem gerçekleşip aldıktan hemen sonra turkcelle taşıma olanağım var mı yok mu, yoksa ne zaman olur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deyyap -- 29 Ekim 2009; 18:46:06 >
  • bu olay hala devam ediyormu ve kadıköyde yapan bir bayi biliyormusunuz(turkcell)
  • türkcell kalitede bir numara zaten.ama ben faturasız türkcell hattı mı üzerime alacaktım benden 30 kusur para istediler zaten yeni hat alsam 20 lira.bende öle yaptım
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugay289

türkcell kalitede bir numara zaten.ama ben faturasız türkcell hattı mı üzerime alacaktım benden 30 kusur para istediler zaten yeni hat alsam 20 lira.bende öle yaptım

niye öyle yaptınız ücretsiz üzerinize alabilirdiniz ve yine ücretsiz olarak o kullandığınız hattı faturalıya çevirebilirdiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssbrc

quote:

Orijinalden alıntı: tugay289

türkcell kalitede bir numara zaten.ama ben faturasız türkcell hattı mı üzerime alacaktım benden 30 kusur para istediler zaten yeni hat alsam 20 lira.bende öle yaptım

niye öyle yaptınız ücretsiz üzerinize alabilirdiniz ve yine ücretsiz olarak o kullandığınız hattı faturalıya çevirebilirdiniz.

ücretsiz değildi işte bankaya 30 kusur kadar para yatırcanız dedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tori

cayma bedelli kontratlarla ilgili net bir bilgi hala yok. bir yıl hattımı kapatmayacağımı taahüt etmiştim. şimdi isim değişince 300tl faturaya mı yansıyacak. faturalı hattı olan herkes bu tarz kampanyaları kullanıyordur diye tahmin ediyorum.

BU SORU 5-6 KEZ SORULDU FAKAT NEDENSE BUNA KİMSE CEVAP VEREMEDİ.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaTRiX

quote:

Orijinalden alıntı: tori

cayma bedelli kontratlarla ilgili net bir bilgi hala yok. bir yıl hattımı kapatmayacağımı taahüt etmiştim. şimdi isim değişince 300tl faturaya mı yansıyacak. faturalı hattı olan herkes bu tarz kampanyaları kullanıyordur diye tahmin ediyorum.

BU SORU 5-6 KEZ SORULDU FAKAT NEDENSE BUNA KİMSE CEVAP VEREMEDİ.

turkcell faturalıyı üzerime alırken hattın verginiz bizden kampanyası vardı..1 yıl kapatmamak şartıyla idi..1 yıl dolmamasına rağmen üzerime aldım,kampanya hakkı hala devam etti..hat iptaline kalktım,1 yıl dolmadığı için üstlendikleri vergiyi cayma bedeli olarak yansıtacaklarını söyledi..sözün özü cayma bedeli yansıtılmaz

• Son 4 gün arkadaşlar.Yapmayanlar elini çabuk tutsun.Sonradan uğraşmayın boş yere.Tvlerde de sık sık çıkmaya başladı 10 kasım son gün diye...
  • quote:

turkcell faturalıyı üzerime alırken hattın verginiz bizden kampanyası vardı..1 yıl kapatmamak şartıyla idi..1 yıl dolmamasına rağmen üzerime aldım,kampanya hakkı hala devam etti..hat iptaline kalktım,1 yıl dolmadığı için üstlendikleri vergiyi cayma bedeli olarak yansıtacaklarını söyledi..sözün özü cayma bedeli yansıtılmaz

TURKCELL MUSTERI COZUM MERKEZI (musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr) nin soruma cevabıdır.

Sayın ****,

Kontratlı kampanyalar devir işleminde iptal oluyor. Bu nedenle cayma bedeli yansıyor. 0532******* numaralı hattınızı devir aldığında kontratlı kampanya iptal olur ve 300 TL cayma bedeli yansır.

Saygılarımızla,

TURKCELL İletişim Hizmetleri A.Ş.

Aysel Kuş

Müşteri Çözüm Merkezi

• Ben de müşteri hizmetleri ile telefonda konuştum. Bu çıkan yasa ile 10kasıma kadar yapılan işlemin devir işleminden farklı olmadığını, dolayısıyla cayma bedellerinin yansıyacağını söylediler.
  • Sonunda hattı kendi adıma aldım. Tek kuruş ödemeden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaTRiX

quote:

TURKCELL MUSTERI COZUM MERKEZI (musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr) nin soruma cevabıdır.

Sayın ****,

Kontratlı kampanyalar devir işleminde iptal oluyor. Bu nedenle cayma bedeli yansıyor. 0532******* numaralı hattınızı devir aldığında kontratlı kampanya iptal olur ve 300 TL cayma bedeli yansır.

Saygılarımızla,

TURKCELL İletişim Hizmetleri A.Ş.

Aysel Kuş

Müşteri Çözüm Merkezi

ARKADASIM BU BILGIYI KIM VERMISSE YANLIŞ VERMİŞ SANA BENİMDE CAYMA BEDELLİ KONTRATIM VARDI VE BABAMIN ÜZERİNE OLAN HATTI ÜZERİME ALDIM KONTRATIMA BİRSEY OLMADI HALEN DEVAM EDİYOR KONTRATIM

HA BİRDE DEMİSTİNİZ VODAFONEDEN TÜRKCELL E TASİNAN HATLAR DEVİR YAPILMAZ DİYE DEVİR İŞLEMİ YAPTIGIM NUMARA ,NUMAR..A TASIMA İLE TÜRKCELL E GELEN BİR HAT; NUMARAM 544 44. .. .. İLE BAŞLIYOR

NOT :BİLGİYİ VEREN VE DEVRİ YAPAN TURKCELL EXTRA MERKEZİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurtoglu87 -- 8 Kasım 2009; 0:26:26 >

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.