Şimdi Ara

****Peugeot 206,206 + Paylaşım Alanı**** (157. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.472
Cevap
34
Favori
695.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eğer bu işi cidden yaptırmak istiyorum diyorsan PM'den HRMNKY arkadaşımızdan yardım iste.Sana her konuda yardımcı olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MemoTech

6242.C6 kodlu parçada Far ve Yağmur Sensörleri de mi var bana öyle geldi ?

bu ünitede tüm kontroller var. ama sensörler aracınızda mevcut ise kontrol edilebiliyor. yani com2000 de far ve yağmur sensörü kontrollerinin olması benim için gerekliydi çünkü aracımda bu sensörler mevcut.
  • ayrıca com2000 DELPHI ve Valeo marka üretiliyor. Herikisi de kullanılabilir ancak Valeonun daha sorunsuz olduğu gibi bir kanı var.
  • Bu iş için gerçekten çok emek harcadım.Değdi mi diyecek olanlara % 1000 evet derim.Eğer bu işi çözemeseydim kafayı yiyecektim.Gerçekten arabanın havasını değitiriyor.Şu an da Ankara değil, sanırım Türkiye'de 206 + Plus 1.4 HDİ'si olupta yol bilgisayarlı aracı olan tek benim her halde.Ne mutlu bana.Allah kazasız ve cezasız sürüşler nasip etsin.Yeri gelmişken bu sorunu çözmende bana yardımcı olan MURAT ve GÖRKEM kardeşlerime forumun huzurunda şükranlarımı sunuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TURGUTREİS06 -- 14 Ağustos 2010; 12:46:36 >
  • sedat abi biliyosun bilgi paylaştıkça büyüyor.

@memotech x-line larda sıcaklık müşürü olmadığı için 3 satır ekranın derece kısmında "--" çıkıyor. ama konunun "uzmanı murat" kendi aracında bunu da çözdü
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorky_13

sedat abi biliyosun bilgi paylaştıkça büyüyor.

@memotech x-line larda sıcaklık müşürü olmadığı için 3 satır ekranın derece kısmında "--" çıkıyor. ama konunun "uzmanı murat" kendi aracında bunu da çözdü

O zaman demek ki Murat arkadaşla tanışmak gerekiyor :)
    Peugeot bazı malzemeleri yada teknolojilerde bonkör davranmış bazılarında ise çok cimri davranmış :))
  • dediğinize katılıyorum. en boş versiyon ile en dolu olan arasında dağlar kadar fark var.
  • Değerli görüşleriniz için çok teşekkür ederim arkadaşlar.Elimden geldiğince herkese yardım etmeye çalışıyorum

Ve nihayet f1 tipi arka sisimizi tamamladık ve montajını yaptık.en kısa sürede videosunu buraya koyacağım.Gerçekten güzel oldu herkese tavsiye ederim:)
  • Harmankaya bana detayları pm olarak atabilir misin ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemoandcemo -- 14 Ağustos 2010; 19:31:42 >
  • Harmanlar değil harmankaya hocam :) En yakın zamanda detayları pm yoluyla yanıtlıyorum.
  • Pardon özür dilerim ipod touchtan yazdığım için sozluk hemen duzeltmiş kusura bakma :)
  • Murat, hayırlı olsun güle güle kullanman dileğiyle.Ben de isterim ama benim sisler artık ortada değil solda
  • http://www.sahibinden.com/20751300 gibi birşey mi Muratcığım?
  • Linkteki ürünü satan kişi yaptı zaten devreyi Ufuk abi.Yalnız benim ki şekildekinden biraz farklı.Led dizilimi ve sırası farklı.Bende daha az led var ve sis farını doldurma gibi bir niyetimiz yoktu toplam 17 tane led kullandık ama ışık seviyesi oldukça fazla.En yakın zamanda resmini ve videosunu koyacağım abi
  • yaa sedat abi sana da dedim, durmuyo bu çocuk arabaya bişi yapmadan
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorky_13

yaa sedat abi sana da dedim, durmuyo bu çocuk arabaya bişi yapmadan

Rahatlık bana batıyor kardeşim Sonra aracın beyni bozuluyor masrafa giriyoruz
  • aman muratım beyin falan sakat işler bunnar. senın makıne bence bı beyın travması daha kaldırmaz
  • Tavandaki göçüklerden dolayı arabayı sabah servise bıraktım. İnşaallah eskisi gibi olur.Muhtemelen yarın akşama kadar hazır olur dediler.
  • inşallah istediğin gibi olur sedat abi. boyasız tamir etcekler dimi? o sekılde anlastın yanı.
  • 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.