DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
motion tween nedir bana yardım edermisiniz !!!!!
3
Cevap
0
Favori
2.636
Tıklama
Tüm Forumlar >> Web Tasarım - Programlama >> Tasarım ve grafik >> Web Tasarım ve Hazır Kodlar >> motion tween nedir bana yardım edermisiniz !!!!!
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      134 Mesaj
      23 Kasım 2008 14:42:13
      arkadaşlar flash cs3 programını yeni kullanmaya başladım fazla bilgim yok bana motion tween hakkında bilgi verirmisiniz ne işe yarar bu özellik
      yerdım eden akadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Kendini Hesaba Çek , Hesaba Çekilmeden Önce
      http://ulak.social

• Yüzbaşı
      420 Mesaj
      23 Kasım 2008 17:58:37
      buradan öğrenebilirsiniz iyi çalışmalar.
      quote:

Orjinalden alıntı: miraclees

arkadaşlar flash cs3 programını yeni kullanmaya başladım fazla bilgim yok bana motion tween hakkında bilgi verirmisiniz ne işe yarar bu özellik
      yerdım eden akadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Laptop Bilgisayar Teknik Servis Hizmetleri-Web Tasarım..
      REFERANSLARIM
      hiçkimsee@öztin@arda811@winter@Akisse77@Geforcemx@hrnayn@electroneox @Sueño Diseño@wireless_hacker@azimbilgisayar@ghost recon advanced@Giuly@SKYSOL!D@gronyar@AthloN @mtnckr
    • Onbaşı
      17 Mesaj
      26 Kasım 2008 13:21:57
      Motion Tween hareket ettirmek istediğin nesneler için kullanılan bir flash öğesidir.

Önce hareket ettireceğin nesneyi ekliyorsun flasha sonra temelineye gelip zaman çizelgesinde hareket süresinin ne kadar olacağına bağlı olarak bir yere fare ile sağ tıklayarak Insert Keyframe ile bir frame ekliyorsun. En son eklediğin frameye tıkladıktan sonra nesneyi hareket edeceği yerin sonuna kadar sürüklüyorsun. En son tüm frameyi seçip fare ile sağ tıklayarak Create Motion Tween diyorsun ve önizleme için CTRL+Enter kombinasyonu kullanarak sonucu inceliyorsun.

TurkSecurity.Org İnternet ve Bilişim Hizmetleri
    • Teğmen
      134 Mesaj
      27 Kasım 2008 00:22:46
      arkadaşlar sağolun çok makbule geçti

Kendini Hesaba Çek , Hesaba Çekilmeden Önce
      http://ulak.social

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Web Tasarım - Programlama >> Tasarım ve grafik >> Web Tasarım ve Hazır Kodlar >> motion tween nedir bana yardım edermisiniz !!!!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.