Şimdi Ara

6233 contact service arızası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
15.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 6233 telefonum contact service hatası veriyor ve açılmıyor... açılır gibi yapıyor bazen o zamanda simkart ret edildi diyor yine açılmıyor... nasıl bi çözümü var... neyapmam lazım yardımcı olursanız sevinirm...

• quote:

Orjinalden alıntı: ayhan173

arkadaşlar 6233 telefonum contact service hatası veriyor ve açılmıyor... açılır gibi yapıyor bazen o zamanda simkart ret edildi diyor yine açılmıyor... nasıl bi çözümü var... neyapmam lazım yardımcı olursanız sevinirm...

baskasımkartla dene aynı hatayı verıyorsa yazılım guncelleme yaparsın
  • evet aynı hatayı veriyor nasıl yazılımını güncelleyebilirim yarydımcı olabilirmisin.. sana zahmet...
  • arkadaşlar benimde telefonum 6234 telefonumla müzik dinliyodum sanırım bataryası bitti kapandı telefon sonra birdaha açılmadı telefon telefoncuya götürdüm 1-2 gün beklesin olmazsa flash felan dedi hiç bir şekilde ekran ışık hiç bir şey olmuyor şarj felan gözükmüyor?
  • contact service hatası pm hatasıdır. Telefonun bir daha açılmayabilir de. İyi bir servise götürüp düzeltmelerini iste
  • Arkadaşlar 6303 kontak servis hakkında bilgilendirirmisiniz
  • knk bende söyle yaptım calıstı
    sim kadrı cıkartıp yeniden taktım o.O oldu yani
  • Bendede bi Nokia'da o hatayı veriyodu, açılmıyodu. Uğraşma, açılmaz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: createemir

Bendede bi Nokia'da o hatayı veriyodu, açılmıyodu. Uğraşma, açılmaz..

yanlış yönlendirme bence insanları.

ben de nokia c3te aynı şeyle karşılaştım, yazılımı önce downgrade tekrar son sürüm yükleyince çalışır hale geldi.
  • Özür dilerim, telefoncu düzelmez demişti.
  • Nokia yazılım hatasınada, donanım hatasınada contact service hatası verdittiriyor anladığım kadarıyla bende yazılım attım yine düzelmedi. Tel asha 303.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.