Şimdi Ara

»» ı|[ HYUNDAI ACCENT ADMIRE ]|ı Kullanıcıları Kulübü (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.646
Cevap
58
Favori
816.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: mcake±

Hayırlı olsun arkadaşım. Biz memnunuz İnşallah sen de memnun kalırsın...

@babaerkan
    Abi emin 180*60*14 olduğuna. Ben kime sorduysam orjinal ebatlar için 175x65x14 dedi. Ayrıca taksiciler öyle kullanıyor diyen sadece 1 lastikçiydi. Hepsinin günahını almayayım.

mali 185/60r14 fazla satılan bı lastık degıl neredeyse sadece bızım arabaların orjınal olcusu oldugu ıcın lastıkcılerın elınde olmuyor bu sebepten dolayı lastıkcılerde yalan soyluyor elınde olan lastıge abı senın orjınal olcun bu dıyor
  • hemen eklıyorum abı sen merak etme.senın aklındada yanlıs kalmıs abı oyle bı lastık olcusu zaten yok hep 5 lı rakamlarla gıder lastık olculerı

• 1.3 ler 2005 e kadar 175/70r13 dur 2006 modeller 185/60r14 dur 1.6 ve crdi lerın hepsı 185 dır abı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hmzycl -- 8 Nisan 2009; 16:01:10 >
  • hoşgeldin diyen tüm arakadaşlara teşekkür ederim hoşbulduk arkadaşlar.

benim araba 20kr. yakıyor diyebilirim bana biraz fazla gibi geldi, az önce bir arkadaşta 17-17.5 kr. yakıyor demiş. bi bakıma götürmem mi gerekiyor acaba? almadan önce de 3-4 ayrı ustaya baktırdım hepsi iyi güzel dediler ama bakıma hala götürmedim ve bu arabayı komple bakıma götürsem ne masraf çıkar acaba periyodik bakım ücreti nedir bizim bu arabaların?

bu arada bu benim aldığım ilk arabam.
  • Peki iyice karışmış kafamı toparladım şimdi.

185/60/14 yerine 185/65/14 taksam sorun olur mu? Hemen hemen her lastikçi öyle yap dedi. Kafama da yatıyor doğrusu.
  • hakikatten ya ambele olmuş bizim kafa bugün Hamzacım yaşlanıyoruz heral
    quote:

Orjinalden alıntı: hmzycl

1.3 ler 2005 e kadar 175/70r13 dur 2006 modeller 185/60r14 dur 1.6 ve crdi lerın hepsı 185 dır abı
  • mali sende kesınlıkle 185/65r14 takma cok fark var orjınal ıle arasında.eger onu takarsan benım 16 lardan dahada agır olacak araban haberın olsun
    buyur sana ızahı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hmzycl -- 8 Nisan 2009; 16:09:55 >
  • tak tak Mali o kadardan bişey olmaz
  • resım cok kucuk oldu gorunmuyor yaa malı bu lınkten kendın yap gor farkı soldakıne orjınal ebadı yaz 185/60r14 sagada 185/65r14 u yaz aradakı farkı gor buyuk fark var arada haberın olsun

http://www.lastik24.com/default.asp?gb=hesap
  • olmaz olurmu abı yaww saatte 2 km fark edıyor ve lastık dahada buyuyor ben kesınlıkle tavsıye etmıyorum.

hakkaten abı yaa senın kafa ucmus bugun nıye oyle oldu

hatta 3.2 km fark edıyor abı yanlıs soylemısım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hmzycl -- 8 Nisan 2009; 16:11:28 >
  • ahmet bey bırıncı sayfada ımza modellerı var ordan bızımkıler gıbı bı ımzada koyabılırsınız.

bakım masraflarına gelınce su anda sana cevap verecek olan ulas arkadasımız var o soyler sana.bızım arabalar benzınlı oldugu ıcın yanlıs bılgı vermeyelım.hem soyleyıpte sımdı moralını bozmayalı demı yanı
  • sağol arkadaşım söylediğin iyi oldu imza ekledim.

ulaş arkadaştan bilgi alırsam ve diğer arkadaşlardan sevinirim,
    maliyetleri öğrenince moralim bozulacak zaten biliyorum gerçi ama napalım artık aldık bi kere ne gerekiyorsa yapacağız.
  • hamzacım mali araba yükselsin istiyo
  • babaerkan haklı abi araç yükselsin fena olmaz. Performans ihtiyacım yok ki...

Ayrıca verdiğin linkten bir cümle dikkatimi çekti:
  • arkadaşım aracının 60 bin bakımı yapılmışmıydı.çünkü o bakım ağır bakım oluyor.eğer yapıldıysa 70 bin bakımında periyodik bakım var
    quote:

Orjinalden alıntı: ahmtky

sağol arkadaşım söylediğin iyi oldu imza ekledim.

ulaş arkadaştan bilgi alırsam ve diğer arkadaşlardan sevinirim,
    maliyetleri öğrenince moralim bozulacak zaten biliyorum gerçi ama napalım artık aldık bi kere ne gerekiyorsa yapacağız.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mcake±

ayrıca verdiğin linkten bir cümle dikkatimi çekti:

ney dıkkatını cektı mali
  • Kararttım ya abi en altta geçen cümle. %3'den daha fazla veya az olmaması gereklidir konusu. Az olması da sorun oluyor diyor.
  • hımm anladım abıcım.

ama yıne dıyorum ben senın yerınde olsam o ebat lastık aldıktan sonra orjınalı neyse onu alırım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ahmtky

Merhaba Arkadaşlar,

Beni de dahil edin lütfen buraya.

Benim aracım 2003 1.5CRDI 67.000km de orjinal km.si ve 2.5 ay önce 12.500TL ye aldım. ama yakıt konusunda merak ettiklerim var ve gelmişken ilk onu sorayım bir depo mazot ile ne kadar yol yapıyorsunuz?

Öncelikle hoş geldin aramıza.

Bizim 2005 model dizel accent var. 550-600 km arasında ışık yanıyor. Yazları ise 600-625 km arasında ışık yanıyor. Aracın yakışı birazda sürücülerin elinde. Yüksek viteste düşük devirde kullanırsak yakıt azalır. Vites değişimi için ideal devir 2500-3000 arası.
    _______
    İsmin listeye geç de olsa eklenecektir. Kurucu pek aktif değil.
  • ne olıyyyy yaa sayfalar hemen degısıyyy artık
  • 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.