Şimdi Ara

Nokia 5130 XpressMusic | Ana Konu (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.062
Cevap
5
Favori
284.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ULAAAA 1 gün bakmadık buraya neler olmuşş yazılım bile çıkmışş :D
    deneyen varmı nokıa software updater ile yükleniyormu.
    yoksa phoenix denmi yüklicez
  • phoenix i indirdim yeni versiyonu nerden indircem ??? bi link koyun arkadaşlar
  • Deneyen arkadaşlardan bekliyoruz ne gibi değişiklikler oluyor
  • bundan önceki yazılım 110mb dı galiba bu biraz ufak boyutlu
  • Şuan indiriyorum %70 de yazılımı yükledikten sonra sölerim değişiklikleri.
  • 6.93 hind variant versiyonu biz 6.94 yükleyecez de daha nsu ya düşmemiş..
  • 6.93 ün linkini vermiş onu indirmişim az daha yüklüyordum he . phoenix de telefonunun tr ürün kodunu seçin diyor ya gözat dedim türkiye çıkmıyor orda .
  • 6.94 versiyonunu indirebileceğim bir link verirmisiniz.

NSU açıyorum nsu yeni sürümü mevcut 24mb yükle diyorum sonuna gelince internet hızı düşük yada kopuyor 3 kez bağlanmayı denedi başarısız oldu güvenlik duvarı engel oluyor olabilir gibisinden bişeyler yazıyor güvenlik duvarınıdA kapatıyorum gene yüklüyorum aynı hatayı veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugay91

6.94 versiyonunu indirebileceğim bir link verirmisiniz.

NSU açıyorum nsu yeni sürümü mevcut 24mb yükle diyorum sonuna gelince internet hızı düşük yada kopuyor 3 kez bağlanmayı denedi başarısız oldu güvenlik duvarı engel oluyor olabilir gibisinden bişeyler yazıyor güvenlik duvarınıdA kapatıyorum gene yüklüyorum aynı hatayı veriyor.

bende işyerinde denedim şansa kabloyu da almıştım ama bağlı bir cihaz belirleniyor da takılıp kalıyor..evde tekrar deneyecem..

bu arada temalar yüklenmiyor malesef..
  • 17.09.09 BB5 5130XM 6.94 v15 Global added

Yeni firmware bloga ekelendi indirip phoenix ile yükleyebilirsiniz.

http://nokia-firmware.blogspot.com/2009/09/nokia-bb5-firmware.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: xsw

17.09.09 BB5 5130XM 6.94 v15 Global added

Yeni firmware bloga ekelendi indirip phoenix ile yükleyebilirsiniz.

http://nokia-firmware.blogspot.com/2009/09/nokia-bb5-firmware.html

Tşekkürler dostum. hemen indiriyorum nsu ya kalırsak yükleyemicez
  • eğer hatalı yapıp telefonu bozarsak yazlımını. tekrardan düzeltiliyormu garanti yapıyormu bayram üstü telefonsuz kalmayalım:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bsliali

eğer hatalı yapıp telefonu bozarsak yazlımını. tekrardan düzeltiliyormu garanti yapıyormu bayram üstü telefonsuz kalmayalım:)

hata yapmayacaksın hata yapsanda bir şekilde düzeliyor korkma :D
  • asıl merak ettiğim durum mesela güncellerken elektriklerin gitmesi veya pc nin açılıp kapanması gibi yarıda kalınca yazılımda bozulma oluyormu onu soruyorum bayram üstü telefonsuz kalmak istemem:D bayramıda bekleyemem bir an önce güncellemem lazım:D merak ettiğim konu bu iş yarıda kalsada eski yazılıma bişi olurmu:D
  • Arkadaşlar yazılımı yükledim

Telefonu iyce bi kurcaladım değişen bişey görmedim

yazılımı yüklerken bilgisayar açılıp kapanabilirmiş bende olmadı ama olma olasılığı var şaşırmayın.eğer olursa kaldığı yerden devam ediyormuş.

elektirik kesilirde yarıda kalırsa ne olur diyenler merak etmeyin . tek yapmanız gereken yazılımı baştan yüklemek
  • belki reset atma sorunu kaldırılmıştır ek bişi koyulmamıştır:S
  • xsw arkadaşımıza teşekkür ederiz bende bir yükleyeyim bakalım nedir değişiklikler siz iyice bi kontrol edin ne var ne yok yeni..
  • slm arkadaşlar bende aranıza katıldım bugun elektro world den aldın 269 tl ye en uygun satan yerde orasıydır araştırdığım kadarıyla baya bi sayfa okudum ama çok sayfa var gözlerim ağrıdı cihazı yen aldığım için yapamam gereken seyleri bana söyleye bilirseniz çok sevinirim update etmem gerekmi yapmam gereken ayarlar açılayıcı bir şekilde söylerseniz sevirim saygılar
  • *#0000# yap orda 6.65 yazıyorsa bişey yapma ama 5.93 yazarsa güncelle büyük ihtimalle 6.65 dir çünkü yeni tellerin hepsi öyle 5130 larda bi bak sonucu yazarsın
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.