DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
GOOGLE'A NEDEN GIREMIYORUM ???
7
Cevap
0
Favori
3.517
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Network ve Güvenlik >> GOOGLE'A NEDEN GIREMIYORUM ???
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      400 Mesaj
      13 Nisan 2005 16:23:19
      Diger sitelere girebildigim halde google un sitesine giremiyorum acep nedendir ??

"You know the world is going crazy when the best rapper is a white guy, the best golfer is a black guy,the tallest guy in the NBA is Chinese, the Swiss hold the America's Cup, France is accusing the U.S. of arrogance, Germany doesn't want to go to war, and the three most powerful men in America are named Bush, Dick, and Colon. --Comedian Chris Rock
    • Yarbay
      2427 Mesaj
      13 Nisan 2005 16:26:13
      bende açılıyor şuan problem yok dns ayarlarını kontrol et derim

• Yüzbaşı
      400 Mesaj
      13 Nisan 2005 16:33:39

quote:

Orjinalden alıntı: 2189®

bende açılıyor şuan problem yok dns ayarlarını kontrol et derim

Ya google da arama yapıyordum bi kaç kez yaptıktan sonra girememeye başladım 1 dk icinde DNS ayarları neden degişmiş olsun ki...Gerci problemi anlamış degilim ama benden başka herkes girebiliyor mu aaba ????

"You know the world is going crazy when the best rapper is a white guy, the best golfer is a black guy,the tallest guy in the NBA is Chinese, the Swiss hold the America's Cup, France is accusing the U.S. of arrogance, Germany doesn't want to go to war, and the three most powerful men in America are named Bush, Dick, and Colon. --Comedian Chris Rock
    • Yarbay
      2705 Mesaj
      13 Nisan 2005 16:37:00
      bu sorunu tek yaşıyan sen deilsin galiba buraya bi bak istersen
      http://forum.donanimhab...2/tmode_1/smode_1/tt.htm

• Yarbay
      2427 Mesaj
      13 Nisan 2005 16:39:36
      bence yinede değişik dns numaraları ile dene bakalım gircekmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2189® -- 13 Nisan 2005, 16:42:42 >

• Yüzbaşı
      400 Mesaj
      13 Nisan 2005 16:43:16
      Başkalarında da varmış ama problemi halen anlayabilen yok galiba neyse bekleyelim bakalım düzelecek mi !

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      19 Ağustos 2006 21:31:27
      arkadaşalar benimde sadece google'a girerken çince yazılar çıkıyor diğer sitelere rahatlıkla girebiliyorum

Aşk Gibi Aydınlık, Ölüm Gibi Karanlık.

2012 VW Jetta Comfortline 1,6 TDI 105
    • Yarbay
      7331 Mesaj
      19 Ağustos 2006 21:43:29
      quote:

Orjinalden alıntı: Dirhem

Diger sitelere girebildigim halde google un sitesine giremiyorum acep nedendir ??

bağlantın nedir?

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Network ve Güvenlik >> GOOGLE'A NEDEN GIREMIYORUM ???
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.