Şimdi Ara

>> 13 YAŞINDA ! (592. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.992
Cevap
71
Favori
2.988.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 590591592593594
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eray bey, sizin fotoğrafların kullanıldığı slaytı gördümde, adamlar çalıntı fotolara gelince ışık hızında geçiş yapmışlar belki fark edilmez diye Bakalım ne cevap gelecek veya gelecekmi?
  • Cümleten selamunaleyküm..İyi akşamlar...

Buralarda yokken muhabbet bayağı ilerlemiş..En kötü günümüz yine böyle güzel olur inşallah..
    Paylaşımlar ve fotoğraflar da 10 numara,ellerinize sağlık...
  • Aylardır İzmir'e gelemeyenler (!) için küçük bir "İzmir gece fotoğrafları" resitali.

Linki burada
  • quote:

Orijinalden alıntı: FreeTURK76

Eray bey, sizin fotoğrafların kullanıldığı slaytı gördümde, adamlar çalıntı fotolara gelince ışık hızında geçiş yapmışlar belki fark edilmez diye Bakalım ne cevap gelecek veya gelecekmi?

Ee Özgür bey, Bmc bir fotoğrafçı tutup, kendi araçlarının fotoğrafını çektiremeyecek kadar aciz işte !
    O ilk fotoğraftaki 1142 çekici Pro'yu da çeken kişiden izin alarak, burada ben yayınladım.

Madem fotoğrafı (Ç)alıyorsun, "BmCpRo827, fotoğraflarınızı almak istiyoruz, izniniz var mı ?" deseler, "Buyrun alın abicim, Bmc'ye feda olsun" diyeceğim ve gurur duyacağım.

Ama adamlar sinsi sinsi siteye giriyor, o kadar Bmc hakkında yazdıklarımı pas geçiyor, o kadar Bmc hakkındaki eleştirilere cevap bile vermeye tenezzül etmiyor, işine lazım olan veya beğendiği fotoğrafları (Ç)alıp çıkıyor.
    Bmc için birşeyler yapmaya çalışan biri olarak, bu bana yapılmamalı.

Ben hukuk yoluna da gitmeye kararlıyım bu konuda.

Bakın 2. gün oldu, Bmc'den hâlâ attığım maile cevap yok. Klima opsiyoneli için mail attığımda, yarım gün içinde bana geri dönmüşlerdi. İşlerine gelen maillere cevap veriyorlar.
    Yarın da cevap gelmezse, İzmir Bölge Müdürlüğü'nü arayıp, güzelce verip veriştireceğim.

Edit; hatta şimdi muhattap bulursam, İzmir Bölge Müdürlüğünü şimdi arıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BmCpRo827 -- 28 Ekim 2009; 21:48:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 55 TELLİOĞLU 52

Cümleten selamunaleyküm..İyi akşamlar...

Buralarda yokken muhabbet bayağı ilerlemiş..En kötü günümüz yine böyle güzel olur inşallah..
    Paylaşımlar ve fotoğraflar da 10 numara,ellerinize sağlık...

Aleykümselam Semih, iyi akşamlar. Hoşgeldin.

Sen buralarda yokken muhabbet ilerledi tabi. Afiyet olsun.

Sen daha koyma ACTROS'un fotoğrafını.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lukunku

Aylardır İzmir'e gelemeyenler (!) için küçük bir "İzmir gece fotoğrafları" resitali.

Linki burada

Taş adrese gitti.
    Mehmet bey, artık size de yeni bir fotoğraf makinesi şart. Her zaman arzu ettiğimiz, kaliteli fotoğraflar ortaya çıkmamış.

Sabuncu'yu sallanırken, şu ışıkları gördüğümde içime huzur dolardı. Yavaş yavaş gecenin 2'sinde, Pro'yu kompresör yaptıra yaptıra, yavaş yavaş inerdik. Fotoğrafa bakınca aklıma o geldi.

>>  13 YAŞINDA !

Emeğinize sağlık.
  • Biraz önce, Bmc'yi aramadan "Son defa siteye bakayım, belki fotoğrafları kaldırmışlardır" dedim ve aynen dediğim gibi olmuş. Ama ne farkeder, ben yine arayacağım.

http://www.bmc.com.tr/eng_heavy_commercial_vehicle.asp
  • Fabrikayı aradım. Bağlanabileceğim konumla ilgili kişi olmadığı için sistem santrale bağladı. Santralde de güvenlik çıktı. Derdimi anlattım. Güvenlik, "Hocam yarın 12'den önce ara lütfen, fabrika yarın yarım gün, o zaman kendine muhattap bulursun, şu an yetkili kişi yok" dedi. Yani yarına kaldı.

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BmCpRo827 -- 28 Ekim 2009; 22:13:45 >
  • Eray bey, haklısınız can sıkıcı durumlar bunlar. İzin almamalarını yadırgadım doğrusu. Koskoca firma bu tür hatalar yapmamalı. Hiç bir sonuca varamasanız bile yargıya taşımak en azından herkesin duyarsız olmadığını gösterir.

Ekran görüntülerini almanız iyi olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FreeTURK76 -- 27 Ekim 2009; 22:03:52 >
  • quote:

Ekran görüntülerini almanız iyi olmuş.

Fotoğraflar jet hızıyla geçiyordu. Anca bu kadar oldu.
  • Kabin boyasının renk kodu.
    >>  13 YAŞINDA !

Şase boyasının renk kodu.
    >>  13 YAŞINDA !
  • Facebook grubumuz hayırlı olsun.
    Forumu dışarıdan takip eden misafirleri de bekleriz.

http://www.facebook.com/group.php?gid=163423002686
  • quote:

Orijinalden alıntı: BmCpRo827

Aleykümselam Semih, iyi akşamlar. Hoşgeldin.

Sen daha koyma ACTROS'un fotoğrafını.

Eyvallah abi,hoşbulduk..

Şimdi senin yerinde kimler var 1111 ?

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !
  • Of, of of. Oy, oy, oy.. Bu nedir böyle ? Çok karizma duruyor meret. Damper dorse, mega dorseden daha çok yakışmış. Eh birde dorsenin rengi beyaz olsaymış değme keyfime...

3228'den sonra saray yavrusu gelmiştir ?

Tekrar hayırlı olsun Paşam.
  • Semih, bu yeni aldığınız araç değilmi?. Resimler çok güzel maaşallah.

Facebooktaki grupta eklenmiştir
  • quote:

Orijinalden alıntı: BmCpRo827

Of, of of. Oy, oy, oy.. Bu nedir böyle ? Çok karizma duruyor meret. Damper dorse, mega dorseden daha çok yakışmış. Eh birde dorsenin rengi beyaz olsaymış değme keyfime...

3228'den sonra saray yavrusu gelmiştir ?

Tekrar hayırlı olsun Paşam.

Eyvallah abi,sağolasın..Damper çok güzel gitti.Araba dorseyle aynı genişlikte olduğundan ip gibi duruyor meret..Ah birde mavi şeritli beyaz dorsemiz olsaydı 10 numara olurdu..Neyse bunada şükür..

Bir yastık bir yorgan at sabaha kadar içinde yat..Evi aratmaz vallahi.
  • quote:

Semih, bu yeni aldığınız araç değilmi?. Resimler çok güzel maaşallah.

Evet abi yeni araba..
    Eyvallah,sağol abi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 55 TELLİOĞLU 52 -- 27 Ekim 2009; 23:49:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 55 TELLİOĞLU 52
    Eyvallah abi,sağolasın..Damper çok güzel gitti.Araba dorseyle aynı genişlikte olduğundan ip gibi duruyor meret..Ah birde mavi şeritli beyaz dorsemiz olsaydı 10 numara olurdu..Neyse bunada şükür..

Bir yastık bir yorgan at sabaha kadar içinde yat..Evi aratmaz vallahi.

Ee artık rampada "Yürüyerek 3228'i geçme devri" bitti.
  • Hayırlı uğurlu olsun Semih. Çok güzelmiş Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin
  • Özgür bey, facebook'ta o ne karizma öyle ?
  • 
Sayfa: önceki 590591592593594
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.