Şimdi Ara

CLİO SYMBOL GRUBU (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27.467
Cevap
83
Favori
1.898.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: damonbounce

ayrıca biraz resim ekleyin başlık şenlensin

CLİO SYMBOL GRUBU

Bu resmi gece çektiniz galiba. İlk aşamada ne olduğunu anlayamadım. Dikkatli bakınca ne olduğunu anlayabildim.
  • Symbol kullanıcısı arkadaşlar, sizlere bir sorum olacak. Artık çıldırmak üzereyim ve yağmurlu havalar benim için işkence.

Arabamı 2004 EKim ayında sıfır olarak aldım ve imzamda yazılı 2005 model Symbol. Ancak, yağmurlu havalar da özellikle silecekler gürültülü çalışıyor. Sonra bir müddet sonra normale dönüyor ama ilk çalıştığında ve yağmur yağıyorsa gacırtı sesi ile çalışıyor. Ve 3. silecek lastiğimdir yine aynı. Mesela yağmur yok, ve cam tozlandı ve camı fıskiyeler ile ıslatarak silerken gayet normal. Ama yağmurlu havalar da silecek gacır gucur ses çıkartıyor ve artık dün resmen çıldırdım. Ve bundan önce ki 90 model 131 Şahin arabamı mum ile aradım. Çünkü 14 yıl boyunca o arabanın sileceği kesinlikle böyle çalışmadı.
    Sizler de böyle bir durum oluyormu? Aldığım günden beri böyle. Servise götürsem komple silecek kolunu hatta motorunu bile değiştirmeye kalkar kafadan 200 lira da ister.
  • quote:

Orjinalden alıntı: brkcad34

Symbol kullanıcısı arkadaşlar, sizlere bir sorum olacak. Artık çıldırmak üzereyim ve yağmurlu havalar benim için işkence.

Arabamı 2004 EKim ayında sıfır olarak aldım ve imzamda yazılı 2005 model Symbol. Ancak, yağmurlu havalar da özellikle silecekler gürültülü çalışıyor. Sonra bir müddet sonra normale dönüyor ama ilk çalıştığında ve yağmur yağıyorsa gacırtı sesi ile çalışıyor. Ve 3. silecek lastiğimdir yine aynı. Mesela yağmur yok, ve cam tozlandı ve camı fıskiyeler ile ıslatarak silerken gayet normal. Ama yağmurlu havalar da silecek gacır gucur ses çıkartıyor ve artık dün resmen çıldırdım. Ve bundan önce ki 90 model 131 Şahin arabamı mum ile aradım. Çünkü 14 yıl boyunca o arabanın sileceği kesinlikle böyle çalışmadı.
    Sizler de böyle bir durum oluyormu? Aldığım günden beri böyle. Servise götürsem komple silecek kolunu hatta motorunu bile değiştirmeye kalkar kafadan 200 lira da ister.

kardeş aynen dediklerine katılıyorum.aynı sorun bendede var.ama her zaman yapmıyor o gacırtıyı.silecek dediğin gibi fiskiyeler ile camı yıkattığında ses olmuyor ama yağmur altında iken başlıyor dönüşte gacırtı yapmaya.ama geçen kıştan bahsediyorum.yaz boyunca öyle bir ses duymadım ben.ayrıca yağmurlar başladı yavaş yavaş.camlara carpex marka yağmur kaydırıcı sürdüm.bakalım o gacırtı kesilecekmi..deneyip görecez.galiba silecek süpürgeleri sert dye yapıyor gacırtıyı..kaliteli süpürge alınsa(yani daha yumuşak) keser die dşünüyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: turbox

Görmüş olduğunuz model Extreme.. Extreme'de ABS, sürücü hava yastığı ve manuel klima standart, ancak sis farları ve yolcu hava yastığı mevcut değil.

Authentique'den farkları:

+ Klima standart
    + ABS
    + Isıtmalı, gövde rengi ve elektrik kumandalı dış dikiz aynaları
    + Alimünyum Alaşım Jantlar
    + Yükseklik ayarlı direksiyon
    + Yükseklik ayarlı ön emniyet kemerleri
    + Devir Göstergesi
    + Katlanabilir arka koltuk
    + Gecikmeli sönen iç aydınlatma
    + Gövde rengi yan çıtalar ve kapı kolları
    + Farklı iç giydirme ve iç kapı kolları
    + Arka kafalıklar

İlk aklıma gelenler bunlar..

teşekkürler.ancak Devir Göstergesi + Gecikmeli sönen iç aydınlatma benim authentiquedede bulunuyor..

abi güzel arabaymış ve çok harika fiyat veriyorlar bu araç için özelliklerine bakılırsa..tabi bitmiştir belki..
    ve o resmi gece çektim dediğin gibi dikkatli bakmayınca anlaşılmıyor öenmli olanda o zaten dimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi damonbounce -- 22 Eylül 2008; 12:59:11 >
  • Bu ara da, sileceklerimin markası BOSCH.
  • quote:

Orjinalden alıntı: damonbounce

teşekkürler.ancak Devir Göstergesi + Gecikmeli sönen iç aydınlatma benim authentiquedede bulunuyor..

abi güzel arabaymış ve çok harika fiyat veriyorlar bu araç için özelliklerine bakılırsa..tabi bitmiştir belki..
    ve o resmi gece çektim dediğin gibi dikkatli bakmayınca anlaşılmıyor öenmli olanda o zaten dimi

Gecikmeli sönen lamba ve devir göstergesi Autentique versiyonu 2002-2003-2004-2005 modellerde standart değildi, ancak daha üst modellerde standart.. Bu detayı vermeyi unutmuşum. Hatırlatmanız için teşekkürler..
  • quote:

Symbol kullanıcısı arkadaşlar, sizlere bir sorum olacak. Artık çıldırmak üzereyim ve yağmurlu havalar benim için işkence.

Sileceklerimde bu şekilde bir sorun yok. Sadece 2 yılda bir silecek süpürgelerini değiştiriyorum. Değiştirirken Bosch gibi kaliteli markaları tercih ediyorum. Ne de olsa her türlü meteorolojik şarta maruz kaldıkları için yıpranıyorlar.
  • ya kardes bizimki biraz pahalıya geldi fuul kredi ile bize gelişi 27 yi buldu o sıralarda pesini 21 filandi (subat 2008-samsun-onur oto)
  • ayrıca bizim aracta sis lambası-renkli cam-y.hava.y. yok ama bize verilen katologta var yazıyodu ozaman bizimki extremenin hangi modeli-birde bu arabanın hiçbiyerinde extreme yazmıyo nerden anlıcaz- 16 valf olmayan 1.4 lerin-yerli olanlar-hepsi 8v mi
  • şu sis lambası ve kol dayama kafama çok takılıyo en kısa sürede almam lazım servisten
  • buda ben ve arabam

CLİO SYMBOL GRUBU
  • Arkadaşlar resim nasıl ekliyoruz?
  • mekan soracaksanızzzzz burası samsun ayvacık suat ugurlu barajı
  • quote:

Orjinalden alıntı: cozep

ayrıca bizim aracta sis lambası-renkli cam-y.hava.y. yok ama bize verilen katologta var yazıyodu ozaman bizimki extremenin hangi modeli-birde bu arabanın hiçbiyerinde extreme yazmıyo nerden anlıcaz- 16 valf olmayan 1.4 lerin-yerli olanlar-hepsi 8v mi

* Aracınız Exterme ise, sis farı, yolcu hava yastığı donanımda bulunmamaktadır. Extreme versiyonu sadece 1,4 8V ve 1,5 dCI 65 BG motorlar ile sunulmaktadır. 1,4 16V ve 1,5 dCI 80 BG motorlarda Extreme donanımı mevcut değildir. Bu nedenle, aracın ön kapısında 1,4 veya dCI yazıyorsa ve orijinal alimünyuma alaşım jant ile gövde rengi yan çıta, kapı kolu ve dış dikiz aynasına sahipse, ancak ön sis farına sahip değilse Exreme'dir. Dış görünüşten bu şekilde anlayabilirsiniz.

* 16 V olmayanların hepsi 8V'tir.

* Bu arada aracınız çok şık görünüyor. Güle güle kullanın..
  • cozep güle güle kullan Allah nasip ederse 12-13 sene daha binmeyi düşünüyorum bende
  • quote:

Halk arasında banana diye tabir edilen sileceklerden almanızı tavsiye ederim,kullananlarda bu ses problemi kesiliyor ve gayet memnunlar.
  • quote:

Arkadaşlar resim nasıl ekliyoruz?

Mesajı yazdıktan sonra "Buraya resim koymak için tıklayın !" 'ı tıklıyoruz. Ufak bir pop-up çıkıyor. Buradan "Gözat" seçeneğinden resimi seçiyor ve yükleme tamalandıktan sonra pop-up ekranı kapatıyoruz. En son olarak, "Mesajda resmi görüntüle" ikonunu işaretliyoruz. Hepsi bu kadar..
  • ark herkez burda ya yorumcular tesekkur ederim allah olmayanlarada nasip etsin zaten bende ömürlük aldım gittigi yere kadar binerim
  • resim ekleme işini denedim olmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -ottoman- -- 22 Eylül 2008; 20:10:59 >
  • Teşekkürler turbox.
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.