DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Sevgiliyle barışmanın en etkili yolları
9
Cevap
0
Favori
33.201
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Sevgiliyle barışmanın en etkili yolları
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      6 Mesaj
      03 Haziran 2008 22:45:25
      kavga ettiniz.. azıcık hatalısınız... barışmak için neler yaparsınız?en fazla ne yapabilirsiniz?

• Yarbay
      2356 Mesaj
      03 Haziran 2008 22:48:03
      Fake olmamamak... Kendin olmak... En iyi yol budur.

• Onbaşı
      35 Mesaj
      04 Haziran 2008 22:32:34
      hakkaten kavga edip barışma yolu arayanlar şöyle bişi yapabilir... alırsınız bi kamera.. sonra ufak bi görüntü kaydı alırsınız.. onun sizin için önemini ya da işte hatalı olduğunuzu fln anlatan.. sonra bi şekilde izlemesini sağlarsınız.. duygu pötürcüğü olabilir bu durumda:)barışır kesin..

• Onbaşı
      15 Mesaj
      08 Haziran 2008 19:25:57
      işte burası evet:)

bu adrese gönderin madem o videoları bir de üstüne hediye kazanın.. eğlenmek için sadece izleyebilirsiniz de:)

• Onbaşı
      15 Mesaj
      08 Haziran 2008 20:23:12
      ipod touch veriolarmış en çok oy alana sanırım..katılsammı naapsam yahu.

• Er
      6 Mesaj
      09 Haziran 2008 11:04:13
      intahar et ama ölmemeye çalış senin böle bişi yaptığını duyunca hemen yanına gelip seni affetcektir tabi oda seviyosa yoksa ne şehittir ne gazi ....... yoluna gitti niyazi olursun avrupa yakasında sacit şahikayamı yapmıştı ne ordan aklıma geldi...

Belki bir Aşktir..bu kentin bellegini geri getirecek olan...
    • Onbaşı
      15 Mesaj
      09 Haziran 2008 23:18:57
      öle barışcaksa hiç barışmasın yahu..
      quote:

Orjinalden alıntı: CiNe__

intahar et ama ölmemeye çalış senin böle bişi yaptığını duyunca hemen yanına gelip seni affetcektir tabi oda seviyosa yoksa ne şehittir ne gazi ....... yoluna gitti niyazi olursun avrupa yakasında sacit şahikayamı yapmıştı ne ordan aklıma geldi...

• Onbaşı
      19 Mesaj
      10 Haziran 2008 12:14:28
      dh da herhangi bir foruma seni seviyorum vs. gibisinden bişiler yazın ve okutun yada test kitabının içine ss yazın çok etkiliiiii......ama tekrar küsmeme konusunda garanti yoqyada sallayın o barışmaya çalışsın

• Yüzbaşı
      627 Mesaj
      10 Haziran 2008 12:19:09
      önce özür dileyeceksin sonra kabul etmicek sonra affetmen için ne yapabilirim diyceksin o da affetsem bile içimde her şey düzelmicek dicek yani hiç bi yolu yok mu diceksin o da yok dicek sen de o zaman hayatında başarılar dilerim diyceksin sonra gelip ya şaka yaptım zaten affetmiştim dicek

• Yüzbaşı
      635 Mesaj
      10 Haziran 2008 12:28:34
      deki '' ben bi hata yaptım top sende '' sekle ayrılırsa kendi ayrılır barışmak isterse o barışır sen yırtarsın

Yvonne Strahovski

Fan Club
Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Sevgiliyle barışmanın en etkili yolları
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.