Şimdi Ara

ADSL cilere müjde agustos eylul bekleyin (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
203
Cevap
0
Favori
12.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • VDSL2 için yeni modem lazım olacak değil mi?
  • ttnet hızları anca 2012de iki katına çıkarır gibime geliyor
  • Telekom bana bu yaz hızları 2 katına çıkaracak gibi geliyor ama telekom bu herşey beklenir bakarsınız "bu hız size fazla yarı yarıya düşürüyoruz" bile diyebilirler
  • quote:

Orjinalden alıntı: korner12

Telekom bana bu yaz hızları 2 katına çıkaracak gibi geliyor ama telekom bu herşey beklenir bakarsınız "bu hız size fazla yarı yarıya düşürüyoruz" bile diyebilirler

VDSL ile altyapı göçerse muhtemel..
  • incecik kablolarla iş yapıyorlar ta osmanlı döneminde kimi yerler var 70 77kb max hız pingde 200ms yurtiçinde , , bu akp liler biraz ödenek ayırsa ya camiye tanesi 300milyon liralık elektonik musluk , ısıtmalı su vs.. yaptırıcağına , aidat topladığı işleri düzeltsin şe... sizler
  • quote:

Orjinalden alıntı: NitemX

Hız artışı yapacaklarına FİYAT ları düşürsünler.Kotalı kullanıcıyım,ne işim olacak hızla.Daha fazla hız kotayı daha çabuk doldurmaya yarar.Ağustos,Eylül denmiş.Ne diyelim...

He he gelir,gelir...

+1907
  • quote:

Orjinalden alıntı: ahmetozturk

incecik kablolarla iş yapıyorlar ta osmanlı döneminde kimi yerler var 70 77kb max hız pingde 200ms yurtiçinde , , bu akp liler biraz ödenek ayırsa ya camiye tanesi 300milyon liralık elektonik musluk , ısıtmalı su vs.. yaptırıcağına , aidat topladığı işleri düzeltsin şe... sizler

Kardeş bu adamların başka açığı yok mu ki direk camilere laf ediyorsun.İstanbulda sokaklardaki çiçekler için 650 milyon dolar harcanmış .Bunlardan bahsetsene.Yani müslümanların çoğunlukta olduğu bir ülkede niye milletin hassas olduğu noktalardan vurmaya çalışıyorsun.

Eğer gerçekten doğruysa bu ben istanbulda gittiğim pekçok camide elektronik musluk görmedim.Ayrıca su ısıtıcısı çok gerekli bir şey.
    Eğer camilere yolu düşen biri olsaydın kış aylarında soğuk suyla abdest almanın ne demek olduğunu anlardın.
    Eğer toplanan aidatları karılara yada kendi ceplerine indirdiğine dair bir delilin varsa bilelim.

İki de bir canı sıkılan dine saldırır olmuş bu ülkede.Eceli gelen ...neyse gerisi malum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aligatorX -- 15 Haziran 2008; 23:17:07 >

• quote:

Orjinalden alıntı: ahmetozturk

incecik kablolarla iş yapıyorlar ta osmanlı döneminde kimi yerler var 70 77kb max hız pingde 200ms yurtiçinde , , bu akp liler biraz ödenek ayırsa ya camiye tanesi 300milyon liralık elektonik musluk , ısıtmalı su vs.. yaptırıcağına , aidat topladığı işleri düzeltsin şe... sizler

osmanlı devrinde telefonmu vardı halkta, yoktu.Telefonu Özal getirdi geniş kitlelere. 80 öncesi telefon, devleti sömüren burjuva halktan kopuk kesim tarafından kullanılıyordu. ayrıca eskiden şu yok bu yok diyenlere bakmayın bu kesim için her bişi vardı ülkede.
  • Telekom'un fiyat politikasına göz attığım zaman fiyatların aynı kalacağını, hızların artırılacağını söyleyebilirim.
    Adsl'im ilk kurulduğunda sınırsız en düşük paket olan 128k kullanıyordum, o zamandan beri en düşük sınırsız paket hala 49 ytl.
    29ytl'lik paket büyük bir ihtimalle 6-8-10 gb arası kotalı 2048kbit olacaktır. Aynı hızda kullanmaya devam ederim diyen 2-4mbit kullanıcıları
    için ise bu bir indirim sayılabilir. 2mbit'i 69 yerine 49, 4mbit'i ise 89 yerine 69 ytl'ye kullanacaklar. 1mbit sınırsız bu fiyatlara oranla 29ytl'ye de verilebilir
    fakat TTnet'in 49ytl sınırını artık düşürmesi gerekir. Tabi herşeyden önce bu kadar sınırsız adsl kullanıcısını kaldıracak 1tbps yurtdışı çıkışına ihtiyaç var.
  • -senelerce insanları kota denilen saçma şeye mahkum ettiler , bu saatten sonrada tutup kotayı devam ettirirlerse hiç şaşırmam..sayın bakanımızın telekomun yaptığı sömürüden haberi var ama neden müdahale etmiyor orasınıda anlamış değilim..

-açıkcası vdsl teknolojisi oturana kadar uzun zaman geçicek..inşallah bu süre zarfında telekom sağlam bi kampanya yaparda bizlerde rahatlarız..en azından sınırsız 1 m/bit kullanımını 29 ytl ye çekerse iyi olur..
  • Bu ülkede 2mbit internetede razıyız. Yeterki doğru düzgün kullanabilelim. Kopmasın, yavaş olmasın...
  • VDSL reklamları tv de çıkmaya başladı yakında kullanılmaya başlanır
  • quote:

Orjinalden alıntı: halo5
    VDSL reklamları tv de çıkmaya başladı yakında kullanılmaya başlanır

Önemli olan ne kadar verimli kullandırttıracakları bence.Şimdi verdikleri 4mbit'i de görüyoruz.Sürünüyor resmen
  • quote:

Keşke herşey reklam çekme ile bitse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EhrimeN -- 16 Haziran 2008; 22:06:34 >
  • quote:

Başka TV'de gören oldu mu? Ben hiç görmedim şu ana kadar.
  • Vdsl için parayı Cem Yılmaz'a harcayacaklarına altyapıya harcasalar hepimiz açısından daha iyi olacak.
    Bu hizmeti kullanacak kesim oldukça kısıtlıdır zaten, 32mbit kullanmak isteyecek kişi vdsl2'nin geleceğinden haberlidir.
    Tv'den geniş kitlelere duyurmanın pek bir anlamı yok bu yüksek tarifelerle. Adsl hızları 2 katına artırılacak, vdsl2 gelecek fakat altyapıyı düşündükleri yok.
  • quote:

Orjinalden alıntı: MdbK

quote:

Başka TV'de gören oldu mu? Ben hiç görmedim şu ana kadar.

Biraz önce rastladım meşhur reklama TV'de.

quote:

Orjinalden alıntı: Umutcan

Vdsl için parayı Cem Yılmaz'a harcayacaklarına altyapıya harcasalar hepimiz açısından daha iyi olacak.
    Bu hizmeti kullanacak kesim oldukça kısıtlıdır zaten, 32mbit kullanmak isteyecek kişi vdsl2'nin geleceğinden haberlidir.
    Tv'den geniş kitlelere duyurmanın pek bir anlamı yok bu yüksek tarifelerle. Adsl hızları 2 katına artırılacak, vdsl2 gelecek fakat altyapıyı düşündükleri yok.

Evet kesinlikle haklısınız. Altyapıya daha çok yatırım yapmaları gerek ve de fiyatlarda indirim. Yoksa Tellcom yayıldığında pek de rekabet edemeyecekler..

• bence iyi bir haber fiyatlara kesinlikle yansımaz arkadaşlar düşünmeyin bunu.
  • valla bende 1 kalkar en düşük 2 mbit olur fiyatı 49 YTL olur gibi düşünüyordum ama 1 mbit baya kişinin işini görür onu 29 YTL ye verseler kotanın bi esprisi kalmaz gibime geliyor.

1 mbit sınırsız ile 2 mbit kotalı arasında bence hiçbir fark olmaz. çoğu akıllı kullanıcı 1mbit sınırsızda kalır. telekom bunu düşünüp min hızı 2 mbit yapar gibime geliyo bakalım hayırlısı
  • güzel haber sanmam ama inşallah olur
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.