Şimdi Ara

Ford FUSİON Grup-Paylaşım Kahvesi (50 Yİ GEÇTİK... 67 FUSİON KULLANICISI !!!) (55. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.456
Cevap
60
Favori
416.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İşlerim nedeni ile foruma ara vermiştim.Mesajınızı yeni gördüm kusura bakmayın.
    Triger için 6 yıl dediler ve 90.000 km bilgisi verdiler.Doğan adında bir servisti görüştüğüm.
    Araç oldukça iyi çıktı ama benzin konusunda biraz fazla yiyor.Bodruma gittim 850 km'de hemen hemen 200 tl yakıt yaktı bilginiz olsun.Başka bilgi isterseniz cuma günü cevaplayabilirim.

• Selam arkadaşlar;

6 Temmuzdan beri yazan olmamış şaka gibi yaz tatilimi herkes şehir dışındamı??. Neyse 2005 yılında babama otomatik vites bir araba almamız gerekti 2005 sıfır otomatik benzinli 1.6 lux fusion aldk. O günden beri bir şikayetimiz olmadı zira bu tam otomatik tek sorunu benzin 100 km 10.2 lt fabrika verisi. Şu an araba 37.000 de babam başka bir araba alıcak bende artık 2000 model hiç bir sorunu olmayan aileden biri olan aracımı satıp artık kendimde otomatik istediğim ayrıca eşimde kolay kullansın diye kazasız belasız sadece söför koltuğuna oturulmuş babamın arabasın almayı düşünüyorum. (Neden bekliyorum tekli rakamları sevmem 39 değil 40. üye olucam .:)) Şaka bir yana lpg ye alıştım ayda en az 1000 km yapiyorum ama şimdiki aracıma atiker taktırdım marka olarak kötü değil ama sanırım yanlış usta çırakları beceremedi ve doğal olarak soğudum markadanda forum da lpgli otomatik çok az ama şikayeti olan, boşver doğru ustayı bul atikeri tak devam diyen, aman tartarini taktir diyen. Sonuçta 4 kişi binicez eşimde kullanıcak tavsiyeleriniz vs vs..aklınıza gelen..Herkese iyi sabahlar, görüşmek üzere.

• Hala kimse yok .:( bugün çok acayip bir gün oldu durup dururken biri benim aileden biri olan arabamı görünce aa ne güzel araba bana satsana dedi tut elimi dedim pazarlıkta anlaştık ve soluğu önce banka arkasından noterde aldık bi saat içinde arabam gitti insan bi garip oluyo. Sonra babamda tesadüf bu gün istediği marka ile anlaşmış böylece bende hemen parayı verip arabama kavuştum kısmet işte 2-3 hafta sürer derken otomatik fusiona bindim bile cok rahat oldu hatta eşim bile kullandı umarım hep böyle kolay olur her şey. sağlıcakla kalın görüşmek üzere.

Not : 10 gün yokum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ziyacenk -- 13 Temmuz 2010; 0:11:48 >
  • Şaka gibi kimse yok nasil ya ben mi göremiyorum insanlar yaziyorda, 10 gün yokum dedim yazlıkda bile yazıcak bir internet bağlantısı buldum ilk uzun yol deneyimimi yaşadım ama paylaşmıycam .:))

bu arada fusionda OGS camın neresine yapışırsa sorusuz okuyor takılmadan geçiyor.

görüşmek üzere.
  • xenonlar far uzunlu kısalı sısıler 250 tl
    grı kaplamalar 60 tl
    set 1500 tl
    jant lastık 1000 tl
    kromlar komple200 cıvarı
    arka spoyler 100tl
    gogus maun 80 tl
    kornalar 150 tl
    blowf off 200tl
  • Orijinalden alıntı: ayhan1095

Orijinalden alıntı: gonzales061983

fusı10

Güzel. Araç başka birşey olmuş.. Toplam masraf ne kadar bu kadar dönüşüme.

xenonlar far uzunlu kısalı sısıler 250 tl
    grı kaplamalar 60 tl
    set 1500 tl
    jant lastık 1000 tl
    kromlar komple200 cıvarı
    arka spoyler 100tl
    gogus maun 80 tl
    kornalar 150 tl
    blowf off 200tl

• quote:

Orijinalden alıntı: ziyacenk

Selam arkadaşlar;

6 Temmuzdan beri yazan olmamış şaka gibi yaz tatilimi herkes şehir dışındamı??. Neyse 2005 yılında babama otomatik vites bir araba almamız gerekti 2005 sıfır otomatik benzinli 1.6 lux fusion aldk. O günden beri bir şikayetimiz olmadı zira bu tam otomatik tek sorunu benzin 100 km 10.2 lt fabrika verisi. Şu an araba 37.000 de babam başka bir araba alıcak bende artık 2000 model hiç bir sorunu olmayan aileden biri olan aracımı satıp artık kendimde otomatik istediğim ayrıca eşimde kolay kullansın diye kazasız belasız sadece söför koltuğuna oturulmuş babamın arabasın almayı düşünüyorum. (Neden bekliyorum tekli rakamları sevmem 39 değil 40. üye olucam .:)) Şaka bir yana lpg ye alıştım ayda en az 1000 km yapiyorum ama şimdiki aracıma atiker taktırdım marka olarak kötü değil ama sanırım yanlış usta çırakları beceremedi ve doğal olarak soğudum markadanda forum da lpgli otomatik çok az ama şikayeti olan, boşver doğru ustayı bul atikeri tak devam diyen, aman tartarini taktir diyen. Sonuçta 4 kişi binicez eşimde kullanıcak tavsiyeleriniz vs vs..aklınıza gelen..Herkese iyi sabahlar, görüşmek üzere.

Ben tatilden yeni döndüm şahsıma. Hayırlı olsun Fusion

• 40.ziyacenk 1.6 2005 O/V

Güncel FUSIONCULAR
    KATILIM_PAYLAŞIM

Hoş geldin aramıza...
  • arkadaşlar bende fusion almaya karar verdim askerden gelince inş. 1.6 tdcı lux almayı düşünüyorum alırken nelere dikkat etmeliyim?
  • Bende aranıza katılıyorum....
    2007 Siyah 1.6 Otomatik Vites FUSION araç aldım.
    LPG (Atiker) taktırdım, (Usta önemli arkadaşlar, yoksa Prince vb.. lüks marka dışında hepsi aynı mantık)
    Şu ana kadar bir sorun yaşamadım. (LPG ile 5.000 km.)
    Eskişehir de AŞKIN Otogaz firmasına taktırdım.
    2.00 TL LPG fiyatı ile
    Şehiriçi : 10 / 10,3 LT LPG (200 KRŞ Ort.)
    Şehirdışı : 8,4 LT LPG ( 168 KRŞ ort)

Otomatik kullanmayan arkadaşlar için, Otomatik vites Şiddetle önerilir.
  • gonzales061983

BENİMDE 2007 1.6 OT. VİTES SİYAH FUSİONUM VAR DA..
    SENİN ARABA MUHTEŞEM OLMUŞ..

CAM ÇITALARI KOMPLE (?) NASIL HALLETİN BUNLARI,
    PİYASADA SADECE ALT KISIMLAR İÇİN ÇITA VAR,
    SEN ÇEPEÇEVRE CAM ÇITASI YAPMIŞSIN VE GÖRÜNTÜ HARİKA..

2. OLARAK DA, TAMPON ve KAPI YAN ÇITALARI, ONLARDA KROM SANIRIM ?

MALİYET VE ÖNERİLERİNİ YAZARSAN SEVİNİRİM.
  • Mkardes1903

BENİMDE 2007 1.6 OT. VİTES SİYAH FUSİONUM VAR DA..

KAPI ALTI MARŞPİYEL İ KAÇA MAL ETTİN, GÜZEL DURMUŞ,
    MEMUR JEEP' İ HAVASINDAN ÇIKMIŞ FUSİONUMUZ. :)

BENDE DÜŞÜNÜYORUM DA MALİYET YÜKSEK DİYE VAZGEÇİYORUM HEP..

AYRICA NE ÖNERİRSİN VE MARKA FALAN VAR MI BU MARŞPİYEL İÇİN..MALİYETİ NEDİR.??
  • Arkadaşlar,
    Bir konu danışacağım,

2007 1.6 Lux LPG li Ot. Vites Siyah Fusion' um var.

Biliyorsunuz Sürücü tarafında Tüm kapıları kilitlemek için Açma koluna bastırıyoruz, Tüm kapılar kilitleniyor.
    Merkezi kilit görevi görmesi gerekiyor.
    Normal olarak Sürücü o kolu açmadan Hiç bir kapı açılmamaı gerekiyor..
    Ama maalesef ki arka kapılar ben kilitlesemde açılıyor. 7 yaşında bir kızım var, ben açmadan kapıyı açmasını istemiyorum..

Bu duruma nasıl çözüm bulabilirim.
  • otomatik vitesin ne avantajı var ki? birde hep aklımda şu var 4. vitesde araba sollarken tam arabayı sollrken vites otamatik olduğu için 5. vitese geçecek ve araba hızdan düşecek biraz o da bizim için tehlikeli değil mi? bu olay hep uzak tuttu otomatikten...
  • quote:

Orijinalden alıntı: demayc

Arkadaşlar,
    Bir konu danışacağım,

2007 1.6 Lux LPG li Ot. Vites Siyah Fusion' um var.

Biliyorsunuz Sürücü tarafında Tüm kapıları kilitlemek için Açma koluna bastırıyoruz, Tüm kapılar kilitleniyor.
    Merkezi kilit görevi görmesi gerekiyor.
    Normal olarak Sürücü o kolu açmadan Hiç bir kapı açılmamaı gerekiyor..
    Ama maalesef ki arka kapılar ben kilitlesemde açılıyor. 7 yaşında bir kızım var, ben açmadan kapıyı açmasını istemiyorum..

Bu duruma nasıl çözüm bulabilirim.

Çocuk kilidi yapmalısın. Arka kapılarda kapı içinde göz var, anahtarla ayrı ayrı çevirirsen o noktaları arka kapılar açılmaz olur.

• Nasıl olduysa bir ford bayisi ikna etti, transit alacakken. 2011 Fusion Comfort 5K 1.4 TDCi ABSli sahibi oldum. ağustos ilk hafta teslim. Umarım pişman olmam ve memnun kalırım arabadan.
    transit ten vergi yüzünden caydım. fusion un işimi göreceğini düşünüyorum.
  • KAÇ TL_?
    quote:

Orijinalden alıntı: celal sezen

Nasıl olduysa bir ford bayisi ikna etti, transit alacakken. 2011 Fusion Comfort 5K 1.4 TDCi ABSli sahibi oldum. ağustos ilk hafta teslim. Umarım pişman olmam ve memnun kalırım arabadan.
    transit ten vergi yüzünden caydım. fusion un işimi göreceğini düşünüyorum.
  • ford finans ile 30 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hucintau -- 21 Temmuz 2010; 16:29:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: demayc

Bende aranıza katılıyorum....
    2007 Siyah 1.6 Otomatik Vites FUSION araç aldım.
    LPG (Atiker) taktırdım, (Usta önemli arkadaşlar, yoksa Prince vb.. lüks marka dışında hepsi aynı mantık)
    Şu ana kadar bir sorun yaşamadım. (LPG ile 5.000 km.)
    Eskişehir de AŞKIN Otogaz firmasına taktırdım.
    2.00 TL LPG fiyatı ile
    Şehiriçi : 10 / 10,3 LT LPG (200 KRŞ Ort.)
    Şehirdışı : 8,4 LT LPG ( 168 KRŞ ort)

Otomatik kullanmayan arkadaşlar için, Otomatik vites Şiddetle önerilir.

Selamlar, bende 2005 otomatik sahibiyim lpg taktırmak istiyorum aslında bi gorusup konusabilsek cok memnun olurum bende Eskişehirdeyim. Daha önceki arabama adını verdiğin firmaya taktırdım ama seninde dedigin gibi usta önemli benim arabayı çıraklara yaptırmışlar ve o firmadan da lpg dende nefret ettim simdi 400 tl fazla verip brc yada tartarini taktirmayı düşünüyorum. Bu arada arkadaşlar otomatik vitesli arabalar 4 ileri dir 5 ileri ve daha üstü olanlar otomatiklestirilmiş sanzımanlardır tam otomatik degildir ve sanıldığı gibi hic bir otomaitk araba sollarken yada rampa cikarken kafasina gore vites degistirip sizi zor durumda birakmaz tamamen sizin gaz pedalına ne kadar bastığınıza bakar ve fırlar hatta biraz fazla pedala basarsanız bi vites küçülür ve fırlar neyse otomatikden korkmayın cok rahat (20 küsür senedir düz vites kullanan biriyim) rahata cabuk alışıyo insan bu trafikte neyse esas konu lpg ve düzgün usta yalan yanlıs kafasına göre arabaya kablolar ve kitler takmayan ustalara. nice saglıklı günlere arkadaslar.

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.