Şimdi Ara

N73 SERTİFİKA HATASI ÇÖZÜMÜ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
24.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • TARİHİ DEĞİŞTİRDİNİZ VEYA GÜVENLİK AYARLARINI DEĞİŞTİRDİNİZ AMA SORUN DEVAM EDİYOR ''SERTİFİKA HATASI.UYGULAMA SAĞLAYICINIZLA GÖRÜŞÜN'' DİYOR

İŞTE ÇÖZÜMÜ AŞAĞIDADIR. BEN ÇOK ARADIM (2 GÜN) HERŞEYİ YAPMAMA RAĞMEN BUNU BİLMEDİĞİM İÇİN Bİ İŞE YARAMAMIŞTI.

UMARIM HEPİNİZE FAYDALI OLUR.

Arkadaslar os 9.1 ve 9.2 isletim sistemli telefonlarinda oyun ve program yüklerken karsilastiginiz sertifika sorununu ortadan kaldirmis bulunuyoruz. vatana millete hayirli olsun..

1. asama
    Telefonunuzun menüsünden araçlara girin
    Oradan da uygulama yöneticisine...
    Sonra seçenekleri seçin
    Daha sonra ayarlara girin....

2 asama

ardakaslar bu secenekleri aynen girin....

Yazilim yükleme: TÜMÜ

çevrim içi sertifika kontrol: AÇIK

Standart Web adresi: Bos olacak

3. asama.

Telefon ayarlarindan güvenlik ayarlarina girin
    Oradan da sertifika yönetimine girin.
    Eger varsa ama zannediyorum os 9.1 ve 9.2 lerde orjinal olarak yüklüdür... Su sertifikayi seçin...
    Symbian A Verising Iden.... veya serislerinden herhangi biri.. calistirin ve teli kapatip açin.
    ...Hersey hazir...
    Artik pro ve oyunlari rahat rahat yükleyebilirsiniz...

NOT: BAŞKA BİR SİTEDEN DİRENİŞ İSİMLİ BİR ÜYEDEN ALINTIDIR. HAKETMESİNE RAĞMEN REKLAM OLMAMASI İÇİN BU KADARINI YAZIYORUM.

• quote:

Orjinalden alıntı: mucit73

telefon hackleme nasıl yapılıyor

ARKADAŞIM AL SANA İMZA İÇİN HACKLAMA SAYFASI BURADA SÖYLENENLERİ YAP TELEFONUN ARTIK İMZA FALAN İSTEMEZ.....N SERİLERİNİN TAMAMINDA DENENMİŞTİR.KOLAY GELSİN TAKILIRSAN YAZ.

http://www.****.com/s60-3rd-sistem-modifikasyon-uygulamalari/yeni-ve-en-basit-system-hack-sertifika-sorununa-son-hellocarbide-145522.html

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.