Şimdi Ara

3D driving school

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
8.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu oyunu yükledim hani şu ehliyet kurslarında oynatılan. bir süre oynadıktan sonra lisence eror verip oyundan atmaya başladı.bu sorunla karşılaşan varmı
    oyunun cd keyi yükledikten sonra install dosyasının yanında yazıyordu o keyle oynuyorum başkada yok

EDİT: tekrar yükleyip crack dosyasına basınca sorun düzeldi.tamam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerembey -- 13 Mart 2005, 16:14:03 >

• silip tekrar yüklemeyi dene bi istiyosan...
    hazır konu açılmışken sorayım bu nasıl bi oyun???
  • ben vermiştim torrentini herkese bendede aynı şey oldu.silip bidaha yükledim bende oldu walla.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cynsure

silip tekrar yüklemeyi dene bi istiyosan...
    hazır konu açılmışken sorayım bu nasıl bi oyun???

işte trafik kurallarını öğretiyo yanlış yaparsan puanın gidiyo. levellar var gitgide zorlaşıyo.ben kural tanımadan basıyorum paso öyle zevkli oluyo.

• eyvallah abi
  • yaa arkadaşlar benim nerden yükleyeceğimi soleyecek olan warmı???

• http://rapidshare.de/files/695250/3D-Driving_School.torrent.html
    burda alttaki bölümde free ye bascaksın.1-2 dk bekleyince büyük büyük download 3d.driving.s... falan yazcak bascaksın torren dosyası hemen incek.sonra torrentle yüklüyceksin.
  • dosyayı indirdim bi tanede torrent prog. indirdim [turbo torrent] ama download dio kalıo öle %0 nie böle time left de unknown dio ne iş?
  • ben azureusla indirdim. onu dene istersen. ama onunlada inmesi baya uzun sürdü hatta sonlarda hız 1kb ye falan düştü ama bitti neyseki
  • sen de sonlarda 1kb ye düşmüş bende 1 kb yle başladı
  • emule de de olabilir belki ordan indirebilirsin
  • Eyw deniorum :P
  • ıkı de bır kırmızı ısık yanıyo ugrasmayın sıkıcı
  • oyun kaç cd???
  • 100 mb ,küçük olduğuna bakmayın ama denemeye değer
  • çok sabır isteyen birşey bunda ehliyet almak.azıcık erken basıyım sarı yanarken desen veriyo cezayı..sinyalsiz geçivereyim desen sağ şeride vermiyolar okeyi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: MK102

100 mb ,küçük olduğuna bakmayın ama denemeye değer

ana çok iyi yaw indireyim emule den o zaman
  • arkadaşlar bende şaşırdım bunu ilk bulduğumda dedim yine iğrenç oyunlardan biridir ne ki 103 mb.bi baktım oyun manyak.daha sonrada size yazdım yüzlerce insana maille torrent gönderdim.sonra rapidshare ye verdim.nerdeyse herkes indirdi oynuo.şimdide 231 mb büyüklüğünde aynı oyunu buldum bakalım aynısımı ne deişiklikler var?
  • ayarlardan arabanın son hızını ve hızlanmasını yükseltebiliyorsunuz.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.