Şimdi Ara

SCENIC otomatik hakkında

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
1
Favori
9.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Giriş

2 gün önce Eskişehir yolundaki Renault'a giderek ailedeki çok eskimiş iki aracı değiştirme kararı aldık. 1996 Laguna ve 1998 Clio...

Laguna I Laguna III ile değişecek ve bununla ilgili test izlenimlerimi foruma yazdım.. (merak edenler için)

Bende evleneceğim için Clioyu elden çıkartıp Bir Scenic almak istiyorum. Bununla ilgili bir sorum olacak sizlere. İlgilenirseniz teşekkür ederim.

Öncelikle söylemeliyimki (forumda genelde tartışması yapılıyor) tercihim 1.6 Benzinli. Dizel düşünmüyor o yüzden hiç bu konuya girmeyelim.

Arkadaşlar, 1.6 Benzinli Scenic Previlage oldukça hoşuma gitti.
    Biliyorum bu bir aile arabası ve hız için tasarlanmamış. Benim kararsızlığım şanzıman seçiminde.
    Gönlüm otomatikden yana.. cruise control + otomatik şanzıman uzun yolda inanılmaz rahat olur.

ama beni endişelendiren performansa ne kadar yansır. 1.6 manuel test verilerinde 0/100km 12.5 iken (çokda iyi değil) otomatik de 0/100km 14.3 saniye.
    Otomatik kullananların fikirlerine ve görüşlerine ihtiyacım var. Yokuşta nasıl, kamyon otobüs sollarken nasıl. Keşke manuel alsaydım dediğiniz oldumu. Dediğim gibi esasen gönlüm otomatikden yana ama çok negatiflik yaratıyorsa birdaha düşünebilirim...

Teşekkürler...

• 
Sayfa: 1 sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.