DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
HAFIZA KARTINDAN SILINEN FOTOGRAFLARI NASIL KURTARABILIRIM?
20
Cevap
0
Favori
4.009
Tıklama
Tüm Forumlar >> Fotoğraf Makineleri ve Video Kameralar >> Dijital ve Analog Fotoğraf Makineleri >> HAFIZA KARTINDAN SILINEN FOTOGRAFLARI NASIL KURTARABILIRIM?
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      2458 Mesaj
      26 Mart 2008 03:36:59
      Arkadaslar hafiza kartimda bulunan 60 a yakin fotografin az once silindigini farkettim eminim kameradan silinmis pc den silinmedigine eminim... Bu fotograflari kurtarmam lazim lutfen yardimci olun hicmi yolu yok kurtarmanin-(
      Hafiza kartim:Lexar SD 1Gb
      Kamera: Canon C713

Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri, şahsî menfaatlerini, müstevlîlerin siyasi emelleriyle tevhid edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.
      Mustafa Kemal Atatürk
    • Yüzbaşı
      700 Mesaj
      26 Mart 2008 06:16:59

• Yarbay
      2588 Mesaj
      26 Mart 2008 09:31:41
      active file recovery 7.1

şahsen bizzet kendim kullandım bu ay içinde

16GB Black / SPIGEN Metal Slate
      ''Türkiye, Atatürk'ü Allah'a borçlusun, geriye kalan her şeyi de Atatürk'e...''
    • Yarbay
      4296 Mesaj
      26 Mart 2008 12:20:31
      Geriye getireme ihtimalin de var. Umarım kurtarısın.

• Yarbay
      2588 Mesaj
      26 Mart 2008 13:39:51
      sildikten sonra cekim yapmadıysan kurtarma şansın yuksek
      cekim yaptıysan üzerine tekrar yazılanlar uçmuş olabilir..

16GB Black / SPIGEN Metal Slate
      ''Türkiye, Atatürk'ü Allah'a borçlusun, geriye kalan her şeyi de Atatürk'e...''
    • Binbaşı
      1320 Mesaj
      26 Mart 2008 15:04:16
      silindiğini farkedince sakın başka çekim yapma , data recovery programları nerdeyse tamamını kurtarıyor.

internetten edinilen bilgi %100 doğru olmayabilir
    • Yüzbaşı
      778 Mesaj
      26 Mart 2008 15:30:17
      Recovery My Fİles adlı programı bizzat kendim kullanıyorum.
      Çok büyük ihtimalle kurtaracaktır.
      Saygılar...

• Yarbay
      2458 Mesaj
      26 Mart 2008 15:34:02
      Arkadaslar uzerine bayagi bi cekim yaptim ancak kameranin uzerinde sag tiklayinca details kisminda mesela 1 taken 1206 remaining yaziyor sanirim hafizasinda bir yerlerde sakli fotolar.. Niagara selalelerinde cektigim fotolardi yani hayatim boyunca kim bilir ne zaman giderim bir daha kesinlikle kurtarmam lazim-( bu arada kamerayi pc e baglayarak denesem olurmu cunku kart okuyucum yok benim?
      Cok tesekkur ederim bu arada yardimlariniz icin

Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri, şahsî menfaatlerini, müstevlîlerin siyasi emelleriyle tevhid edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.
      Mustafa Kemal Atatürk
    • Yüzbaşı
      778 Mesaj
      26 Mart 2008 15:55:18
      quote:

Orjinalden alıntı: Contranarya

Arkadaslar uzerine bayagi bi cekim yaptim ancak kameranin uzerinde sag tiklayinca details kisminda mesela 1 taken 1206 remaining yaziyor sanirim hafizasinda bir yerlerde sakli fotolar.. Niagara selalelerinde cektigim fotolardi yani hayatim boyunca kim bilir ne zaman giderim bir daha kesinlikle kurtarmam lazim-( bu arada kamerayi pc e baglayarak denesem olurmu cunku kart okuyucum yok benim?

Ne demek Biz teşekkür ederiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byzihh™ -- 26 Mart 2008; 16:05:14 >

• Binbaşı
      1869 Mesaj
      26 Mart 2008 20:45:37
      yalçinların camında silinen fotolarınızı kurtarıyoruz yazıyordu bir sor istersen
      quote:

EMANETİN SAHİPSİZ DEĞİL ATAM!
    • Yüzbaşı
      700 Mesaj
      26 Mart 2008 20:48:52
      kamerayi usbden bagasan da olur farketmez

• Yarbay
      3786 Mesaj
      26 Mart 2008 21:05:14
      fotogarfı geri alma programları mevcut yapamadıysanız googleden

eIMAGE Recovery yaz indir

• Binbaşı
      1138 Mesaj
      26 Mart 2008 21:15:37
      daha 2 gün önce 580 fotonun yeraldığı 4gb lik bir sdhc karttan 15 dk gibi bir sürede yüzde 95 inin easyrecovery ile kurtardım --kart okuyucusuna takılıydı foto makinası üzerinden çok yavaş oluyor--

üzerine defalarca çekim yaptıysan şansının az olduğunu söyleyebilirim ama yinede denemekte fayda var tabi...

• Çavuş
      61 Mesaj
      26 Mart 2008 23:00:14
      bu konuda kullanabileceğin programlar:

Digital Picture Recovery & Photo Rescue

Media Recover demoTürkçe

Recover My Files

PC Inspector smart recovery (benim tavsiyem budur)

• Yarbay
      2458 Mesaj
      27 Mart 2008 02:35:52
      Hocam Turkiyede degilim o yuzden oyle bir imkanim yok maalesef-( simdi deneyecegim umarim kurtarabilirim cok cok tesekkur ederim arkadaslar
      quote:

Orjinalden alıntı: karenin

yalçinların camında silinen fotolarınızı kurtarıyoruz yazıyordu bir sor istersen

Alıntıları Göster

Mustafa Kemal Atatürk
    • Yarbay
      2458 Mesaj
      27 Mart 2008 02:42:36
      Bu programda kamera surucusunu secip tarayamiyorum neden acaba?-(
      quote:

Orjinalden alıntı: kad_kad

fotogarfı geri alma programları mevcut yapamadıysanız googleden

eIMAGE Recovery yaz indir

Mustafa Kemal Atatürk
    • Yarbay
      2458 Mesaj
      27 Mart 2008 03:11:25
      Arkadaslar soylediginiz programlarin bir kacini kurdum ve hepsindeki ortak problem kamerayi gormemeleri... Gormesi icin kamerayi bu programlarin ne yapmam lazim ya da normal olan bu mu baska bir seymi yapmam lazim

Mustafa Kemal Atatürk
    • Binbaşı
      1138 Mesaj
      27 Mart 2008 09:29:34

quote:

Arkadaslar soylediginiz programlarin bir kacini kurdum ve hepsindeki ortak problem kamerayi gormemeleri... Gormesi icin kamerayi bu programlarin ne yapmam lazim ya da normal olan bu mu baska bir seymi yapmam lazim

eğer bilgisayarından görebiliyorsan programlarda görebilmeli genelde ....

eğer easy recovery kurduysan /kurarsan adımlar konusunda yardımcı olmayı denerim...

• Yarbay
      2458 Mesaj
      28 Mart 2008 01:49:15
      Recover my files ve eIMAGE kurulu su anda... Ve ikiside maalesef gormuyor anlayamadim nedenini-(
      Cok tesekkurler ilginiz icin:)
      quote:

Orjinalden alıntı: istanbuli

Alıntıları Göster

eğer bilgisayarından görebiliyorsan programlarda görebilmeli genelde ....

eğer easy recovery kurduysan /kurarsan adımlar konusunda yardımcı olmayı denerim...

Mustafa Kemal Atatürk
    • Yüzbaşı
      700 Mesaj
      28 Mart 2008 03:42:21
      makine mass storage yerine mtp olarak mi bagli

• Yarbay
      2458 Mesaj
      05 Nisan 2008 02:39:08
      Sanirim oyle hocam goremiyorum hala fotograflari mass storage yapmak icin ne yapmam lazim acaba?
      quote:

Orjinalden alıntı: Frostbite

makine mass storage yerine mtp olarak mi bagli

Mustafa Kemal Atatürk
Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Fotoğraf Makineleri ve Video Kameralar >> Dijital ve Analog Fotoğraf Makineleri >> HAFIZA KARTINDAN SILINEN FOTOGRAFLARI NASIL KURTARABILIRIM?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.