Şimdi Ara

Aion Online - Genel Konu (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.767
Cevap
5
Favori
204.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• bir kaç pratik bilgi eklemek istiyorum
    bağlantınız koptuktan sonraki 5 dakika içinde oyuna girerseniz parti de kalırsınız ve dp puanınız sıfırlanmaz
    eşyalar + yapmak için eşyanın seviyesinden yüksek enchantment taşları kullanın ben lvl 20 dagger ları 20 tane lvl30 taşla +10 yaptım ama lvl 30 dagger a kullandığım 3 tane lvl45 taş başarısız oldu
    gatherin yaparken beklememek için gathering bitince yerinizi değiştirip tekrar gatherin yapın fail vermiyor bu şekilde yapınca
    craft yapmak craftsman design leri broker dan almayın çok pahalı olabiliyor, onun yerine work order görevlerini yaptıkca veriyor bu design ları.
    süzülürken fare ile karakteri yere paralel tutarsanız düz alanda bile uzun bir süre süzülebilirsiniz
    uçma sürenizi uzatmak için havada iken space tuşuna basarak süzülme moduna geçin, ucma sürenizi hemen hemen %50 oranında arttıracaktır bu
    yapacak görev kalmadığında coin görevleri yapın bunları ödül almak için kullanabilir yada broker da satabilirsiniz.
    lvl30 üzeri işe yaramaz diye düşündüğünüz eşyaları kırarak lvl 35 e kadar enchantmen stone elde edebilirsiniz.

paza kazanmak için
    broker i kontrol edin değeri yüksek ama yanlışlıkla bir hanesi eksik yazılmış eşyalar denk geliyor (tanesi 3-4.000 e satılan lesser accessory refining stone un 1000 (100 değil tam tamına 1.000 tane) tanesini 40.000 e almıştım)
    lepharist leri kesebilirsiniz güzel eşyalar bırakıyorlar ama tehlikeliler.
    para kazanmak için craft yapacaksanız handicraft yapın crit rate veren yüzük kolye yada küpeler oldukca iyi para kazandırıyor ama 199 a kadar daha sonrası oldukça riskli.
    gathering yaparak topladığınız materyalleri iyi bir fiyata satabilirsiniz, zira yüksek seviyeli crafter lar malzeme toplamak yerine satın almayı tercih ediyorlar.

şimdilik bu kadar :)

• verdiğin pratik bilgiler için teşekkür ederiz dostum paylaşımlara devam::):):)
  • Arkadaşlar acil yardımınıza ihtiyacım var:
    Beta keyi aldım, Eu acc açtım kaydettim ve EU clienti indirdim updateler felan her şey tamam id pass giriyorum dos not acces uyarısı veriyor (bu acc aiona girmeye yetkili değil gibi bişey) bu sorunun kaynağı ne olabilir? şu an beta açık diye biliyorum neden böyle bişey olduki anlamadım. Acil yardım pls...

• harika bir database olmuş
    hangi eşyanın kimden ve nereden düştüğünü bilmek çok iyi olacak
    öteki türlü ne düşerse kısmetime mantığı ile kesiyordum ben :)

ekleme:
    hazır birşeyler yazmışken bir tane de resim ekleyeyim
    +10 yapmak baya bi masraflı oldu ama değidi buna :)
     Aion Online - Genel Konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaman01 -- 16 Haziran 2009; 17:09:05 >

• @ Swordspecftw

iide eu için değilmi o keyler??..açık olmayan bi servera giremezsin ki weeken event yada cbt oldugunda girersin ...ben öle anladim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bachelor45 -- 17 Haziran 2009; 0:15:15 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bachelor45

@ Swordspecftw

iide eu için değilmi o keyler??..açık olmayan bi servera giremezsin ki weeken event yada cbt oldugunda girersin ...ben öle anladim...

Ayın 5 inde açıldı diye biliyorum beta ama yanılıyormuyum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HowlingHero -- 17 Haziran 2009; 6:58:53 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Swordspecftw

quote:

@ Swordspecftw

Betalar haftasonlari oluyor. Uzun dönem süren betalar yok. Bir sonraki 19-21 arasinda.
  • quote:

Orjinalden alıntı: LeVeL

quote:

Orjinalden alıntı: Swordspecftw

quote:

@ Swordspecftw

Betalar haftasonlari oluyor. Uzun dönem süren betalar yok. Bir sonraki 19-21 arasinda.

Teşekkürler bilgi için :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HowlingHero -- 17 Haziran 2009; 12:56:00 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: yaman01

harika bir database olmuş
    hangi eşyanın kimden ve nereden düştüğünü bilmek çok iyi olacak
    öteki türlü ne düşerse kısmetime mantığı ile kesiyordum ben :)

ekleme:
    hazır birşeyler yazmışken bir tane de resim ekleyeyim
    +10 yapmak baya bi masraflı oldu ama değidi buna :)
     Aion Online - Genel Konu

hocam +10 nasil basiyorsun? Bende de mavi sword var bir türlü +1 yapamadım

• silahın seviyesi 20 ise (örnek veriyorum) en az 30. seviyedeki enchantment stone lar kullanmalısın ama genede çok az bir şansla fail verebiliyor
    bu arada craft olayında expert olmak oldukca zor
    399 a kadar sorun cıkmadı ama 399 da çok zor bir görev verdi

http://www.aionarmory.com/item.aspx?id=100900120
    önce yukarıdaki linkteki kılıcı istedi yapıp verdim

daha sonra ise aşağıdaki linkteki kılıcı istedi (lvl50 shinin craftsman kılıc)
    http://www.aionarmory.com/item.aspx?id=100000346

bu kılıcı yapmak şuan için imkansız ama 3-5.000.000.000 (yazı ile üç beş milyar) parası olan varsa deneyebilir :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaman01 -- 18 Haziran 2009; 13:09:38 >

• quote:

silahın seviyesi 20 ise (örnek veriyorum) en az 30. seviyedeki enchantment stone lar kullanmalısın ama genede çok az bir şansla fail verebiliyor

bu kılıcı yapmak şuan için imkansız ama 3-5.000.000.000 (yazı ile üç beş milyar) parası olan varsa deneyebilir :)

Onu yapsan vermezsin herhalde npc ye :D

• Aion OB'ye geçince p2p mi olacak?
  • quote:

Orjinalden alıntı: LeVeL

quote:

silahın seviyesi 20 ise (örnek veriyorum) en az 30. seviyedeki enchantment stone lar kullanmalısın ama genede çok az bir şansla fail verebiliyor

Onu yapsan vermezsin herhalde npc ye :D

central china zikel de expert weapon yapabilen hiç bir oyuncu yok
    expert armorsmith 2 tane
    expert tailor 3 tane var (bu hafta ici 4 olacak insallah :P)

expert weaponsmith olmadığı için craft unique eşya yok hiçkimsede ve ilk yapacak kişi istediği fiyatı koyabilir rakip olmadığı için :)
    3 tane tailor var ve tailor unique eşyalar 6-10m arası satılıyor

sonuç olarak yapan herkes verir, parasal durumu bir kenara bırakırsak prestij meselesi
    sunucuda expert weapon yapabilen tek oyuncu olmak :)
    ama şuan için gerçekten imkansız, %20 şansla shinig çıksa 2 defa shining çıkarmak gerekiyor ve craftsman's premium weapon refining stone dan o kadar yok sunucuda

• Arkadaşlar

GeForce Fx5500 256 mb ekran kartı
    1 gb ram celeron 2.53 GHZ ile oynayabilirmiyim bu oyunu düşük detayda olsa? sağolun
  • quote:

Orjinalden alıntı: So-What

Arkadaşlar

GeForce Fx5500 256 mb ekran kartı
    1 gb ram celeron 2.53 GHZ ile oynayabilirmiyim bu oyunu düşük detayda olsa? sağolun

PvE de oynarsin rami artirman lazim ama pvp veya kalabalik mekanlarda oynuyamazsin. Bu özellikler yeterli değil bir indir dene derim ama. Çin serverlarinda 5 saat deneyebilirsin.
  • ne zamn oynayabilcez bu oyunu yaw
  • Ingiliz IGN sitesinin duyurduguna gore Aion 22 Eylul'de US'te ,3 gun sonra yani 25 Eylul'de EU'de cikacak.

NOT: Alıntıdır! Kaynak:http://www.aiontr.com/index.php?topic=1169.0;topicseen
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.