Şimdi Ara

Aion Online - Genel Konu (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.767
Cevap
5
Favori
204.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oh oyun ıngılızce artık tamamdır becerebıledım olur da yapamayan olursa yardımcı olurum seve seve

az once menulere bakarken gordum Macro da var , sızın bot dedıklerınız komple macro arkadaslar yanı oyunun sundugu bısı ıllegal bı durum yok , edıt dıyerek ıstedıgınız gıbı ayarlıyabılıyosunuz komutlarıda zaten help kısmında vermısler , ufak bı deneme yaptım ve harıka calıstı , bıraz ugrasıcam duzgun yazabılırsem kodları bırakıcam sabaha kadar kassın , bedava bot daha nolsun sımdılık ısımızı gorur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pércussionist -- 25 Mayıs 2009; 0:40:49 >
  • Beyler sımdı accaount a saat alıcam yenı acılan serverın 1 ustundekıne alıcam sorun su north south yada bırton sey var hangısını secıp saat alıcam ve asagıda account ısmını mı verıyoruz yoksa oyunda nıckımı altta ıngılızce bır uyarıda yazıyorda yardımlarınız ıcın tesekkurler
  • slm. Account ismini yazıcaksın büyük küçük harflere dikkat ederek. (oyun için char isimleri değil) .

Yeni açılan serverın bi üstündeki "South China 2" oluyor. Resimlere bakabilirsin. İşin en garanti yolu ilk önce deneme amaçlı "1 quantity" satın almak (2hours 5minutes) (0.53dolar) ve 5dk-1saat arasında aion cliente çince girip zamanın hesaba yatıp yatmadığına bakmak.

• bence avrupayı bekleyın en azından oynadıgımız karakterlerın bı degerı olur dıye dusunuyorum .
  • Cok tsekkur ederım en sonunda alabıldım ama yıne sorun var nerdeyse kımse yok serverlarda sızlerde de oynuyorsanız ben sızın oldugunuz server a gelebılırım burda 21 ım craft ı cozmeye calıstım 5 gun ıcınde orda 105 e kadar kadar geldım armor da onlıne oyunlarda baya ıyıyımdır server yıne gosterırsenız orda acc alıp saat te alıp sızın yanınıza gelebılırım nasıl olsa tek basına zevklı olmuyor
    Msj ınızı beklıyorum
  • Ben ve birkaç türk şuanda 2. bölge Azariel serverinda asmoyuz.

Onun harici başka serverlarda başka türklerde var. Birde en çok yabanci bu serverdadir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LeVeL -- 27 Mayıs 2009; 2:32:02 >
  • Tamam level sızın oldugunuz yere geleyım ama bır sorun var sen demısın 2.bolge ve Azariel deyiz cınce nereye gırıcem kı ben sasırdım tam olarak yazarmısın...mesela yukardan 5, server :D ve saat alıcaksana north 2 china gibi yazarsan cok sevınırım
  • quote:

Orjinalden alıntı: ZeeMTR

Tamam level sızın oldugunuz yere geleyım ama bır sorun var sen demısın 2.bolge ve Azariel deyiz cınce nereye gırıcem kı ben sasırdım tam olarak yazarmısın...mesela yukardan 5, server :D ve saat alıcaksana north 2 china gibi yazarsan cok sevınırım

Client'i başlattığında sana bölgeleri soruyorya orda üstten 1. değil 2. si seçiceksin. Bölge olarak ismine bakinca yazarim yada bilen biri yazabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LeVeL -- 27 Mayıs 2009; 18:44:13 >
  • Sistem kaldırmıo
  • quote:

Orjinalden alıntı: LeVeL

Ben ve birkaç türk şuanda 2. bölge Azariel serverinda asmoyuz.

Onun harici başka serverlarda başka türklerde var. Birde en çok yabanci bu serverdadir.

kısmete bak bende kac gunden berı Azarıel deyım , su an lvl 10oldum ve sılah secıyordum net gıttı gırıcem tekrar , sızınde burda olmanız cok guzel benım nıck " ColemaN " , herzaman onlıne olmasamda takıldıgım zamanlar haberlesırız

az once 30lvl Krall Turk dıye bırını gordum templar pvp yapıordu slm verdım bısı yazmadı , sanırım daha turk var bu serverda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pércussionist -- 28 Mayıs 2009; 3:44:33 >

• wallaa ben sıkıldım oyunu bıraktım. ilerde eu acılırsa bu gidişle acılmaz görüşmek dileğiyle.
  • Ne demek bıraktım gel don ya kasarız mıllet daha yenı ogrenıyorda oyuna baslıyor ınsallah dogru bır yerde baslarım yaklasık 10 tane cınce yazan server var orda 2. gırıyorum ve azariel hadı hayırlısı onlıne olan kım varsa burdan yazısalım

Bırde saat alıcam ulkeyı soylermısınızz acaba yıne south chına 2 mı =?
  • Koreli bir arkadaşım yardım etti.Üyelik aldım ancak client download yapmıyor. Çıldırmak üzereyim. Ne yapayım arkadaşlar Cin clientini indiriken elektirikler gitti. IDM ile indiriyordum sonra da dosyalar hata verdi off.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kysis -- 28 Mayıs 2009; 20:02:58 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Virtus

Koreli bir arkadaşım yardım etti.Üyelik aldım ancak client download yapmıyor. Çıldırmak üzereyim. Ne yapayım arkadaşlar Cin clientini indiriken elektirikler gitti. IDM ile indiriyordum sonra da dosyalar hata verdi off.

ben torrentle ortalama 24 saatte ındırmıstım , hız asagı yukarı 80 100 arasıydı , yanı tavsıye ederım elektrık vs gıtsede sorun yaratmaz

bu arada sımdı oyuna gırıyorum , fazla kalamam sabah erkenden Bursa'ya yolculuk var , musaıt bı zamanda oyunda bulusalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pércussionist -- 28 Mayıs 2009; 22:41:43 >

• Oyuna gırdım Level sızın ordayım ınsallah oyle umurouyrum nıck ZeeM pm atarsanız yada frıend eklersenız sevınırım..bu servera sevdım kalabalık ve herkez avrupdan :D Iıyı oyunlar
  • Çinceden şikayet edenler googlede biraz araştırma yaparlarsa nasıl ingilizceye çevrileceğini çözebilirler. Eğer yasak değilse ben burda gerekli açıklamları yapabilirim. Yoksa çince çekilmez bu oyun :D
  • oYNAYanlar zaten hepsı ıngılızce oynuyor galıba cunku 15-20 sayfa once acıklamalı anlatmıstı arkadaslarımız onun ıcın kımse cınce cekmez bu oyunu

Bu arada saattım bıttı yıne SOUTH CHİNA 2 DEN mi alioyrum saatti ???
  • nasıl ya ben 2 haftadır oynuyorum saat falan almadim ne iş??
  • 2 haftadır ne demek ya nerde oynuyorsunuz kı ?
  • Ya oynamak ıstıyorum saat yok dıyor south chına dan alıyorum olmuyor south chına 2 den aldım yok bır turlu acılmadı hala beklemekteyım
    YUKARDAN 2.SERVERDAYIM HANGI ulkeden saat alıcam yardımcı olun level south tan al dedı ama sımdı artık oda olmuyor bosuna mı para yatırıyoruz acaba ?
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.