Şimdi Ara

Opel Tigra Nasıl Bir Araç?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
67.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Giriş

Elimde 1997 model wv polo var 1.6 klimalı 145.000 km de baya sorunlu bir araç debriyaj bitik, fren diskler ve balataları bitik, ön turil tablaları ve turil başları bitik, klima arızalı hiç çalışmıyor klimanın kasnağı yok, + amortisör değişmesi lazım hepsi bitik, aracın bir çok kısmında çizikler var bu yüzden de boya gerekiyor ve diğer bakımlar yağ, yağ filtresi hava vs.vs.vs. yani kısacası aracın toplam masrafı yaklaşık 1.500 ytl gibi bişey tutuyor. Bende yaptırmıyorum çünkü canımı sıkıyor bu araç hem zaten rengide çok kötü fıstık yeşili bana toplamda 12.000 ytl mal oldu devir vs vs gibi işlemler dahil ama şuan ilan veriyorum 10.000 veren yok gören etmez bu kadar diyor; ben hep tek kapılı bir araç düşünmüştüm ama kısmet olmadı ola ola bu polo oldu neyse adamın biri ilan vermiş 1996 model opel tigra 170.000 km de tarçın rengi gayet diri bir araç değişen yok hoşuma da gitti tam tarzım bi araç takas yapmayı düşünüyorum sahibi bedelsiz takas edebileceğimizi söyledi sıcak bakıyorum sizinde fikrinizi öğrenmek istiyorum çünkü araç bakımlı masrafsız, kullandım gayet yürüyen de sağlıklı hoşuma gitti polodan sonra :) genel bir fikir olarak travesti arabası diyorlar ama ben pek takmıyorum açıkcası ufak tefek bir araç gibi gözüküyor ama gayet konforlu abs air bag vs. gibi konfor özellikleride var. Sizgelerin genel yorumunu almak istiyorum nedir tigranın parçası pahalımıdır polo ya göre rahat edermiyim? ben bekar adamım öle çoluk çocuk yok bende :) o yüzden sıcak bakıyorum sizinde fikrinizi almak istiyorum şimdiden teşekkür ederim.
    ..

• 
Sayfa: 1 sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.