Şimdi Ara

PEUGEOT 307 LERİN 5 Lİ CD LERİNİ GARANTİLİ TAMİR YAPIYORUM

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
271
Cevap
3
Favori
56.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    peugeot 307 lerın 5 li cd lerını garantılı tamir yapıyorum
    BOSCH .BLAUPUNKT ,CLARİON yetkili serivisiyim problemı olan arkadaşlar benle kontak kurabilir

iyi günler

mail: ahmetusta61@hotmail.com

iş tel:0216.389.70.12 kartal istanbul

Blaupunkt ıdca-09 cd çalarları klasık arızaları

1:cd alıp vermiyor kenar kırmızı ışıkları yanıp sönüyor
    2: cd alıp veriyor cd 1 yazıyor birmüddet sonra radioya geçiyor
    3: cd alıyor çıkarmıyor
    4: cd çıkarmıyor tır tır ses veriyor
    5: üstdeki teyp altakı cd tanımıyor
    6: cd çalışıyor arasıra kenar ışıkları yapık sonduruyor

yukardaki arızalar klasık arızalardır ben servis olarak devamlı yaptığım arızalar
     PEUGEOT 307 LERİN 5 Lİ CD LERİNİ GARANTİLİ TAMİR  YAPIYORUM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi locked13 -- 21 Ağustos 2015; 10:35:31 >

• quote:

Orjinalden alıntı: locked13

quote:

Orjinalden alıntı: individual

selamlar
    bana vereceğin madalyadan kast ettiğin nedir?

sen bu işi yap, sana madalya vereceğim demiştin.
    geçen hafta dükkanına gelmiştim. soket istemiştim.
    hatırlatayım dedim

aleykümselam
    yaptınmı cıhazı çalıştırdınmı arabada çalıştır ondan sonra konuş
    ben sana ozaman madalya vereceğim demiştim ben bu mesleğe ömrümü vermişim benden iyimi bileceksın
    senın cıhazın senın oarabada çalışmaz çunku CAN hatlı arabada çalışır yanı yenı tıp arabada
    sana anlattım ama sen anlamadın ben neyapayım herşeyı olurdiye düşünüyorsunuz

olmayacak işlere olur deme

yapta görelim

iyi günler

oncelikle yazini okurken ne kadar da dogru dusundugumu tekrar anladim.

ben senin dukkanina hem tanismak hem de malzeme sormak icin geldim.
    ayrica X markanin servisinin de tavsiyesi uzerine geldim.

sana sordugum soru cok acikti.
    soket var mi? yok mu?

sen ise soket ile ilgili bilgi verecegine bunu yapamazsin edemezsin diye bir dukkan sahibinin soylemesi abest seyler sundun.

calistir ondan sonra konus kelimesi zaten senin musterilerine gosterdigin tutumun acik bir ifadesi
    bu ise omrunu vermis olman benim gozumde malesef bir ise yaramaz.
    demekki omrun bosuna gecmis.

elimdeki cihaz %100 VAN sebekesine ait bir cihaz.
    ben bu isin ustesinden tek basima da gelmiyorum.
    bana yetkili servis de destek veriyor.
    yani arkamda servis destegi de var.

neyse benden yas olarak buyuksun ama tutumun ne o zaman ne de simdi hic hos degil
    ayrica su linke tiklarsan bu cihazlarin VAN oldugunu da gorursun
    4 gun daha aktif olacak bu ilan.bendeki cihazin bir benzeri
    http://cgi.ebay.fr/RT3-VAN-COULEUR_W0QQitemZ230265032811QQihZ013QQcategoryZ115603QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

sende bak yeni bir sey ogrenmis oldun.

son olarak bana verecegin madalyada umrumda degil.
    ben senden madalya icin degil yardim almak icin yazmistim bu yazimi

• quote:

quote:

quote:

selamlar
    bana vereceğin madalyadan kast ettiğin nedir?

sen bu işi yap, sana madalya vereceğim demiştin.
    geçen hafta dükkanına gelmiştim. soket istemiştim.
    hatırlatayım dedim

aleykümselam
    yaptınmı cıhazı çalıştırdınmı arabada çalıştır ondan sonra konuş
    ben sana ozaman madalya vereceğim demiştim ben bu mesleğe ömrümü vermişim benden iyimi bileceksın
    senın cıhazın senın oarabada çalışmaz çunku CAN hatlı arabada çalışır yanı yenı tıp arabada
    sana anlattım ama sen anlamadın ben neyapayım herşeyı olurdiye düşünüyorsunuz

olmayacak işlere olur deme

yapta görelim

iyi günler

oncelikle yazini okurken ne kadar da dogru dusundugumu tekrar anladim.

ben senin dukkanina hem tanismak hem de malzeme sormak icin geldim.
    ayrica X markanin servisinin de tavsiyesi uzerine geldim.

sana sordugum soru cok acikti.
    soket var mi? yok mu?

sen ise soket ile ilgili bilgi verecegine bunu yapamazsin edemezsin diye bir dukkan sahibinin soylemesi abest seyler sundun.

calistir ondan sonra konus kelimesi zaten senin musterilerine gosterdigin tutumun acik bir ifadesi
    bu ise omrunu vermis olman benim gozumde malesef bir ise yaramaz.
    demekki omrun bosuna gecmis.

elimdeki cihaz %100 VAN sebekesine ait bir cihaz.
    ben bu isin ustesinden tek basima da gelmiyorum.
    bana yetkili servis de destek veriyor.
    yani arkamda servis destegi de var.

neyse benden yas olarak buyuksun ama tutumun ne o zaman ne de simdi hic hos degil
    ayrica su linke tiklarsan bu cihazlarin VAN oldugunu da gorursun
    4 gun daha aktif olacak bu ilan.bendeki cihazin bir benzeri
    http://cgi.ebay.fr/RT3-VAN-COULEUR_W0QQitemZ230265032811QQihZ013QQcategoryZ115603QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

sende bak yeni bir sey ogrenmis oldun.

son olarak bana verecegin madalyada umrumda degil.
    ben senden madalya icin degil yardim almak icin yazmistim bu yazimi

arkadaş
    senın bılgın sana benimki bana ait sen bıldığıngibi yap

ben bu pyasada saygın firmaların yetkılı servısıyım ve devlet bana T.S.E HİZMET YETERLİLİK BELGESİ vermiş bence zen boşuna uraşıyorsun sen bak işine ben kendi işime

burda tartişmanın anlamı yok başka arkdaşların kafasını ağırtmayalım

sana kolay gelsin

• quote:

Orjinalden alıntı: cakabey52

quote:

quote:

Merhabalar. Bende 2004 307xt var ve 5'li cd değiştirici sürekli arıza veriyor. Yani bazen cd'den cd'ye geçerken değişim yapamıyor ve içinde cd bırakıyor, diğer cd'yede geçmiyor sonra da o meşhur kırmızı ışıklarını yakıp söndürüyor, bir zaman sonra düzeliyor içindeki cd'yi veriyor ve düzeliyor. Bir müddet sonra tekrar aynı arızayı veriyor. Yani problem zaman zaman yaşanıyor ve kendi kendine düzelip gidiyor. Bu problem neden kaynaklanıyor acaba bilgisi olan var mı, benim merak ettiğim bu. Çok nadir olarak da cızırtı yapıyor. Bana bu konuda yardımcı olabilecek var mı acaba?

merhaba
    sizin cd nizin mekanik tırnakları kırık arızayı ondan yapıyor garantili onarımını yaparız

iyi günler

İyi de ustam. Bir tarafı kırık olsa hiç çalışmaması gerekmez mi? Bu bi bozuluyor bi düzeliyor. Gündüz öğlen sıcağında biniyorum arabaya 20 dk sonra cd çalar şarkı bitince bozuluyor. Sabah serinliğinde açıyorum bi bakmışım düzelmiş. Bu acaba çok ısınınca mı arıza veriyor diye düşünüyordum. Ayrıca ben Kütahya'dayım, sizin yeriniz nerde? Saygılar.

merhaba
    ben açıklayayım nıye öyle oluyor cd nın 3 tane sıkışırma tırnağıvar 2 si kırılırsa öyle yapar tek tırnakla okadar çalışıyor sonra ötekı tırnakda kırılacak hiç çalışmıyacak olay bu 5 cd çalıyor ama içinde asansör sıstemı var hangı cd çalacaksa aşağı yada yukarı çıkarka o bölüme geliyor sonra cd yı kafaya alıyor işte arıza orda başlıyor sıkışıtrma tırnakları kırıldımı

benım işyerim istanbul kartal www.meka-shop.com internet adresim orda var

iyi günler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi locked13 -- 9 Temmuz 2008; 16:44:04 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Merhabalar. Bende 2004 307xt var ve 5'li cd değiştirici sürekli arıza veriyor. Yani bazen cd'den cd'ye geçerken değişim yapamıyor ve içinde cd bırakıyor, diğer cd'yede geçmiyor sonra da o meşhur kırmızı ışıklarını yakıp söndürüyor, bir zaman sonra düzeliyor içindeki cd'yi veriyor ve düzeliyor. Bir müddet sonra tekrar aynı arızayı veriyor. Yani problem zaman zaman yaşanıyor ve kendi kendine düzelip gidiyor. Bu problem neden kaynaklanıyor acaba bilgisi olan var mı, benim merak ettiğim bu. Çok nadir olarak da cızırtı yapıyor. Bana bu konuda yardımcı olabilecek var mı acaba?

merhaba
    sizin cd nizin mekanik tırnakları kırık arızayı ondan yapıyor garantili onarımını yaparız

iyi günler

İyi de ustam. Bir tarafı kırık olsa hiç çalışmaması gerekmez mi? Bu bi bozuluyor bi düzeliyor. Gündüz öğlen sıcağında biniyorum arabaya 20 dk sonra cd çalar şarkı bitince bozuluyor. Sabah serinliğinde açıyorum bi bakmışım düzelmiş. Bu acaba çok ısınınca mı arıza veriyor diye düşünüyordum. Ayrıca ben Kütahya'dayım, sizin yeriniz nerde? Saygılar.

merhaba
    ben açıklayayım nıye öyle oluyor cd nın 3 tane sıkışırma tırnağıvar 2 si kırılırsa öyle yapar tek tırnakla okadar çalışıyor sonra ötekı tırnakda kırılacak hiç çalışmıyacak olay bu 5 cd çalıyor ama içinde asansör sıstemı var hangı cd çalacaksa aşağı yada yukarı çıkarka o bölüme geliyor sonra cd yı kafaya alıyor işte arıza orda başlıyor sıkışıtrma tırnakları kırıldımı

benım işyerim istanbul kartal www.meka-shop.com internet adresim orda var

iyi günler

Teşekkür ustam. Son bir soru: bunun günahı kaça çıkar? Yani kaç para sıkışmış veya şöyle sorayım ben Ağustos ayında bir sıkıntı olmazsa İstanbul'a geleceğim bana masrafı ne olur acaba?

• quote:

Orjinalden alıntı: turgay307

usta sende modacar güçlendiricili 4'lü tv anteni var mı?

merhaba
    bizdeki ürünler şunlar bak lütfenhttp://www.meka-shop.com/oto-tv-anten-c-80_91.html
    iyi günler

• quote:

Orjinalden alıntı: kasım04

peugeot 307 aracıma 300- 500 YTL arası usb girişli tv ve navigasyon özelliği olan dvd player taktırmak istiyorum.dokunmatik ekran olabilir.bu konuda bir yardımınız olabilir mi..

merhaba
    300.500 arası normal dvd var usb girşili ama navıgasyon özellıklısi oparaya bulman zor şuna bakhttp://www.meka-shop.com/pilippo-po605-dvddvx-p-183.html
    iyi akşamlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: login35

Merhabalar..

2006 model ve daha üstü 307'lerde gelen Blaupunkt cd çalarlar MP^çalar haline getirmek mümkün müdür?

Saygılar.

merhaba
    malesef cihaz değişmeden mp3 dondürülmüyor ama aux gırşı yaparsak harici mp3 takıp kullanabılırsınız
    buraya bakın lütfenhttp://forum.donanimhaber.com/m_30406409/tm.htm
    iyi günler
  • Arkadaşlar elimde 307 nin gps tv navigasyon özelligi olan araç teyibi var 6.5 inc olanlardan bu ürün %100 307 ile uyumlu olup direksiyon kumandası ve bilgi ekranı fonksiyonlarını kullanmayı saglamaktadır. 307 için üretilmiştir.

ilanın linki özellikleri aşagıdaki linkte mevcuttur
    http://forum.donanimhaber.com/m_35005075/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur_erdogan

Arkadaşlar elimde 307 nin gps tv navigasyon özelligi olan araç teyibi var 6.5 inc olanlardan bu ürün %100 307 ile uyumlu olup direksiyon kumandası ve bilgi ekranı fonksiyonlarını kullanmayı saglamaktadır. 307 için üretilmiştir.

ilanın linki özellikleri aşagıdaki linkte mevcuttur
    http://forum.donanimhaber.com/m_35005075/tm.htm

arkadaş benım açtığım konuyla ne alaksı var anlamdım

lütfen her konuyu yerıne açın başkaısın açtığı konuya manasız konular açmayın lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmetalat

benimkinde cd takıyorsun ortada kalıyor çıkarmıyor onarım süresi ne kadar sürer yaklaşık bana ne kadara mal olur teşekkürler

merhaba
    1.2 gün sürer tamiri+testi <adres ve tlf bılgilerim internet sitemde varhttp://www.meka-shop.com/harita.php
    iyi günler
  • quote:

Orijinalden alıntı: extremeenvy

sizde xcarlink var mı? varsa fiyatı nedir?

http://forum.donanimhaber.com/m_39855426/mpage_9//tm.htm#40944590
  • quote:

Orijinalden alıntı: Polemik

quote:

Orijinalden alıntı: extremeenvy

sizde xcarlink var mı? varsa fiyatı nedir?

http://forum.donanimhaber.com/m_39855426/mpage_9//tm.htm#40944590

bu konuyla nealakasivar anlamadim
  • quote:

Orijinalden alıntı: forumnik

Clarion PU-2859A Citroen Berlingo CD player için arka pinout diyagramı arıyorum. Bilen bulan varsa buraya ekleyebilir mi?

buyur bağlantı uçlarını

[simage]
    [/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi locked13 -- 20 Ekim 2011; 8:56:45 >

• aracıma double aldım.elimde jvc marka kumandalı teyp, ve orjinal peugeot 307 changer var .izmir içi elden satıcam.ilan aşağıdaki linkte

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-ses-sistemleri-muzik-calar-oto-teyp-peugeot-307-orjinal-cd-calar-117163724/detay/
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.