Şimdi Ara

FİAT SİENA TEAM (130. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.561
Cevap
52
Favori
648.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkdaslar arabada olmayan bir ses ve rahatsız oldum .
    kontagi bir kez donderdiğimde kilmadan mi göstergelerden mi yani ön döşten bir ses gelmeye başladı. Saat carkı dönmeye casliyor gibi dızzzzzt diye bir ses sonra tık diyip sonra tekrar dızzz diye devam ediyor.çözemedim yardımcı olurmusunuz
  • aracın tüplümü..??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: self_rock

Arkdaslar arabada olmayan bir ses ve rahatsız oldum .
    kontagi bir kez donderdiğimde kilmadan mi göstergelerden mi yani ön döşten bir ses gelmeye başladı. Saat carkı dönmeye casliyor gibi dızzzzzt diye bir ses sonra tık diyip sonra tekrar dızzz diye devam ediyor.çözemedim yardımcı olurmusunuz

kontağı bir kez çevirdiğinizde bir dızzzzzzzzz sessi gelir sonra gider. bu normaldir eğer bu sesi söylüyorsanız.

Benimde bir sorum olacak arabam yağ yakıyor heralde

ne kadar bir masrafı olur bana ?

contaların sıkılması lazım mış
  • quote:

Orijinalden alıntı: widezone

Arkadaşlar beni de ekleyin.Aracım Fiat Siena 1.2 S 2000 Model :) Arkadaşlar bir sorum var araçta klima yok deniliyor,yani sıcak üflüyor ancak soğuk üflemesi yok deniyor.Araca sonradan soğuk üfleme ekleyen oldu mu yoksa eklenemiyor mu? Teşekkürler

evet arabada klima yoksa sıcak üfler soğuk üfleme eklenmiyor benim bildiğim
  • Arabanın Motorundan Gelen Sıcak Su Kaloriferin Peteklerine İletilir.Buradanda Aracın İcerisine.Klima Olayı bambaska bisey..

• Aracının Kontagı acıkken bu ses sureklı dewam edıyormu.kontagı kapattıktan sonra ses kesılıyormu.bırde araba yolda ılerlerken calısır halde bu dedıgın sesi yapıyormu??

• arabanın yağını değiştirdim

60/10 yağ mobil1 koyduk arabaya sizce nasıl 1.2 tüplü araç

sizce kaç koymalıydım ? 20-50 söyledim bana o bisikletlerde bile kullanılmıyor dedi
  • 10/40 başka ne yağı olcak bu tamirciler yok mu
  • kavlan K kullanıcısına yanıt
    arabaya acaba bi sıkıntı verir mi
  • 10/40 göre kalın bir yağ sorun olacağını sanmam aracın yağ yakıyorsa yağ yakmasını eser
  • 2001 model siena aracıma 14-veya 15 inç jant almak istiyorumda internetten bizim arabaların bijon aralıkları nedir

veya jant alırken ne tür jant almak lazım sizin tavsiyeleriniz var mı 150 200 civarı bir şey bakıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: rixeli

arabanın yağını değiştirdim

sizce kaç koymalıydım ? 20-50 söyledim bana o bisikletlerde bile kullanılmıyor dedi

Bizim araçlar için castrolün sitesinde 5w-40 yada 10w-40 tavsiye ediliyor kendi kitapçığında da 10w-40 tavsiye ediliyor.

http://www.castrol.com/castrol/sectionbodycopy.do?categoryId=9041330&contentId=7074757

• quote:

Orijinalden alıntı: GamerFox

quote:

Orijinalden alıntı: rixeli

arabanın yağını değiştirdim

Bizim araçlar için castrolün sitesinde 5w-40 yada 10w-40 tavsiye ediliyor kendi kitapçığında da 10w-40 tavsiye ediliyor.

http://www.castrol.com/castrol/sectionbodycopy.do?categoryId=9041330&contentId=7074757

teşekkür ederim hocam şuan 10 - 60 gidiyor bakalım bir problem yaşamadım

2001 model siena 14 15 inç jant bakıyorum tavsiyeleriniz var mıdır 0 - 250 arası

• Arkadaşlar konuda araçların teknik özellikleri, kullanılması gereken yağ, sigorta vb. konularda sıkıntısı olan arkadaşlar var.Elinde kullanım kılavuzu olmayan olabilir bendekinin ilgili yerlerini taradım. İnşallah yardımcı olur.

FİAT SİENA TEAM
     FİAT SİENA TEAM
     FİAT SİENA TEAM
     FİAT SİENA TEAM
     FİAT SİENA TEAM
     FİAT SİENA TEAM
     FİAT SİENA TEAM
     FİAT SİENA TEAM
     FİAT SİENA TEAM
     FİAT SİENA TEAM
     FİAT SİENA TEAM
     FİAT SİENA TEAM

• selamlar arkadaşlar 2000 model ön iki çamurluk değişmiş, kaput ve panelde işlem var, 1,2 s versiyonu 138.000km de motorda bir sıkıntısı olmayan muhtelif boyaları ve güneş yanığı olan içi hor kullanılmamış bir siena buldum. 9000tl bırakaacak sahibi arsa alacakmış. sanayide gösterdim usta motor soğukkende bakalım yürürünüde bir kez daha gösteririz dedi ve başka sıkıntı çıkmazsa almayı düşünüyorum yorumunuz nedir? 8 valf 75 bg. çok nokta enj. tüpde var eski tip tüplerden...
  • maydoganlar1156 kullanıcısına yanıt
    ciddi ciddi alacakmısın?bence biraz daha düşün
  • Slm beyler benimde Fiat siena 1.4 el marka 2000 model aracım var.Sizden ricam bu model aracların benzın samandıra bulabılecgım bır yer varmı yansanayı denedım bır kactane randuman veremedı orjınal cıkma arıyorum,Yardımcı olursanız sevınırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkan 1965 -- 23 Temmuz 2013; 21:16:05 >
  • hocam vazgectim 99palio dusunuyorum klima -abs-airbag 124.000 lpg temiz 11250 birakcak nasil sizce

• quote:

Orijinalden alıntı: vitamin122

Merhaba arkadaşlar aranıza bende yeni katıldım aracımı yeni aldım SiENA 1.2 EL kilimam yok ön cam otomatik içeriden açılır bagaj falan var. Aracım benzinli hiç gaz takılmamış ilk sahibinden aldım 145.000 KM de. Yeni uzun yol yaptım Bandırmada depoyu fulledim 263 km sonra tekrar fulledim 69,72 tl aldı yani benzinde 0,265 yakıyor sizce normal mi çok mu. Araçta 4 kişi idik ve bagaj doluydu 90-100 geçmedim. Sizce yakıt nasıl gaz taktırtmalımıyım.

Birde ikinci sorum devir saati hakkında hız 95 de 3000 devir de gidiyor hız 100 olunca devir 3200 felan oluyor. Bu normal mi yoksa bir sorun olabilir mi?

Bu doğrultuda sizce aracıma gaz taktırmalımıyım? Saygılar.

FİAT SİENA TEAM

arkadaşlar araç 2001 siena içeriden bagaj açma kolu çalışmamaya başladı neden yapar sizce tamirciden önce benim bakabileceğim bir yer varmı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vitamin122 -- 31 Temmuz 2013; 17:43:54 >

• 
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.