Şimdi Ara

Roaccutane - Zoretanin Hakkında Herşey! (322. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
10.288
Cevap
103
Favori
2.354.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 320321322323324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Redbull vb enerji içiçekleri zararlı mı burn falan
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaraKaya91

Arkadaşlar 6.günümdeyim ama hiçbir değişiklik olamdı ne dudak kuruması ne cilt kuruması herşey normal.Ne zaman etkisini göstewrir ? Günlük 40 mg alıyorum sabah 20 akşam 20 olmak üzere.

2 hafta içinde gösterir daha erken
  • quote:

Orijinalden alıntı: messi49

Redbull vb enerji içiçekleri zararlı mı burn falan

evet kesinlikle zararlı.. ilk 2 ayı geçtiyseniz yediğinize içtiğinize çok dikkat edin aksi takdirde hiç bitmeyecek mide bulantılarıyla karşılaşabilirsiniz.. Tedaviyi yarıda bıraktım ben ve sanırım yeniden başlayacağım.. Yarım tedaviyle bile yüzüm epey iyileşti sırtım için yeniden başlamak zorundayım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hyprosoft

quote:

Orijinalden alıntı: messi49

Redbull vb enerji içiçekleri zararlı mı burn falan

evet kesinlikle zararlı.. ilk 2 ayı geçtiyseniz yediğinize içtiğinize çok dikkat edin aksi takdirde hiç bitmeyecek mide bulantılarıyla karşılaşabilirsiniz.. Tedaviyi yarıda bıraktım ben ve sanırım yeniden başlayacağım.. Yarım tedaviyle bile yüzüm epey iyileşti sırtım için yeniden başlamak zorundayım..

Redbull aldım dün dönerin yanına.5.ayımın bitmesine 15 gün var.2 yudum aldım sonra aklıma geldi ilaçtan zararı olabilir falan diye.Üstünü okudum zararlı birsey yok gibiydi ama yinede tedbir amaçlı içmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NoobDotacı

quote:

Orijinalden alıntı: KaraKaya91

Arkadaşlar 6.günümdeyim ama hiçbir değişiklik olamdı ne dudak kuruması ne cilt kuruması herşey normal.Ne zaman etkisini göstewrir ? Günlük 40 mg alıyorum sabah 20 akşam 20 olmak üzere.

2 hafta içinde gösterir daha erken

Teşekkürler hocam.Biran önce tedavimi tamamlamak istiyorum.İlacın işe yaradığını hissetmek psikolojimi rahatlatıcaktır.
    Edit:Arkadaşlar ilacı kullandığınız süre boyunca alkol sigara ve asitli içeceklerden uzak durmanızı tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaraKaya91 -- 12 Ocak 2012; 11:49:55 >
  • Merhaba arkadaşlar;
    Cilt sorunum nedeniyle doktora gitmem gerekiyor. Çevremdekilere sorduğumda, hep farklı yerleri öneriyorlar. Kafam allak bullak oldu. Herhangi bir cilt doktoruna mı gitmeli ? Yoksa önerebileceğiniz bir yer varmı.
  • İstanbuldaysan eğer kesinlikle buraya gitmeni tavsiye ederim.En iyi cilt hastalıkalrı merkezidir.
    http://www.leprahastanesi.gov.tr/
    Buradan randevu alabilirsin;http://88.247.143.82:85/giris.aspx
    Doktor Vedat Çimen beyi tavsiye ederim.
  • Selam arkadaşlar

zoretaninde 4, haftamın içindeyim 3 kutu almıştım günde 3 kere 10mg olmak üzere toplam 30 mg içiyorum son kutudayım şuanda ve şimdiye kadar karşılaştığım etkileri paylaşmak istedimm..

Dudaklar aşırı kuruuu ve bugün baya kanadı LA ROCHE-POSAY CERALIP adında bi krem kullanıyorum doktorumun yazdığı kremi bulamadım hiçbiyerde bunuda eczacım önerdi oda aynı tedaviyi görmüş..ama dudakların durumu kötü

belim sırt bölgem eklemlerr çok ağrıyo eğildiğim yerden doğrulamıyorum burnumda sürekli kanama oluyo oda kuruluktan sanırım..

yüzümde aşırı kuruluk soyulmalar var çok can sıkıcı ama saabııırrrr

tedavi sürecinde çıkan sivilceler hemen kurudu..saç diplerimde batmalar ve kuruluk oldu..oda son günlerde hafifledi..

bişey sormak istiyorum şimdi ellerimin üstünde kırmızı benekler oluşmaya başladı minik yaralar gibi..bunun nedenini anlamadım yardımcı olabilcek biri varmıdır..aynı durumla karşılaşan varmıdır..

Herkese acil şifalar diliyorum..
  • esrathm;
    dudakların için sabah akşam kullandığın krem yanında cebinde sürekli nemlendirici bulundur. ve gerekirse 15dkda bir sür. Dudaklarını yalama bu daha fazla kuruluk verir. neutrogena dudak nemlendiricisi öneririm.

Burundaki kanama kuruluktan oluyor, burun içi nemlendirici sürmen gerek. bunun için de eczanelerde satılan rinopanteina'yı öneririm.

Eklem ağrılarıma ben de çözüm arıyorum :D

Elindeki kırmızı benekler kuruluktan dolayı çatlama sonucu oluşuyor. sürekli nemlendirici sürmen gerek eline. İlerlerse egzemaya dönüşür bu yüzden vücuduna sürekli krem sür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seco18tr -- 12 Ocak 2012; 23:01:47 >
  • Arkadaşlar benim bir sorum olacak. 3. ayı bitirdim bugün. ilk 2 ay , günde 20mg x2 içiodum ama sadece akşamları içiyodum. 3. ay 20mg x3 e çıkardık ve yine sadece akşamları içiyorum. kullanan herkes sabah akşam kullanmış. hatta günde 3 kez kullananlar var. Ben tek seferde 60mg alıyorum ve bana epey zararlı geliyor.
    Kolestrolum başladığımda 145ti her ay arta arta 200 oldu.
    trigelisit 100 iken bir ayda 213 oldu. (max olması gereken değer 150)
    ALT 25-30 civarıyken bu ay birden 71 oldu. ( max olması gereken değer 40)

Doktoruma bunu söylediğimde, sabah akşam alırsan cildin kurur o yüzden hepsini akşam veriyorum dedi ama böyle sağlıksız olmaktansa yüzümün kurumasını tercih ederim.

Benim gibi sadece akşam içen oldu mu, tek seferde 60mg almak hakkında görüşü olan?
  • quote:

Elindeki kırmızı benekler kuruluktan dolayı çatlama sonucu oluşuyor. sürekli nemlendirici sürmen gerek eline. İlerlerse egzemaya dönüşür bu yüzden vücuduna sürekli krem sür.

bu yoruma gercekten cok guldum, kuruluktan egzemaya donusme super bır yaratıcılık tebrık ederım, tabı kuruluğum içinde deli gibi mikrop var..bu mıkropları da nemlendırıcı kremler öldürüyor aklınızda olsun.

deep note ; yuh devenin nalı 2 ay bitti benim, ipimle kuşağım yaşıyorum hala...tırsmayın bu kadar be kardesım
  • quote:

Orijinalden alıntı: gufa

quote:

bu yoruma gercekten cok guldum, kuruluktan egzemaya donusme super bır yaratıcılık tebrık ederım, tabı kuruluğum içinde deli gibi mikrop var..bu mıkropları da nemlendırıcı kremler öldürüyor aklınızda olsun.

deep note ; yuh devenin nalı 2 ay bitti benim, ipimle kuşağım yaşıyorum hala...tırsmayın bu kadar be kardesım

Cahil cahil konuşmayın. Egzemanın tek nedeni mikrop değildir. Araştırmadan sinir bozucu yorumlar yapmayın

Egzema:
    Nedenleri
    Egzama genellikle alerji nedeniyle oluşur ama duygusal sıkıntı da egzamaya yol açabilmektedir. Bazen de egzama görünür hiçbir neden yokken çıkmaktadır. En sık görülen egzama tipi, alerjik kökenlidir. Tıp dilindeki adı "atopik dermatit" olan bu hastalık çoğunlukla astımlılarda ve saman nezlelilerde görülür. Saman nezlesi, çiçek tozlarının neden olduğu alerjik bir hastalıktır.
    Belirtileri
    Egzamada iltihaplı deri bölgesi kızarır ve kaşınır. Aynı zamanda kurur ve üstünde sivilceye benzer oluşumlar bulunur; yer yer su toplar

Tedavide deri nemlendiricileri antihistanimikler, lokal kortizonlu kremler, nemlendirici banyolar sık kullanılır.

Şimdi gülmeye devam edebilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seco18tr -- 13 Ocak 2012; 15:24:50 >
  • quote:

Cahil cahil konuşmayın. Egzemanın tek nedeni mikrop değildir. Araştırmadan sinir bozucu yorumlar yapmayın

Egzema:
    Nedenleri
    Egzama genellikle alerji nedeniyle oluşur ama duygusal sıkıntı da egzamaya yol açabilmektedir. Bazen de egzama görünür hiçbir neden yokken çıkmaktadır. En sık görülen egzama tipi, alerjik kökenlidir. Tıp dilindeki adı "atopik dermatit" olan bu hastalık çoğunlukla astımlılarda ve saman nezlelilerde görülür. Saman nezlesi, çiçek tozlarının neden olduğu alerjik bir hastalıktır.
    Belirtileri
    Egzamada iltihaplı deri bölgesi kızarır ve kaşınır. Aynı zamanda kurur ve üstünde sivilceye benzer oluşumlar bulunur; yer yer su toplar

Tedavide deri nemlendiricileri antihistanimikler, lokal kortizonlu kremler, nemlendirici banyolar sık kullanılır.

Şimdi gülmeye devam edebilirsin

takdır ettim, e madem herşeyi biliyorsunuz herşey internette yazıldığı gibiyse; niçin hala doktora gidiyoruz ki,
    şimdi ben aynı metni doktora okuduğumda o da gülümsüyorsa cümleten güleceğiz demek ki..kopyala yapıstır mantıgının otesınde burda cesıtlı deneyımlerı paylasıyoruz; yoksa her soruya cevap arama motorunun içinde gizli zaten..ne yazarsan yaz bişiler bulursun moruk..Ama inanır da uygularsan sonra da başına birşey gelirse vay haline,,

edit ; tamam la tamam sen haklısın...
  • Ben daha dün doktora gittim ve ellerime bakıp "bu kırmızı noktalar egzema başlangıcı olabilir, verdiğim nemlendiriciyi sür bol bol" dedi. Taze taze paylaştım. Neyse En iyi sensin tamam
  • Arkadaşlar 5.ayimdayim sivilcelerim tek tük çıkıyor ama bu kızarıklıklar ne zaman geçer doktor tedavi bittikten 3 ay sonra dedi tedavi sırasında azaltmanın bir yolu yokmu ? Herkeste boylemi sivilce gibi kızaraklar çıkmadığına sevinemiyorum bile :((
  • arkadaşlar herkese merhaba, çok uzun zamandan beri nette araştırma yapıyorum. yorumları okuyorum tüm sitelerden. kısaca özetlemek istiyorum size durumumu. yaklaşık 3,5 4 yıldır yüzümde seboraik dermatit denen hastalık var. zaman zaman çoğalıyor zaman zaman hiçbişey kalmıyor. birde ben kafama taktıkça dahada çoğalıyor. kafama takma konusu ciddi boyutta, psikolojik olarak etkiliyor beni çok fazla. gitmediğim doktor, kullanmadığım ilaç, krem kalmadı. en sonunda dedim yeter artık özel bir doktora gideyim. çok şükür çok fazla sivilce problemim yok. elbette çıkıyor ama bir şekilde idare ediyorum onlarla. doktora gittiğimde cildimin çok yağlı olduğunu ve bu yüzden seboreik dermatitin arttığını söyledi. bunun çözümü için zoretanin isimli hapı kullanmamı söyledi. çok fazla endişelerim vardı. birde imza karşılığında verildiğini duyunca iyice gerildim. tahlillerimi yapıp sonuçlarla birlikte gimemi söyledi. o süreçte ben 7*24 netten araştırma yaptım. yan etkileri ürkütücüydü. heleki benim gibi takık bir insan için. doktorum benim endişelenmemem gerektiğini çok güzel bir şekilde izah etti. ancak ben hala korkuyordum. yan etki olarak dudak kuruluğundan bahsetti. onuda lipsticklerle giderebileceğimi söyledi ve günlük 30mg la tedaviye başladık. akşam yatmadan önce alıyorum 30mg birden. bugün 8. günüm. birde bir krem verdi. temizledikten sonra cildimi sorunlu bölgelerime uyguluyorum. ilk 5 gün kabus gbiydi. artık haptan mı yoksa kremden mi bilinmez ama kızarıklığım doktora gitmemden önceki halden bile kızarık hale geldi. herhalde dedim krem yan etki yaptı yüzüme. hemen doktoru aradım. kremi asla kesme kızarıklıkların yok olana kadar kullan dedi. benim için ne kadar zor bişeydi bu. başta da dediğim gibi ben taktıkça daha da artıyordu. sivilcelerim aynı. hiçbir zaman zaten yüzümde sıfır sivilcesiz bir an hatırlamıyorum. illaki oluyor. hapla ilgili yan etkilere gelecek olursak, dudak kuruluğum gün be gün artıyor. hissediyorum. havanında soğuk olmasıyla bu sıkıntı katlanıyor. ona çözümü neredeyse 15 dkk da bir lipstick sürerek buluyorum. sürmeyi unutmama fırsat kalmıyor zaten. güldüğüm anda ağzımı açmamla kapamam bir oluyor. dudaklarım sanki jelatin kağıdı gibi inceldi. bu sürecin geçici olduğunu bilmek iç açıcı tabiki. bunun dışında saçlarımda özellikle ense kısmımda deli gibi bir kaşıntı var. kabuk kabuk oldu saç derim. çok fazla kaşımamaya özen gösteriyorum. ellerim sürekli kuruydu zaten el kremimi kullanmaya tam gaz devam. daha çok başındayım biliyorum. ama böyle benim gibi arkadaşların yorumlarını okuyunca kendimi iyi hissediyorum. sonu güzel çünkü herkesin. cilt işi sabır işi. fazla uzattım sanırım :) arkadaşlar Allah herkese şifalar versin. yazılarınızı okumaya devam edeceğim. son olarak, doktoruma güveniyorum ve iyi olacağıma inanıyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mutuolmakiçin

arkadaşlar herkese merhaba, çok uzun zamandan beri nette araştırma yapıyorum. yorumları okuyorum tüm sitelerden. kısaca özetlemek istiyorum size durumumu. yaklaşık 3,5 4 yıldır yüzümde seboraik dermatit denen hastalık var. zaman zaman çoğalıyor zaman zaman hiçbişey kalmıyor. birde ben kafama taktıkça dahada çoğalıyor. kafama takma konusu ciddi boyutta, psikolojik olarak etkiliyor beni çok fazla. gitmediğim doktor, kullanmadığım ilaç, krem kalmadı. en sonunda dedim yeter artık özel bir doktora gideyim. çok şükür çok fazla sivilce problemim yok. elbette çıkıyor ama bir şekilde idare ediyorum onlarla. doktora gittiğimde cildimin çok yağlı olduğunu ve bu yüzden seboreik dermatitin arttığını söyledi. bunun çözümü için zoretanin isimli hapı kullanmamı söyledi. çok fazla endişelerim vardı. birde imza karşılığında verildiğini duyunca iyice gerildim. tahlillerimi yapıp sonuçlarla birlikte gimemi söyledi. o süreçte ben 7*24 netten araştırma yaptım. yan etkileri ürkütücüydü. heleki benim gibi takık bir insan için. doktorum benim endişelenmemem gerektiğini çok güzel bir şekilde izah etti. ancak ben hala korkuyordum. yan etki olarak dudak kuruluğundan bahsetti. onuda lipsticklerle giderebileceğimi söyledi ve günlük 30mg la tedaviye başladık. akşam yatmadan önce alıyorum 30mg birden. bugün 8. günüm. birde bir krem verdi. temizledikten sonra cildimi sorunlu bölgelerime uyguluyorum. ilk 5 gün kabus gbiydi. artık haptan mı yoksa kremden mi bilinmez ama kızarıklığım doktora gitmemden önceki halden bile kızarık hale geldi. herhalde dedim krem yan etki yaptı yüzüme. hemen doktoru aradım. kremi asla kesme kızarıklıkların yok olana kadar kullan dedi. benim için ne kadar zor bişeydi bu. başta da dediğim gibi ben taktıkça daha da artıyordu. sivilcelerim aynı. hiçbir zaman zaten yüzümde sıfır sivilcesiz bir an hatırlamıyorum. illaki oluyor. hapla ilgili yan etkilere gelecek olursak, dudak kuruluğum gün be gün artıyor. hissediyorum. havanında soğuk olmasıyla bu sıkıntı katlanıyor. ona çözümü neredeyse 15 dkk da bir lipstick sürerek buluyorum. sürmeyi unutmama fırsat kalmıyor zaten. güldüğüm anda ağzımı açmamla kapamam bir oluyor. dudaklarım sanki jelatin kağıdı gibi inceldi. bu sürecin geçici olduğunu bilmek iç açıcı tabiki. bunun dışında saçlarımda özellikle ense kısmımda deli gibi bir kaşıntı var. kabuk kabuk oldu saç derim. çok fazla kaşımamaya özen gösteriyorum. ellerim sürekli kuruydu zaten el kremimi kullanmaya tam gaz devam. daha çok başındayım biliyorum. ama böyle benim gibi arkadaşların yorumlarını okuyunca kendimi iyi hissediyorum. sonu güzel çünkü herkesin. cilt işi sabır işi. fazla uzattım sanırım :) arkadaşlar Allah herkese şifalar versin. yazılarınızı okumaya devam edeceğim. son olarak, doktoruma güveniyorum ve iyi olacağıma inanıyorum :)

Merhabalar benim de aynı şekilde seboreik dermatitim var ilaca baslamadan önce vardı zaman zaman cok fazla artıyor bazı zamanlarda sıfıra iniyordu daha çok burnun yan kısmında yanak çizgisine yakın bölgede kızarma ve kepek oluyordu ben sivilceler yüzünden zoretanine başladım seboreik dermatit geçmişti ilaca başladıgımda.Zoretanin ile birlikte çok fazla arttı kızarıklık bir de o bölge şişti biraz da yan etkileri seboreik dermatiti etkiliyor ben de çok fazla takıyorum şu anda 3 ay bitti yarıladım sayılır benim sivilceler geçti gibi ama seboreik dermatit hala var ve daha kötü durumda onun da geçecegini düşünüyorum inşallah sonuç güzel olur hepimiz için :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Therah

quote:

arkadaşlar herkese merhaba, çok uzun zamandan beri nette araştırma yapıyorum. yorumları okuyorum tüm sitelerden. kısaca özetlemek istiyorum size durumumu. yaklaşık 3,5 4 yıldır yüzümde seboraik dermatit denen hastalık var. zaman zaman çoğalıyor zaman zaman hiçbişey kalmıyor. birde ben kafama taktıkça dahada çoğalıyor. kafama takma konusu ciddi boyutta, psikolojik olarak etkiliyor beni çok fazla. gitmediğim doktor, kullanmadığım ilaç, krem kalmadı. en sonunda dedim yeter artık özel bir doktora gideyim. çok şükür çok fazla sivilce problemim yok. elbette çıkıyor ama bir şekilde idare ediyorum onlarla. doktora gittiğimde cildimin çok yağlı olduğunu ve bu yüzden seboreik dermatitin arttığını söyledi. bunun çözümü için zoretanin isimli hapı kullanmamı söyledi. çok fazla endişelerim vardı. birde imza karşılığında verildiğini duyunca iyice gerildim. tahlillerimi yapıp sonuçlarla birlikte gimemi söyledi. o süreçte ben 7*24 netten araştırma yaptım. yan etkileri ürkütücüydü. heleki benim gibi takık bir insan için. doktorum benim endişelenmemem gerektiğini çok güzel bir şekilde izah etti. ancak ben hala korkuyordum. yan etki olarak dudak kuruluğundan bahsetti. onuda lipsticklerle giderebileceğimi söyledi ve günlük 30mg la tedaviye başladık. akşam yatmadan önce alıyorum 30mg birden. bugün 8. günüm. birde bir krem verdi. temizledikten sonra cildimi sorunlu bölgelerime uyguluyorum. ilk 5 gün kabus gbiydi. artık haptan mı yoksa kremden mi bilinmez ama kızarıklığım doktora gitmemden önceki halden bile kızarık hale geldi. herhalde dedim krem yan etki yaptı yüzüme. hemen doktoru aradım. kremi asla kesme kızarıklıkların yok olana kadar kullan dedi. benim için ne kadar zor bişeydi bu. başta da dediğim gibi ben taktıkça daha da artıyordu. sivilcelerim aynı. hiçbir zaman zaten yüzümde sıfır sivilcesiz bir an hatırlamıyorum. illaki oluyor. hapla ilgili yan etkilere gelecek olursak, dudak kuruluğum gün be gün artıyor. hissediyorum. havanında soğuk olmasıyla bu sıkıntı katlanıyor. ona çözümü neredeyse 15 dkk da bir lipstick sürerek buluyorum. sürmeyi unutmama fırsat kalmıyor zaten. güldüğüm anda ağzımı açmamla kapamam bir oluyor. dudaklarım sanki jelatin kağıdı gibi inceldi. bu sürecin geçici olduğunu bilmek iç açıcı tabiki. bunun dışında saçlarımda özellikle ense kısmımda deli gibi bir kaşıntı var. kabuk kabuk oldu saç derim. çok fazla kaşımamaya özen gösteriyorum. ellerim sürekli kuruydu zaten el kremimi kullanmaya tam gaz devam. daha çok başındayım biliyorum. ama böyle benim gibi arkadaşların yorumlarını okuyunca kendimi iyi hissediyorum. sonu güzel çünkü herkesin. cilt işi sabır işi. fazla uzattım sanırım :) arkadaşlar Allah herkese şifalar versin. yazılarınızı okumaya devam edeceğim. son olarak, doktoruma güveniyorum ve iyi olacağıma inanıyorum :)

Merhabalar benim de aynı şekilde seboreik dermatitim var ilaca baslamadan önce vardı zaman zaman cok fazla artıyor bazı zamanlarda sıfıra iniyordu daha çok burnun yan kısmında yanak çizgisine yakın bölgede kızarma ve kepek oluyordu ben sivilceler yüzünden zoretanine başladım seboreik dermatit geçmişti ilaca başladıgımda.Zoretanin ile birlikte çok fazla arttı kızarıklık bir de o bölge şişti biraz da yan etkileri seboreik dermatiti etkiliyor ben de çok fazla takıyorum şu anda 3 ay bitti yarıladım sayılır benim sivilceler geçti gibi ama seboreik dermatit hala var ve daha kötü durumda onun da geçecegini düşünüyorum inşallah sonuç güzel olur hepimiz için :)

evet benime sorunlu bölgeler aynı seninki gibi. aslında kortizonlu krem kullanınca 2 güne hiçbirşey kalmıyor. ama oda doktorlar tarafından önerilmiyor. deriyi inceltiyormuş. dediğim gibi tüm kremleri kulandığım için hepsini ezberledim artık :) ha birde bu sabah burun kanaması ile uyandım. çok korktum pimpirikli bir yapım olduğu için. ama sonra doktorun beni uyarmadı aklıma geldi rahatladım :) peki şu seboreik dermatit için ne yapıcaz yaa o alevlenme dönemlerinde??
  • quote:

quote:

quote:

evet benime sorunlu bölgeler aynı seninki gibi. aslında kortizonlu krem kullanınca 2 güne hiçbirşey kalmıyor. ama oda doktorlar tarafından önerilmiyor. deriyi inceltiyormuş. dediğim gibi tüm kremleri kulandığım için hepsini ezberledim artık :) ha birde bu sabah burun kanaması ile uyandım. çok korktum pimpirikli bir yapım olduğu için. ama sonra doktorun beni uyarmadı aklıma geldi rahatladım :) peki şu seboreik dermatit için ne yapıcaz yaa o alevlenme dönemlerinde??

İlacı kullanırken katlanacağız artık ben yatmadan önce nizoral sürüyorum sorunlu bölgelere bi nebze olsun iyi geliyor.Zaten kalıcı çözümü yokmuş sanırım bugün doktorumla görüştüm 3 ay bittigi için tahlil yaptırdım doktor tedaviden sonra kremlerle bir şekilde hallederiz dedi tedaviden sonra o da hallolur belki de hiç kalmaz :D şu anda çok kafaya takmamak lazım takınca daha da çoğalıyor çünkü.

Burun kanaması konusunda ilk ay belki de her gün burnum kanadı eskiden de böyle bi sorunum vardı uzun süredir kanamıyordu ilaçla birlikte çok arttı hatta bazı kanamaları durduramadım doktor yaktı damarı yaktırdıktan sonra rahatım hiç kanamadı :)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

İlacı kullanırken katlanacağız artık ben yatmadan önce nizoral sürüyorum sorunlu bölgelere bi nebze olsun iyi geliyor.Zaten kalıcı çözümü yokmuş sanırım bugün doktorumla görüştüm 3 ay bittigi için tahlil yaptırdım doktor tedaviden sonra kremlerle bir şekilde hallederiz dedi tedaviden sonra o da hallolur belki de hiç kalmaz :D şu anda çok kafaya takmamak lazım takınca daha da çoğalıyor çünkü.

Burun kanaması konusunda ilk ay belki de her gün burnum kanadı eskiden de böyle bi sorunum vardı uzun süredir kanamıyordu ilaçla birlikte çok arttı hatta bazı kanamaları durduramadım doktor yaktı damarı yaktırdıktan sonra rahatım hiç kanamadı :)

:) çok küçükken benimde sürekli burnum kanardı doktor yakalım yada donduralım demişti. acayip korkmuştum. yaptırmamıştım. damarlarım çok inceymiş. ya kafaya takmamak diye birşey yok elinde değil insanın. heleki etraf gelip aaa yüzüne ne oldu diyince bu sıkıntı 2 ye katlanıyor. neyse biz içimizi rahat tutalım. doktorumuza ve ilaçlarımıza güveniyoruz. Allah dermansız dert vermesin kimseye.
  • 
Sayfa: önceki 320321322323324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.