Şimdi Ara

...İLGİNÇ HYUNDAİ ARIZALARI...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
4
Favori
126.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
    nezamandır bunu sizinle paylaşmak istiyordum,
    sonra dedimki kendi kendime.'başkalarınında böyle ilginç tecrübeleri mutlaka olmuştur,neden paylaşıp birbirimize yardımcı olmayalım.'ve aldım klavyeyi önüme ve ilk ilginç tecrübemi yazmaya başladım.

Yıl 2003
    arabam 1999 ls accent.paramız bukadarına yetmişti.araç biraz sorunluydu özellikle dıştan.neyse,galerici arkadaş araç sahibi ile görüştü ve aracı buhalde satamayacağını söyledi.araç sahibi masrafları kabul etti ,arac bakımdan geçti ve şahsıma teslim edildi.

Ne olduysa bir ay kadar sonra oldu.arabamla otoyolda 120 giderken stop etti.yanlış okumadınız...
    120 km hız ile giderken birden gaz yemez oldu ve yavaşlamaya başladı.Benzin bitmiştir diyenleriniz olmuştur.hayır...Aracı boşa aldım,kontak kapa aç yaptım ve araç çalıştı ve yola devam...

zamanla bu olay sıklaşmaya başladı.sadece yüksek hızda değil artık her hızda,rampada ,düzde,heryerde yapar oldu.

iyi bir ustam var,ona gittim, inanmadı.test etti ,birşey olmadı.servise göster dedi başından savarcasına.
    gittim.yok bişey,dediler.

kafayı yiycem...

ben bu araçla ,ailece, bir ayda 5000 km gezdim, inanın hiçbirşey olmadı.
    nezaman izmire döndük aynı sorun başladı.sabır yarab...

gittim ustama dedim gel senle dolaşalım sen sür bu mereti yoksa çıldırcam
    usta bastı gaza...120-130-140-150 km-hız derken, tak, hız kesti araç.istediğin kadar gaza bas gitmiyor.
    usta çıldırdı.olamaz böyle bişey.bidaha bidaha...

altından girdi,üstünden çıktı ,günler aylar geçti,olmadı olamadı.sordu soruşturdu yine olmadı.

birgün yine canından bezmiş,gel dedi,bir elektrikci var,çok iyi, işbilir,diyorlar.parayı çok ister ama bi gösterelim.eyvallah...

gittik,derdimizi anlattık,dinledi ve çıraklara emretti
    ''oğlum,arka koltuğu sökün ,orda benzin deposuna,benzin otamatiğine giden kablolar varya,onları çıkarın kafalarını kesin ve oraya leğim yapın.a......k.......larım oksitlenmiştir.benzini kesiyor arabada isstop ediyo.......
    bumu?????? evet!!!!!!!!
    sorun halloldu,ardından iyi fiyata sattım arabayı.bu haliyle binmek pek fazla nasip olmadı.nasip ev almakmış
    arabayı peşine sayıp ev aldık.işte böyle

'

• 
Sayfa: 1 sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.