Şimdi Ara

Playstation 2 [ANA KONU] (277. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8.449
Cevap
88
Favori
546.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 275276277278279
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ps3'teki grafik olarak çok daha iyi tabi ama bir süre sonra sıkıyor.. bazı karakterlerin teknikleri çok yiyiken bazıları zayıf kalıyor.. ayrıca ps2'deki karakter tasarımlarını ben daha çok beğeniyorum.. her karaktere ayrı bir dövüş stili verilmeside çok hoş.. ps3'teki mk9'da en beğendiğim özellik x-ray'di..
  • pes görünümü hiç değişimiyor ps2de o kötü işte
  • fifa yine idare eder pese göe pes ise hiç gelişmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: alireisdhf

fifa yine idare eder pese göe pes ise hiç gelişmiyor

evet pes malesef ps2'de kötü.. bu iki fifa ve pes platformlar arasında çok farkediyor.. emsela psp'de pes'İn grafikleri daha iyi ama renkler soluk ve oynanış çok sıradan.. fifanın renkler daha canlı ve oynanabilirlik konsolalrı aratmıyor

Wii'de ise fifa şaka gibi.. pes ise neredeyse ps3 ayarında, çok başarılı

yani sağı solu belli olmuyor bu futbol oyunlarının
  • vaybe burda hayla takılan insanları görmek mutluluk veriyor bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: WolF-EyE

quote:

evet pes malesef ps2'de kötü.. bu iki fifa ve pes platformlar arasında çok farkediyor.. emsela psp'de pes'İn grafikleri daha iyi ama renkler soluk ve oynanış çok sıradan.. fifanın renkler daha canlı ve oynanabilirlik konsolalrı aratmıyor

aynen hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Stewie G.

vaybe burda hayla takılan insanları görmek mutluluk veriyor bana

konu ps2 olunca
  • quote:

Orijinalden alıntı: WolF-EyE

quote:

aynen dahayla pes gelişicekmi diye bekliyorum

• Benim de var bir tane ps 2 ama yatıyor üzerinde hdd var ps2 kablo ile çalışıyor fakat ps2 kablonun içinden teli kırılmış ps2 kablo uzatma falan alıp ona ek yapicam adaptore

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya şu ps2ye ağ kablosu takıyorumda ışık yanmıyor ne yapmalıyım ağ kablosunu taktırdıktan sonra ?
  • arkadaşlar ps2ye çip taktırdım bu sağlıksızmış tabi bu eskiden birde mor dvdler var oda en sevdiğim oyun mortal kombat mor cd çok taktım artık ps2 bi süre sonra okumuyormuş oyunları ha birde çipe oyun yüklendiyse nerden açarız bilgi verirseniz sevinirim
  • ps2de bu (bilgi fotoları)
    tvde var tv baya iyi ama ps2 de aldığım görüntü kötü

• Komponent kablo al görüntü daha iyi olur.
  • quote:

arkadaşlar ps2ye çip taktırdım bu sağlıksızmış tabi bu eskiden birde mor dvdler var oda en sevdiğim oyun mortal kombat mor cd çok taktım artık ps2 bi süre sonra okumuyormuş oyunları ha birde çipe oyun yüklendiyse nerden açarız bilgi verirseniz sevinirim

çipe oyun yükleme diye bir olay olamaz hdd varsa ona yüklenmiştir.
  • Tv tabiki iyi olacak, toshiba sonuçta bendede toshiba var.. ama komponent kablo bağlamazsan çamur gibi görüntü alırsın
  • Komponent te bağlasanız çamur gibi olur. En güzeli 37 ekran tüplü tv bulup onunla oynamak ne şanslıyım ki hala çalışan 37 ekran tv ve ps2 im var :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cloud35

Komponent te bağlasanız çamur gibi olur. En güzeli 37 ekran tüplü tv bulup onunla oynamak ne şanslıyım ki hala çalışan 37 ekran tv ve ps2 im var :)

Çamur gibi falan olmaz gayet güzel olur,ancak tv çok dandik bir tv ise onu bilemem
  • En fazla 480p ye çıkabiliyor oyunlar hatırladığım kadarıylada GT 1080i fakat 480p 1080p panelde yeterli kalite sağlayamıyor. Kişisel görüşüm çamur gibi bir görüntü verdiği yönünde bu yüzden ps2 yi tüplü tv de kullanmayı tercih ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cloud35

En fazla 480p ye çıkabiliyor oyunlar hatırladığım kadarıylada GT 1080i fakat 480p 1080p panelde yeterli kalite sağlayamıyor. Kişisel görüşüm çamur gibi bir görüntü verdiği yönünde bu yüzden ps2 yi tüplü tv de kullanmayı tercih ediyorum.

Tüplü tv kadar iyi olmaz ama çamur gibi'de olmaz upscale edilmiş dvd görüntüsü nasılsa ona yakın görüntü verir
    Tekken 5 Komponent kablo

• cloud35 kullanıcısına yanıt
    sen kompozitle karıştırıyorsun usta.. komponent kablo 5 uçlu olur. lcd, led vs'de gayet iyi görüntü verir. en iyi görüntü tüplü tv'de rgb kablo ile olur ama lcd'de de bu kablo ile güzel olur
  • 
Sayfa: önceki 275276277278279
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.