DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Ankara'da Öğretmenevi ya da Otel?
8
Cevap
0
Favori
33.847
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Ankara'da Öğretmenevi ya da Otel?
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      12 Eylül 2007 15:12:55
      Arkadaşlar merhaba

Bugün 23.30'da İzmir'den yola çıkacağım. İki gece Ankara'da kalacağım. Kızılay'da öğretmenevi olması gerek. Adresini yazarsanız sevinirim. Orada yer olmama olasılığına karşı bir de geceliği 40 Ytl'yi geçmeyecek fiyatta otel önerirseniz çok mutlu olurum. Saygılar, teşekkürler...

Gençliğimin Katilisin!
    • Binbaşı
      1795 Mesaj
      12 Eylül 2007 15:21:56
      Benim bildiğim baskent öğretmenevi var, ama o kızılayda değil, gazi üni nin arka tarafında

INTEL Core i7-3770K || ASROCK Z77 Extreme6 || GIGABYTE GTX670 Windforce 3X OC || GSKILL RipjawsX DDR3-1600Mhz 16GB (2x8GB) || CORSAIR 400R Carbide || Corsair CX v2 750W || OCZ Vertex4 2.5 128GB SSD || SEAGATE Barracuda 1TB 64MB 7200rpm SATA || NOCTUA U9B || DELL 23" U2312HM LED
    • Yüzbaşı
      685 Mesaj
      12 Eylül 2007 15:27:36
      kızılayda öğretmen evi yok ama ulus tarafında oteller var oraya bir bak derim temizdir kızılaya metro ile iki dakikada inersin kızılaydaki oteller biraz pahalı olabilir çok

αму ℓєє ƒυη ¢ℓυρ
      2 кιşιℓιк ƒυη ¢ℓυρ
    • Onbaşı
      33 Mesaj
      12 Eylül 2007 15:35:23
      başkent öğretmenevi bahçelievlerde. terminalde inip ankaraya bin. 2 durak sonra bahçelievler durağında in. kafanı kaldırıp şöyle etrafına bak. sap gibi tek başına duran kocaman bir bina göreceksin ki işte o öğretmenevi.

• Yüzbaşı
      492 Mesaj
      12 Eylül 2007 15:41:37

quote:

Orjinalden alıntı: pontiac

başkent öğretmenevi bahçelievlerde. terminalde inip ankaraya bin. 2 durak sonra bahçelievler durağında in. kafanı kaldırıp şöyle etrafına bak. sap gibi tek başına duran kocaman bir bina göreceksin ki işte o öğretmenevi.

+++ gazi hastanesinin hemen karsısında..

Biz doğrudan doğruya millet severiz ve Türk milliyetçisiyiz. Cumhuriyetimizin dayanağı Türk topluluğudur.

• Teğmen
      133 Mesaj
      12 Eylül 2007 16:12:29
      tertemiz bi öğretmen evi var ulusda
      hisar caddesinde fiyatıda çok uygun 30 ytl'yi geçmiyordu yanlış hatırlamıyorsam
      öğretmen evinin ismini hatırlamıyorum ama hisar caddesinde ulus heykelin önünde kime sorsanız gösterir hisar caddesini...

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      13 Eylül 2007 21:03:48
      Beşevler Metro çıkışı yanındaki Turizm Meslek Lisesi'ne yerleştim arkadaşlar sağ olun. Yalnız bu şehirde yaşanmaz. Gözünü seveyim İzmir'imin.

Gençliğimin Katilisin!
    • Yüzbaşı
      303 Mesaj
      14 Eylül 2007 02:06:32

quote:

Orjinalden alıntı: Gerko

Beşevler Metro çıkışı yanındaki Turizm Meslek Lisesi'ne yerleştim arkadaşlar sağ olun. Yalnız bu şehirde yaşanmaz. Gözünü seveyim İzmir'imin.

izmiirde çok güzel ama benim ankaramda süperdir
      çok güzel yaşanır gel ben seni bi dolaştırıym da gör

• Yüzbaşı
      300 Mesaj
      18 Ocak 2009 17:32:31
      arkadaşlar BEŞEVLER ÖĞRETMENEVİNİN FİYATLARI KONUSUNDA BİLGİNİZ VARMI VE REZARVASYON TELEFONUNU NEREDEN TEMİN EDEBİLECEĞİM KONUSUNDA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Ankara'da Öğretmenevi ya da Otel?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.