Şimdi Ara

DAĞ VE KOMD.TUG.K.LIĞI HAKKARİ OTLUCA (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.057
Cevap
6
Favori
169.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben buralardayım ama kimse yazmayınca bende yazcak bişey bulamıyorum bakıp çıkıyorum öyle
    !!!ŞAFAK 339!!!
  • hosbulduk arkadaslar benım gıbı bekleyenler olunca bıraz rahatladım sevgılımın usta bırlıgı oraya çıktı eylulden berı orada asker yenı ızne geldı gerı döndu su an her gun konusabılıyoruz hepımıze allah yardımcı olsun
  • kader arkadaslarım bugune kadarkı yazılarınızı okudum çok bılgılendım hepınıze çok tesekkur ederım
  • quote:

Orjinalden alıntı: özlemimsin_09

kader arkadaslarım bugune kadarkı yazılarınızı okudum çok bılgılendım hepınıze çok tesekkur ederım

Bir mukabele.
  • slm arkadaşlarr,
    artık çok yazan olmuo genelde bakıp cıkılıo sanırım şuanda da kimse yok nese kendinize ii bakın ii geceler...!!!
  • herkese selamlar ve sabırlar... iyi akşamlar.
  • herkeze selam...
  • ilk doğum günü ilk sevgilier günü ilk buluşma bunları hep uzakta yaşıyoruz nişanlımla ....mektupları , sözleri , hasreti, özlemi var tek yanımda ..bunlara şükrediyorum ve sevgimizin gittikçe artmasına... özlemin azalması sevginin azalması eminim beni daha çok yıkardı ama ayrılık kimi insanlarda uzaklıkla bağlarını koparırken kimilerinde daha çok bağlılık yapıyor şafak 100 umarım kavuştuğumuzda yaşadığımız mutluluk herşeyi unutturacak....herkesin o mutluluğu yaşaması dileğiyle sevdiklerinizden ayrı geçen sevgililer gününüz kutlu olsun...
  • slm arkadaşlar ,
    sana katılıorum aunlu cok doru demişsin ayrılık bizi daha cok birbirimize bağlıo zaman elbet gececek kalıcı deil ama baglılık bi ömür boyu olcak inş seninde cok az kalmış efsane askerinde öle sizin adınıza cok sewiniorum darısı bize we tüm bekleyenlere inş sewdiklerimize sağ sağlim kawuşmayı nasip etisn ALLAHIM bnm nişanlımda bu ayın sonuna gidecek otlucaya inş rahat olur die cok dua ediorum onu cok özlüorummm ayrılık acısı bi başka bişeymiş inş bu son ayrılığımız olur ALLAHIM hepimizi bir ömür boyu mutlu huzurlu we beraber olmayı nasip etsin kendinize ii bakınnn ii akşamlar....!!!
    ŞaFaK:^^399^^ ......!!!
    300lere düşmekte warmış sanki cok bi zaman gtmş gibi mutlyum inş bitecek hayırlısıyla ..!!!
    SaBıRRRR SaBıRRR SaBıRRRRRRRRRRRRR.....

• Merhaba herkese...
    Benim erkek arkadaşımda Otluca'da usta birliğinde.Yeni üye oldum ama erkek arkadaşımın Otluca'ya gideceğini öğrendiğim gün bu forumu bulup yazdıklarınızı okumuştum.Zaman zaman girip bakıyordum yine ama üye olmamıştım.Otlucaya gideli 2 buçuk ay oluyor nerdeyse.Bütün yeni üye olan arkadaşların yazdıkları gibi bende birçok şeyi merak ediyordum.Yazdıklarınızı okudukça rahatladım o yüzden şimdi soru sormuycam size :) Bunun için birde teşekkür borçluyum size :) Biz şimdilik mehtap sayıyoruz şafağımıza daha çok var MEHTAP 78 :) gözümde büyütmemek için hiç şafak hesaplamamıştım aslında.Az önce hesapladım ilk kez eğer doğruysa oda 295 kalmış meğer oda azalmış çok şükür :) Bütün asker yolu bekleyenlere Rabbim sabır versin inşallah.Hayırlı teskereler herkese...
  • bı dahakı sevgılıler gununde hepımızın yanında sevgılısı olur ınsalllah
  • Herkese Selam Hakkari Otluca Karargah Bölügünde Quzenim var "Enver TARTAN " Tanıyan bilen varsa bol bol selamımı iletin.Herkese hayırlı teskereler.
  • İnşallah... Rabbim herkese tez zamanda kavuşmayı nasip etsin inşallah.Bu arada kimse yazmıyormu? Pek ses çıkmıyor heralde burada.
  • Slm yarenler
  • herkeze selam sağlık problemi nedeniyle 5,6 gündür giremiyordum ama tekrar aranızdayım yeni gelen arkadaşlar olmuş sizlerde hoşgeldiniz...
  • slm arkadaşlar herkesin sevgililer günü kutlu olsun
  • korkusuz komando geçmiş olsun ....sevgililer gününüz kutlu olsun... sevgililer günü falandı filandı derken şafaklar azalıyor
  • teşekkürederim aunlu herkezin sevgililer günü kutlu olsun
    !!!ŞAFAK 329!!!
  • Hoşbuldum korkusuz komando sanada geçmiş olsun.
    Arkadaşlar sizin askerleriniz hangi bölüklerde belki birbirlerini tanıyanlar vardır :) Benim erkek arkadaşım 2. Operasyon taburunda.
    MEHTAP 72.....ŞAFAK 289
  • safak 263 nasıl bıtcek acaba
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.