Şimdi Ara

En ''BELALI'' Yer Neresi? (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
637
Cevap
3
Favori
101.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki

En ''BELALI'' Yer Neresi?

(En Son Oy Tarihi: 9.5.2021)
Giriş
  • bence istanbulda en fena yer hacıhüsrev dierleri yanında nezih semtler olarak kalır tabe istanbul için sölüyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: S.d.T

quote:

Orjinalden alıntı: TriaThlon

ankara çin çin...

mahalleye çevik kuvvet giremiyor...

Bu olaya şahidim.
    Normal ekip çinçin-yenidoğana girdği zaman gazı kökleyerek sağa sola bakmadan geçiyorlar. :s

Polis ateş açamıyor. Gidip adamları dövemiyor. Bi doğru dürüst müdahelede bulunamıyor. Eee bu adam kaçmasında napsın canlı kalkanmı olsun, evde çoluk çocuğu ekmek bekliyor gidim bi tane it köpek var die kendini tehlikeyemi atcak??? Ben olsam bende s... ederim. ABD'de nasıl adam eline silah'mı aldı. Hemen sniper ile çakıyorlar iki tane iş bitti türkiyede öle yok yasalar polisin elini kolunu bağlıyor:((( Ondan sonra polis bizden korktu burası belalı mahalle geçen etrafa bakmadan geçiyor. Oldu!! Bilmem yanlışmıyın , haksızmıyım, haklımıyım

• bursa esentepe & yavuzselim
  • Konu 6 sayfa olmuş maşallah.
  • Bu yazılanları okuyunca "ne nezih bir yerde oturuyorum" dedim
  • Çin çin pistir ama ülkü ocağı gibi serseri yuvalarının da açılamadığı yegane Ankara semtidir...
  • gungoren bagcılar esenler karabayır
  • emirdağ gelinde görüym sizi
  • quote:

Orjinalden alıntı: bonobopanzer

ATEŞ TUĞLA TARAFLARI BİZ OTURDUGUMUZDAN DEİL BABAMIN Bİ İŞİ OLDUDA BİRDAHA ASLA GİTMEM
    MÜSÜBÜSÇÜLER BİLE KATİL GİBİ
    BUNUN DIŞINDA TARLA BAŞI BAGCILAR HACI HÜSREV DOLAPDERE DE UNUTULMAMALI

•  En ''BELALI'' Yer Neresi?

KAYNAK: http://www.haberturk.com/haber.asp?id=37265&cat=210&dt=2007/09/22

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sahîpkıran -- 12 Mayıs 2008; 18:14:08 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi In God We Trust -- 12 Mayıs 2008; 20:30:45 >
  • quote:

Haritayı hazırlayan ekibin ilk 30 ilde giremediği tek mahalle ise Ankara'daki Çinçin. Ekip, Çinçin'de silahla tehdit edilmiş ve mahalleye sokulmamış. Başarsoft Donatı Müdiresi Şehir Plancısı Candan Sağıroğlu, "Ekiplerimiz, Çinçin Mahallesi'ne gitti. Burada Kalaşnikof'lu biri, otomobilimizi durdurup silah doğrultup 'geri dönün' diyor. Bu mahallenin sokakları giremediğimiz tek yer oldu." diye konuştu.

haberturk linkinden alıntı

ohareyy heriflerde keleş bile var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicotinell -- 12 Mayıs 2008; 20:55:19 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: TriaThlon

ankara çin çin...

mahalleye çevik kuvvet giremiyor...

Google Earth için bilgi toplayanlar bile girememiş. Haritada çin çin olduğu yer ile ilgili hiç bilgi yok sanırsam..
  • Sadece ehliyet almak için gittim ve selamsız diyorum :)
  • rami ye hiç giden yok galiba oranın her sokagını bilirim ve her sokakta ne döndügünüde iyi bilirim.mafyada iyi para döndüren işlerin ana merkezi orasıdır.
  • en belalı yer Türkiye'nin suç oranında yükselen yıldızı GEBZE'dir..Bu ilçe adeta İstanbu'un prototipi haline geldi..ne ararsan var..önlem alınmazsa otostopla dünya turu atarken Gebzede tecavüz edilip öldürülen İtalyan sanatçı Pipa Bacca gibi vakalarda artış olacaktır..
  • hey yavrum çin çine bak
  • Ya eskiden nüfus sayımlarında evlere gelirlerdi teker teker. Sokağa çıkma yasağı vardı.

Çin Çin'i sayamıyorlardı galiba? Madem dediğiniz kadar belalı bir mahalle... Bu nüfus sayım işi orada işlemiyordur.
  • nefret ediyorum şöyle serseri tiplerden elime 2 tane uzi verseler hayatımda değer vereceğim hiç bişey olmasa gidip tüm o tipleri delik deşik yaparım insanda huzur bırakmayan kırolar
  • çinçin e polis giremiyor,arkadaşımın babası polis adamlara bıçaklarla dalıyorlar resmen oradan daha belalı bir yer tanımam bilmem,gidip sıkı bir dayak yediğimi de bilirim ben oradan....
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.