Şimdi Ara

Memurdan çok ucuz ve boyasız denilen arabada ön tampon boyalı ve sitede en pahalı 4.araba çıktı! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
0
Favori
6.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Memurdan, doktordan, avukattan yazıyorsa o arabadan uzak duracan. Çoğu yalan zaten.
  • Hakaret yemek için açılmış bir gereksiz konu.Siz araba felan alamazsınız.

• Dynoların hiçbiri gerçek değer vermez zaten

dyno tekerden değil beygir bhp olarak brake horsepower dır motora bağlanıp dyno yapılması lazım profesyonel şekilde yoksa zaten motorun değil sen bütün yürüyeni ölçüyosun ve arada illa kayıp olur

tekerden olan doğru ayarlanıp yapılabilir ama ben sanmıyorum hiçbi yerin düzgün yaptığını

bu dynoları genelde istediğin gibi ayarlarsın 100 de çıkar 50 de aynı makina

• Bu kendini deliliğe mi vuruyor?
  • biraz fazla evham yapmışsınız plastik tampon haricinde kaputta çamurlukta veya airbaglerde herhangi birşey olmadıysa olay sadece tamponda kaldıysa çok büyütülecek bir sorun değildi aslında ve evet bugün milletin aracını ölçüm diye götürülen dynoların kendisi ölçüme alınsa çoğunun kalibresi bozuk hatalı ölçüm yapıyor.

• konunuzdan aykırı olarak kavraması bitik arabaya dyno motor performansına 99 dedi. Emin misiniz kavrama felan eskimemiş degilmi dedim.Yok sıfır gibi tertemiz lafını duydum. 6 ay sonra değiştirdim artık titreme dayanılmaz hale geldiği için ve 2.viteste neredeyse tapa gaz istediği için ( araç dsg)
  • Allah kurtarmış kardeş 😊
  • Metalciadam335 M kullanıcısına yanıt

Hocam emekli öğretmen dediğiniz şey "normal öğretmen +9" zaten.

• memur bey istisnai devlet memuru olsa gerek Volvo'ya binmek her memura nasip olmaz.

• (58:44) independenta yanıyor.

• 14 binde 3 yaşındaki arabam %82 çıkmıştı adam sallamadı bile aldı gitti sürüp baktı tabi inanmadı %82 ye
  • ingilizceturkcekelime kullanıcısına yanıt

Tam tersine asıl memurdan alınır.temiz kullanırlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Bob Kelso

Arkadaşınız olsam size araba satmazdım.

Hatasız boyasız denilen arabada, 600 tl tramer + ön tampon boya + 3 senelik olmasına rağmen %90 motor çıkarsa buna düpedüz kazıklamaya çalışmak denir.

• quote:

Orijinalden alıntı: farukkk

Bu konuda bilinçlendirme yaptığınızı düşünüyorsanız gelen yorumları okumanızı tavsiye ederim şu üyeliğini bir kontrol edeyim trolmüsün değilmisin, konu komik olduğu kadarda cevaplarda komik ilerliyor 

Alıntıları Göster

Otomobil konularına görüş yazıyorum tüm mesajlarımı okuyabilirsiniz. Araç tavsiyesi verdiğim insan çok.

• Hocam moralim bozuldu büyük umutlarla almaya gitmiştim.

• 600 TL tramer hiç birşey netten bakınca hep bı hasar kaydı var. Miktarlarida fazla.
  • Metalciadam335 M kullanıcısına yanıt
    Ciddiysen de değilsen de komik olmuş anlattıkların
  • ne desem bilemedim. neyse blok.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.