Şimdi Ara

en kötü espiriler (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
0
Favori
2.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Piêr Dé Sans

abıcım olay su ..ıngılızce dersındeyız ve baglaclar konu..hoca da bıze ıcınde ''of'' ornek vermemısı soledı bende dırek atladım Trabzon dedım..sen sımdı trabzon ne alaka dıceksın... Trabzonun bı ılcesını sole bana dersem anlarmısın

Alıntıları Göster
    adamın biri kafasına yemiş silindiri.
  • quote:

grafıker hayal gucune hayranım ama neden bu kadar kucuk seyler dusunuyosun
    @aliko hele sukur yane

Alıntıları Göster
    -Filimdeki köpek bir insan kadar akillidir. Siradan bir köpek olarak asla düsünülemezler.

-Bir barmen para karsiligi her türlü bilgiyi verir. Bilmedigi bir sey yoktur.

-Yaramaz çocuklar yilan, kurbaga, salyangoz, hamamböcegi gibi igrenç yaratiklar besler.

-Hava kötü gibi galiba firtina olacak dendiyse mutlaka firtina olur.

-Telefon numaralari yada adres gibi seyler soylendigi zaman genellikle not alinmaz ve hiç unutulmaz.

-Hiç bir telefon mesgül çalmaz. Aranan kisi %90 telefonun basindadir. %10 basi beladadir açamaz.

-Filim kahramani kadinlar, tuvaleti dogal ihtiyaçlari için degil çogu zaman makyaj odasi olarak kullanirlar.

-Filim kahramani kadin ve erkek en az bir kere birlikte olmalidirlar.

-Uzaylilar dünya dillerini çabuk ögrenirler. Tekdüze giyinirler genellikle metalik kursuni renkleri severler. Telapatik yetenekleri yanisira enteresan güçleri vardir. Vucudu insan formlarina yakindir inege benzeyen bir uzayli olamaz.

-Eski çaglarda dahi filim kahramani kisi daima sinek kaydi traslidir. Aksam olsa dahi sakallari hiç uzamaz.

-Taksi bulmak için taksi! demek kafidir. Taksi beklemek aramak diye bir sey olamaz.

-Samdanla kafasina vurulan bir kisi ölür (diger cisimler gibi bayiltmaz).

-İyi olan karakterler ölmeden önce duygulu bir konusma yapmalidir.

-Günlük hayatta insanlar her an hapsirabilir. Ancak filimlerde hapsiran bir kisinin mutlaka alarjisi vardir ya da hasta olmustur.

• quote:

Orijinalden alıntı: istking

-Filimdeki köpek bir insan kadar akillidir. Siradan bir köpek olarak asla düsünülemezler.

-Yaramaz çocuklar yilan, kurbaga, salyangoz, hamamböcegi gibi igrenç yaratiklar besler.

-Telefon numaralari yada adres gibi seyler soylendigi zaman genellikle not alinmaz ve hiç unutulmaz.

-Hiç bir telefon mesgül çalmaz. Aranan kisi %90 telefonun basindadir. %10 basi beladadir açamaz.

-Filim kahramani kadinlar, tuvaleti dogal ihtiyaçlari için degil çogu zaman makyaj odasi olarak kullanirlar.

-Uzaylilar dünya dillerini çabuk ögrenirler. Tekdüze giyinirler genellikle metalik kursuni renkleri severler. Telapatik yetenekleri yanisira enteresan güçleri vardir. Vucudu insan formlarina yakindir inege benzeyen bir uzayli olamaz.

-Eski çaglarda dahi filim kahramani kisi daima sinek kaydi traslidir. Aksam olsa dahi sakallari hiç uzamaz.

-Taksi bulmak için taksi! demek kafidir. Taksi beklemek aramak diye bir sey olamaz.

-Günlük hayatta insanlar her an hapsirabilir. Ancak filimlerde hapsiran bir kisinin mutlaka alarjisi vardir ya da hasta olmustur.

Alıntıları Göster
    -Filmlerdeki nöbet tutan kisiler dünyanin en aptal ve ciliz varliklarindan secilmistir. Sinema tarihinde hic bir zaman basarili bir nöbetci görülmemistir.

-Uzayda her sey havai fisek gibi patlama eğilimdedir.

-Kötü adam sirayle her kesi öldürür kahramanimiza gelince onu da öldürüp isi bitirecek yerde hiç geregi yokken yaptigi kötülükleri itiraf etmeye ya da onunla eglenmeye başlar. Sonrası malum, gerekli zamanı bulan kahramanimiz bir yolunu bulup kurtulur.

-Kovboy filmlerinde bir iç savastakinden daha fazla insan ölür. Nufus hizindaki bu azalis gercek olsa bu gün Amerikan halki diye bir sey olmayacakti. Fakat kizilderililerle ilgili filmler belkide gerçektir. Bu gün nufuslari yok denecek kadar az çünkü.

-Dosya, kitap, paket gibi seyleri tasiyan biri kosede çarpisacagi kisiyi karsi cinsten secer. Erkek erkege ya da kadin kadina çarpisma pek olmaz.

-Alinan adresi bir süre aramak, sokak tabelasina kapi numaralarina tek tek bakmak ve birine sormak yoktur dogrudan adrese gidlir.

-Eski tarihi yerli filimlerimizde kahramanımız bizans kalesinde kralin tahtinin önüne getirilir ortada kirmizi bir yolluk hali ve dev bir avize vardir duvardaki elektrik dügmeleri ve avizedeki ampuller önemsiz ayrintilardir sadece.

-Bir filmde arabayla kovalamaca sahnesinde mutlaka kovalanılan araçla kovalayan kişi arasına bir tır girer ve kovalamaca başarısız olur tırın arkasındada genellikle gel gel gel diyen biri vardır.tır olmadığı zamanlar mutlaka başka bir şey araya girer ama bu %90 tırdır. tüm telefon numaraları 555 ile başlar (mralone)

-Filmin kahramanları ya yakışıklı ya da güzeldir. çirkinler büyük işler başaramazlar.

-Korku filmlerinde kurban katille boğuştuğu sırada fırsatını bulup hızla kaçmaya başlar ya,katil nedense hep kurbanı yakalamak için koşmak yerine ağır ama kararlı adımlarla yürür. ve çok ilginçtir hep de -kurban, katil acaba arkada mı deye bakmakteyken kafasını çevirdiği anda -katili karşısında bulur.yaw birader ne zaman geçtin de ne zaman çıktın karşısına!...di mi ama..

-= Filmde kör kadin ameliyat olur sargilar cözüldügünde genellikle görür ikinci bir ameliyat olmaz ve gözü ameliyattan sonra acildiginda bile makyajlidir e ne zaman yapti bu makyaji herhalde arada bir aciyordu :)

• quote:

Orijinalden alıntı: grafiker

bunuda ben uydurdum

peter PEN ın amca oğlu kim ?

Pima PEN ehehehhehehehhe

Alıntıları Göster
    Her hakkı saklıymış. Bende de bunca Hakkı nerede diyordum.
  • quote:

@aliko hele sukur yane

Alıntıları Göster
    nihhoho ne bilim ben trabzonun ilçesini işim olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: istking

Alıntıları Göster
    istkıng neden bole seyler yazdın ben anlamadım.dıkkat ettıysen topıc ıgrenc esprıler..yanı sacmalıklar dııl

• quote:

Orijinalden alıntı: Aliko

nihhoho ne bilim ben trabzonun ilçesini işim olmaz

Alıntıları Göster
    oha ben 2 satır cevap yazana kadar 2 sayfa olmş topic
  • quote:

istkıng neden bole seyler yazdın ben anlamadım.dıkkat ettıysen topıc ıgrenc esprıler..yanı sacmalıklar dııl

Alıntıları Göster
    kanepe yermisiniz?
    teşekkür ederim o kadar aç diilim bi sehpa aliim.(şimdi uydurdum)
  • quote:

Orijinalden alıntı: chappy

kanepe yermisiniz?
    teşekkür ederim o kadar aç diilim bi sehpa aliim.(şimdi uydurdum)

Alıntıları Göster
    bunuda askerde uydurmuştum

askere giden laz a nedenir

LAZ ER ahahah
  • quote:

LAZ ER ahahah

Alıntıları Göster
    bakarsan bağ olur

bakmazsan göremessin

deaarmişim
  • quote:

bakarsan bağ olur

bakmazsan göremessin

deaarmişim

Alıntıları Göster
    en sevdiğiniz müzik nedir efendim ?

mo (zaaaaaaartttttttt ) afedersiniz çok kuru yemişim ne demiştiniz

moğollar ehehehheheheh

• quote:

moğollar ehehehheheheh

Alıntıları Göster
    ya yemegı fazla kacırdım yada bu grafıkerın esprılerı bana dokundu..ulen kusacam sıncık

• quote:

LAZ ER ahahah

Alıntıları Göster
    Kubidik com dan iğrenç espriler.

Oğlum sana iş buldum, büfede yedigün vereceksin. Ehehehehe...
    --------------------------------------------------------------------------------
    Oğlum bakma bana öyle, bir an kendimi tren gibi hissettim. Nihahahah!
    --------------------------------------------------------------------------------
    Dün hiç tanımadığım bir öküze, sırf sana benziyo diye möööö! dedim. Muhhahaha...
    Motorola, motorolmaya...
    Abi dün bir kızı kafede kesmiştim, kan kaybından ölmüş...
    Ööööeeeğğğk! İğrenç bi espiriydi. Kus da ekmek banalım... Ehuehuehue...
    Adamın tekine geçen gün bi kafa attım, bana Amerika'dan posta yolladı.

Kes sesini beee! -Makas ver keseyim. Ehuehuehue...
    Meraba, nasıl gidiyo araba, neden vurdun şaraba, kapalı mı daraba?
    Biber mi sivri hıyar mı? Hayır domates daha yuvarlaktır.Hehuhehu...
    Taklitlerimizden sakınınız, çok kötü taklit yaparız...

Abi telefonu Trabzondan mı aldın, üzerinde TrabzonCell (TRCELL) yazıyo, Muuuuahahahahahahahah!

(Arkadaşınızı yüksek bir yerden itersiniz, ama tutarsınız. Özellikle de uçurum veya deniz kenarındakilere yapılır))
    -Tuuut.... Ma-saydım gidiyodun! Ehevehevev...
    Yerin kulagi var derler Benim de kulagim var. Peki ben yer miyim, Hayir yemem.

Anne,beni bekleme!Sabaha dönerim,aksama iskender!!!

Taksime cami yapmasinlar baskasinin taksisine yapsinlar

Danisma diyorlar ama yine danisiyorlar

Son gülen iyi güler... çünkü geç anliyosunüfffffff...

Adamin biri ekmegin arasina yay koymus, tamısırırken görenler 'napiyosun'deyince 'yayla lezzet testi yapiyorum'demis.

Agaç altinda oturan bir zencinin kolunadüsen karinca; eyvah karakoladüstümdemis.

Geçen gün bir taksi çevirdim haladönüyor!!!= Hayir... olamaaaz!!!

Tenya bagirsakta olur,bagirmasakta....

Adamin biri kazi yapmis kaz ölmüs

Saatin çalisiyor mu? -Evet. Çalismiyorsa is bulayim diyecektim???

Soru:Windowsta çalisirken tüm pencereleriaçik birakirsaniz ne olur..
    Cevap: Nezle olursunuz

Kadinin biri mutfaga girmis hiçbir seydüsünememis neden?ÇÜNKÜ TEFAL SEN HER SEYI DÜSÜNÜRSÜN...

hoca derste
    susmazsanız sizi sözlü yaparım. sonra nişanlı. sonra evli. ıııııııııııyyy ne adam ya!

- Hava soğuk arkana kalın bi şey al ehi ehi!
    - Olur da... Ne gülüyon?

• quote:

moğollar ehehehheheheh

Alıntıları Göster
    GÖRÜNMEZ ADAM :of yeter bunaldım

CEVAT ABİ:birazda sunalayım

aştım kendimi yine

GÖRÜNMEZ ADAM :cevat abi dur ne yapıyorsun son 100 yılın en geyik kelimelerini dökmüşün orataya

CEVAT ABİ:ne yapayım helva mı

GÖRÜNMEZ ADAM :abi ne dedin

CEVAT ABİ:yok bişi

yat uyu

GÖRÜNMEZ ADAM :kotra uyusam

CEVAT ABİ:salakmısın sen

GÖRÜNMEZ ADAM :hayır abi solakım biliyorsun sofrada hep kavga ediyoz bu yüzden

CEVAT ABİ:şu yüze bak kavga ederiz tabii sur atsız

GÖRÜNMEZ ADAM :abi atım var ama sur um yokki

CEVAT ABİ:oda olur

GÖRÜNMEZ ADAM :hayır abi salon olsun

GÖRÜNMEZ ADAM :ahanda geldiler beni almaya formun insanları ( yani insan formundaki canlılar ) handa ters gömleğide giydik gidiyoz

CEVAT ABİ:bay bay de abilere

GÖRÜNMEZ ADAM :bay bayan

• quote:

aştım kendimi yine

GÖRÜNMEZ ADAM :cevat abi dur ne yapıyorsun son 100 yılın en geyik kelimelerini dökmüşün orataya

yat uyu

GÖRÜNMEZ ADAM :ahanda geldiler beni almaya formun insanları ( yani insan formundaki canlılar ) handa ters gömleğide giydik gidiyoz

Alıntıları Göster
    GRAFİKER = MASTER OF THE COLO GEYİĞİ

MUHAHHAHHAHHHAHA

• quote:

aştım kendimi yine

yat uyu

Alıntıları Göster
    Dün kazı kazan oynadım , kazıdım kaz kazandım..

• quote:

Kubidik com dan iğrenç espriler.

Oğlum sana iş buldum, büfede yedigün vereceksin. Ehehehehe...
    Oğlum bakma bana öyle, bir an kendimi tren gibi hissettim. Nihahahah!
    Dün hiç tanımadığım bir öküze, sırf sana benziyo diye möööö! dedim. Muhhahaha...
    Motorola, motorolmaya...
    Abi dün bir kızı kafede kesmiştim, kan kaybından ölmüş...
    Ööööeeeğğğk! İğrenç bi espiriydi. Kus da ekmek banalım... Ehuehuehue...
    Adamın tekine geçen gün bi kafa attım, bana Amerika'dan posta yolladı.

Kes sesini beee! -Makas ver keseyim. Ehuehuehue...
    Meraba, nasıl gidiyo araba, neden vurdun şaraba, kapalı mı daraba?
    Biber mi sivri hıyar mı? Hayır domates daha yuvarlaktır.Hehuhehu...
    Taklitlerimizden sakınınız, çok kötü taklit yaparız...

Abi telefonu Trabzondan mı aldın, üzerinde TrabzonCell (TRCELL) yazıyo, Muuuuahahahahahahahah!

(Arkadaşınızı yüksek bir yerden itersiniz, ama tutarsınız. Özellikle de uçurum veya deniz kenarındakilere yapılır))
    -Tuuut.... Ma-saydım gidiyodun! Ehevehevev...
    Yerin kulagi var derler Benim de kulagim var. Peki ben yer miyim, Hayir yemem.

Anne,beni bekleme!Sabaha dönerim,aksama iskender!!!

Taksime cami yapmasinlar baskasinin taksisine yapsinlar

Danisma diyorlar ama yine danisiyorlar

Son gülen iyi güler... çünkü geç anliyosunüfffffff...

Adamin biri ekmegin arasina yay koymus, tamısırırken görenler 'napiyosun'deyince 'yayla lezzet testi yapiyorum'demis.

Agaç altinda oturan bir zencinin kolunadüsen karinca; eyvah karakoladüstümdemis.

Geçen gün bir taksi çevirdim haladönüyor!!!= Hayir... olamaaaz!!!

Tenya bagirsakta olur,bagirmasakta....

Adamin biri kazi yapmis kaz ölmüs

Saatin çalisiyor mu? -Evet. Çalismiyorsa is bulayim diyecektim???

Soru:Windowsta çalisirken tüm pencereleriaçik birakirsaniz ne olur..
    Cevap: Nezle olursunuz

Kadinin biri mutfaga girmis hiçbir seydüsünememis neden?ÇÜNKÜ TEFAL SEN HER SEYI DÜSÜNÜRSÜN...

hoca derste
    susmazsanız sizi sözlü yaparım. sonra nişanlı. sonra evli. ıııııııııııyyy ne adam ya!

- Hava soğuk arkana kalın bi şey al ehi ehi!
    - Olur da... Ne gülüyon?

Alıntıları Göster
    - Ne! sizin paspas bagiran cinsten degilmi, Ne! sizin bir kediniz mi vardı.

Abi sen tüp bebek misin? Gaz kaçırıyosun da... Ehehehe...

Annem sevmiş babamı almış, ben sevdim babayı aldım...

Benetton sen eyleme...

Temelli mi gidiyorsun?
    - Hayır kaba inşaat.

Üniversiteyi bitirdi. Şu an doktora veriyor.

Sınavda dereceye girmek için çok çalıştı ama hasta olunca derece ona girdi.

- Kibariye'ye sormuşlar Mtv izlermisin?
    - O da demiş em tivi izlerim em de radyo dinlerim.

Gilette Sensor , ben sööliim
    Sen kamyonu getir Leonardo da Vinci

- bu sene hiç nezle oldunmu
    - yok olm allaa şükür
    - çok şey kaybediyon walla süper hatun

-kadının biri yolda gidiomuş hamile kalmış neden?

-yol düzmüş

Gecen gun japon yapısıtırıcısı alddım ama yapıstırcak japon bulamadım....

He-man bankaya para yatırmış,
    kimin adına,
    gölgelerin gücü adına!

kirk ayak bacak bacak ustune atarsa ne olur?
    FERMUAR

• quote:

- Ne! sizin paspas bagiran cinsten degilmi, Ne! sizin bir kediniz mi vardı.

Abi sen tüp bebek misin? Gaz kaçırıyosun da... Ehehehe...

Annem sevmiş babamı almış, ben sevdim babayı aldım...

Benetton sen eyleme...

Temelli mi gidiyorsun?
    - Hayır kaba inşaat.

Üniversiteyi bitirdi. Şu an doktora veriyor.

Sınavda dereceye girmek için çok çalıştı ama hasta olunca derece ona girdi.

- Kibariye'ye sormuşlar Mtv izlermisin?
    - O da demiş em tivi izlerim em de radyo dinlerim.

Gilette Sensor , ben sööliim
    Sen kamyonu getir Leonardo da Vinci

- bu sene hiç nezle oldunmu
    - yok olm allaa şükür
    - çok şey kaybediyon walla süper hatun

-kadının biri yolda gidiomuş hamile kalmış neden?

-yol düzmüş

Gecen gun japon yapısıtırıcısı alddım ama yapıstırcak japon bulamadım....

He-man bankaya para yatırmış,
    kimin adına,
    gölgelerin gücü adına!

kirk ayak bacak bacak ustune atarsa ne olur?
    FERMUAR

Alıntıları Göster
    -Kardeşmisiniz
    -hayır ben sütçüden o tüpçüden

• quote:

Orijinalden alıntı: Aliko

quote:

Orjinalden alıntı: ZoGeL

abıcım olay su ..ıngılızce dersındeyız ve baglaclar konu..hoca da bıze ıcınde ''of'' ornek vermemısı soledı bende dırek atladım Trabzon dedım..sen sımdı trabzon ne alaka dıceksın... Trabzonun bı ılcesını sole bana dersem anlarmısın

valla bilmiyorum trabzonda hangi ilçeler var ama anlattığına göre of diye bi ilçe var..bu durumda hayli komigh bi espri

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Aliko

quote:

Orjinalden alıntı: ZoGeL

valla bilmiyorum trabzonda hangi ilçeler var ama anlattığına göre of diye bi ilçe var..bu durumda hayli komigh bi espri

oflular duymasın...topuğundan vururlar seni....burada ünlüdürler!!!!

• quote:

@aliko hele sukur yane

Alıntıları Göster
    "The can me but the"

evet diken battı
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.