Şimdi Ara

DOĞUŞ OTOMOTİV BURSA REZİLLİĞİ (GALERİCİYE ARAÇ PEŞKEŞ ÇEKME)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
203
Cevap
2
Favori
16.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
126 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, bir dostum için volkswagen passat bakıyorduk. Malum siteden yaptığımız araştırmalar sonucu 1.5 TSI ACT 150 PS DSG Impression modeli İzmit'ten bir galerinin ilana koyduğunu gördük. Aynı araçtan 5 tane daha ilanda vardı ve hepsi de 140 km civarlarındaydı. Atlayıp İzmit'e gittik. 5 tane Passat brandalı şekilde galeride duruyordu. Bize verdiği fiyat 255 bin tl oldu. Ağzım biraz iyi laf yapar ve karşımdaki ile de kolay muhabbete girerim bir de aracı ben almadığımdan dolayı bu durumu rahatlıkta sorma fırsatım oldu. Hayırdır 5 tane aynı araç ve hepsi 140 km civarı sen nasıl bu araçları buldun dedim ve kaça aldın dedim. Galerici de sağolsun anlatmaya başladı. ''Ben bu araçları şubat ayı sonunda volkswagen Bursa bayinde çalışan arkadaşım vasıtasıyla aldım, beni arayıp gelecek 5 tane araç olduğunu ve onları daha araçlar yoldayken 210 bin tlden bırakabileceğini söyledi. Zaten araç fiyatları her gün yükseliyor, fırsat bu fırsat diyip aldım araçları. Yeğenlerimi yanıma aldım, 5 araba peşpeşe düşüp geldik İzmit'e.''

Evet arkadaşlar tam olarak aynı cümleleri kurdu. Burada şimdi galericinin bence bir suçu yok. Suç doğuş oto ve bayide. Galericiye 5 aracı verip, 4 ayda her araçtan 40 bin tl kar ettiriyor. Evet arkadaşlar 5 araçtan toplam 200 bin tl. Yorumları size bırakıyorum. Şimdi doğuş oto veya bursa bayi temsilcisi bir delikanlı varsa çıksın da yalanlasın bu durumu.

• Peşkeş çekmek ne ?
    Parasıyla alıyor arkadaş.
    PARASINI BASIYOR ALIYOR.
    RİSK ALIYOR. ÖTV İNDİRİMİ OLUR.DOLU OLUR. SEL OLUR. DOLAR ALACAGIMA ARABA ALIRIM DİYOR GALERİCİ.

KİMSE KİMSEYE ZORLA MAL SATMIYOR.
    ŞU BAŞLIKLARI BAZEN İLKOKUL COCUKLARI AÇIYOR DİYE DÜŞÜNÜYORUM.

ADAMIN PARASI VAR PARASI. PARASI OLAN ALTINDAKI MALI ALIR.
    ARKADAN TAMPONA TIKLAR. SAT BANA BUNU YOKSA BENIMLE UĞRASIRSIN DİYOR.
    DÜNYADAN HABERİNİZ YOK, YAŞIYORUM DİYE NEFES ALIYORSUNUZ.
    pardon mağara ne tarafta :) liste fiyatı 199 olan pejo 2008 i taa diyarbakırdan şubat ayında 209'a aldık. Şimdi ilana 250 ye koysam millet sıraya girer.

Galericiler artık araçları topluyor. Satış temsilcisi olsan kendinle uğraşır mısın? gidicen bakıcan düşünücen yatıcan kalkıcan alayım mı almiyim mi 50 kere pazarlık yapıcan paspas isteyecen hediye isteyecen. Kredi çıkacak mı çıkmayacak mı 50 tane dert

galerici basıyor parayı bitiyor hadi geçmiş olsun. Bende st olsam kendimle muhatap olmam.
  • Witwickyyy kullanıcısına yanıt
    Benmi yanlış araştırıyorum anlamadım ki. Siz bi broşür link sunun zahmet olmazsa

https://www.oopscars.com/2020-subat-ayi-vw-passat-fiyatlari/

Ayrıca millet kararsız degilki araç bulamıyor. Sıraya girmiş herkes.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redwhiteee -- 14 Temmuz 2020; 17:9:27 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.