Trendyol Iade de Kargo Ücreti Aldı (Tüm Sürüm)
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar Konu Dışı
Mesaj
burak_5866 => Trendyol Iade de Kargo Ücreti Aldı (3.12.2019 12:45:34)
11 yıldır internetten alışveriş yapıyorum. Trendyoldan da belki 100 kere sipariş geçmişimdir. Ama ilk defa ürün iadesinde kargo ücretinin bize yansıtıldığını görüyorum. Müşteri hizmetlerini aradım bizim yapabileceğimiz bir şey yok sistem böyle yapmış değiştiremiyoruz dediler. Ben de şikayet oluşturdum. Sırf bu yüzden de bir daha trendyoldan alışveriş yapmayacağım. Böyle küçük hesap peşinde olan sitelerle işim olmaz.

< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >

MCErgun => Trendyol Iade de Kargo Ücreti Aldı (3.12.2019 16:27:54)
Şikayet var, Twitter ne varsa yürü. Yoksa sanmıyorum ki umursayıp çözsünler

cimbomlusinan => Trendyol Iade de Kargo Ücreti Aldı (4.12.2019 02:19:19)
Bende 10 gün önce trendyoldan kardeşime saat aldım Dandik bişeydi 2 saat 60tl'ydi ama olsun (Kullan at mantığıyla aldık pek bişey beklemiyordum zaten ama hiç çalışmaması da adama koyuyor) Saatler geldi biri sıkıntı yok çalışıyor Diğerini ayarladım düğmesini yerine oturtup kullanıcaz derken saatin iç mekanizması saatin içinde oynuyor saat çalışmıyor haliyle Bende iade talebi açtım Neyse asıl mevzuya geleyim Ürünün sayfasına bu durumu açıklayan yorum atıyorum yayınlamıyorlar biraz daha yumuşatıyorum yine reddediyorlar İlla olumlu yorum yazmak zorundaymışız gibi insanı zorluyorlar Şuan 4. yorumum da reddedildi. Deneme amaçlı diğer saate çalıştı idare eder gibisinden bişey yazdım Onu hemen onaylayıp yayınladılar.

Saatlerle birlikte market ürünü bikaç ürün daha sipariş ettim Tam 10 gün oldu halen tedarik bekliyor Eskiden aliexpresten banggood sipariş beklerdim bu kadar Vergi muhabbetlerinden daha oraları pek kullanmıyorum Sağolsun trendyol bize eski günleri baya yad ettirdi, hatırlattı..

Uzun lafın kısası ben böyle çakal bir site görmedim. İlk defa kullandım bin pişman ettiler. Ben 50-60 liranın peşinde değilim ama bu memnuniyetsizlik yüzünden bidaha siteye ziyaret amaçlı bile girmem.

Şimdi bende iade edicem elimdeki ürünü İade ücreti yansıtmasınlar

Bu arada sistemlerinde mi hata var yoksa faturasız mı ürün gönderiyorlar anlamadım Gelen kutudan fatura çıkmadı. Uygulamadan ve siteden faturaya ulaşamıyorum. Hata veriyor sonra deneyin diyor yaklaşık 10 gündür böyle.

burak_5866 => Trendyol Iade de Kargo Ücreti Aldı (4.12.2019 11:52:30)
her konu da üç kağıtçılar. ben böyle köylü kurnazı bir site görmedim. benim yazdığım yorumu da reddettiler. 2 defa yazdım ikisini de reddettiler. illa olumlu yorum yazmak gerekiyor yayınlanması için. ben bir daha hayatta alışveriş yapmam trendyoldan. morhipo ona 10 çeker benim gözümde. adamlar iademi 4 ay sonra aldılar rica ettim askerde idim dedim. başka bir mont almıştım morhipodan sonra yine uzun bir zaman geçince başka rengini gödüm mesaj attım siz gönderin biz istediğiniz rengi gönderelim dediler. üstelik ben ucuza almıştım o fiyattan sonraki gelen ürünle değişim yaptılar. her şey ucuzluk değil müşteri memnuniyeti de önemli.

cimbomlusinan => Trendyol Iade de Kargo Ücreti Aldı (4.12.2019 14:55:03)
Aynen öyle

Sayfa: [1]