Şimdi Ara

ACCENT YUMURTA / 1994-2000 (115. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.962
Cevap
38
Favori
445.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aracini satmadan kanister i temuzlet yada degis.
    ustalarinin aklina turp...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar göğüste kılcal çatlamalar oldu kaplatsam nasıl olur ?
  • S.A ARKADAŞLAR
    benım aracım 98 model 1.5 gls atiker sıralı sıstem lpg li Accent.
    gecen hafta aracıma 60tl lık benzin aldım. benzin göstergesi yarım depoyu gösteriyordu. 1 hafta ıcınde yaklaşık 200 km yol yaptım. benzin ibresi çeyrek depoya indi.
    havalar güzel olduğu için sabah çalıştırmalarında benzinden gaza gecmesı yaklaşık 1-2 km arası suruyor bukadar cok benzın yakması anormal degıl mı. durduğu yerde benzın kaçırıyor olabılır mı acaba ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: ABREC

arkadaşlar göğüste kılcal çatlamalar oldu kaplatsam nasıl olur ?

Onarım yapan yerler var dr.vinly gibi. İstanbul'da ysanız fast çare mini onarım var.guzel iş çıkarıyorlar.halıfleks vb. Kaplama ben sevmiyorum şahsen.benim yumurtada da var çatlaklar duruyor şimdilik.

• quote:

Orijinalden alıntı: CEHENNEMTR1

S.A ARKADAŞLAR
    benım aracım 98 model 1.5 gls atiker sıralı sıstem lpg li Accent.
    gecen hafta aracıma 60tl lık benzin aldım. benzin göstergesi yarım depoyu gösteriyordu. 1 hafta ıcınde yaklaşık 200 km yol yaptım. benzin ibresi çeyrek depoya indi.
    havalar güzel olduğu için sabah çalıştırmalarında benzinden gaza gecmesı yaklaşık 1-2 km arası suruyor bukadar cok benzın yakması anormal degıl mı. durduğu yerde benzın kaçırıyor olabılır mı acaba ??

Araçta tekleme vb. Sorun var mı ?

• Benzin almadan once ilk calistirmada benzinde giderken yokus yukari cikarken benzinin az olmasindan dolayi gaz yemiyor gibi okuyordu duzlukte oyle birsey yok. Benzin aldim suan yakit disinda bir sorunum yok sukur.

• quote:

Benzin almadan once ilk calistirmada benzinde giderken yokus yukari cikarken benzinin az olmasindan dolayi gaz yemiyor gibi okuyordu duzlukte oyle birsey yok. Benzin aldim suan yakit disinda bir sorunum yok sukur.

Benzin geri dönüş valfi görevini yapmıyorsa araç gereğinden fazla yakıyor olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blaster2005

quote:

Benzin almadan once ilk calistirmada benzinde giderken yokus yukari cikarken benzinin az olmasindan dolayi gaz yemiyor gibi okuyordu duzlukte oyle birsey yok. Benzin aldim suan yakit disinda bir sorunum yok sukur.

Benzin geri dönüş valfi görevini yapmıyorsa araç gereğinden fazla yakıyor olabilir.

teşekkür ederım. sanayiye gıdıp bır gostereyım o zaman.
  • quote:

quote:

quote:

Yarım depoyu 10 günde bitirdim lpg de kullandığım halde.dediğim parça arızalı çıktı

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yarım depoyu 10 günde bitirdim lpg de kullandığım halde.dediğim parça arızalı çıktı

Bunun arizali olup olmadigi nasil anlasiliyor lpg ciye mi gostermem gerekiyor ayrica pahali birsey midir?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bunun arizali olup olmadigi nasil anlasiliyor lpg ciye mi gostermem gerekiyor ayrica pahali birsey midir?

Hayır tamirci bilir.

ACCENT YUMURTA / 1994-2000

Parça bu enjektörlerin bağlı olduğu yakıt borusunun solunda. fazla benzini geriye gönderiyor. bi ihtimal bundan olabileceğini düşünüyorum. 150-180 Tl arası birşey

• Arkadaşlar araç lpg yüzünden check engine lambası yakıyor elektrikçiye götürdüm söndürürüz 2 gün sonra gene yanar diyor eskiden yoktu niye oldu bilmiyorum ne yapacam
  • arkadaşlar bende 1999 1.3 lx model bir araç var ve bunun sanırım debriyaj balataları artık miyadını doldurdu ve değiştirilmesi gerekiyor. Ankarada bu işi uygun nerde yaptırabilirim ve yaklaşık maliyeti bana nekadarolur yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: macitos

arkadaşlar bende 1999 1.3 lx model bir araç var ve bunun sanırım debriyaj balataları artık miyadını doldurdu ve değiştirilmesi gerekiyor. Ankarada bu işi uygun nerde yaptırabilirim ve yaklaşık maliyeti bana nekadarolur yardımcı olursanız sevinirim.

ORtalama maliyet 250 TL olmalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogunmas -- 24 Mart 2014; 13:05:38 >
  • quote:

Arkadaşlar araç lpg yüzünden check engine lambası yakıyor elektrikçiye götürdüm söndürürüz 2 gün sonra gene yanar diyor eskiden yoktu niye oldu bilmiyorum ne yapacam

Hava lpg karışım hatası yada LAmda ısı sensörü okuyamıyor.

Lamda ISI sensörünü Altta Katalitik üstünde Söktür temizlet. (SENTETİK TİNER yada Benzin)

Olmazsa LPG ayarcına " Adam gibi ayar yap de :)
  • Yumurtalardaki kronik göğüs çatlaması bizim arabada da var. İzmir'de onarımını yapan tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı ? (Auto king hariç.)
  • quote:

Yumurtalardaki kronik göğüs çatlaması bizim arabada da var. İzmir'de onarımını yapan tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı ? (Auto king hariç.)

Bence direk. Deri kaplatin komple gogusu hic onarimla falan ugrsmayin

• quote:

Orijinalden alıntı: ogunmas

quote:

Arkadaşlar araç lpg yüzünden check engine lambası yakıyor elektrikçiye götürdüm söndürürüz 2 gün sonra gene yanar diyor eskiden yoktu niye oldu bilmiyorum ne yapacam

Lamda ISI sensörünü Altta Katalitik üstünde Söktür temizlet. (SENTETİK TİNER yada Benzin)

Aracımı bugün sattım 3 yıla yaklaşmıştı birlikteliğimiz alan arkadaşa da söyledim ışık yanıyor önemli değil takma kafana dedim, ama içim burkuldu ilk gözağrımdı 3 yıl çok güzel gezdik tozduk saolsun hiç masraf çıkartmadı desem yeridir

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ogunmas

quote:

Aracımı bugün sattım 3 yıla yaklaşmıştı birlikteliğimiz alan arkadaşa da söyledim ışık yanıyor önemli değil takma kafana dedim, ama içim burkuldu ilk gözağrımdı 3 yıl çok güzel gezdik tozduk saolsun hiç masraf çıkartmadı desem yeridir

Hayirli olsun Allah daha iyilerine binmeyi. nasip etsin diyelim :)

• Arkadaşlar bende de 96 model yumurta kasa var GLS 1.5 Klimasız çelik jant seçeneklerim neler kendi orjinal jant kapakları var üzerinde geçenlerde ufak bir kaza yapmıştım sağ jant kapağı kırılmıştı servise gittim sordum orjinali 95tl dedi sadece tek bir jant kapağı...Çok pahalı geldi bana.1000TL'yi geçmeyecek uygun jant-lastik var mıdır bu modellerde?
  • 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.