Şimdi Ara

WHARFEDALE DIAMOND 9.5 SÜPERR..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
0
Favori
11.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • WHARFEDALE DIAMOND 9.5 Hoparlörlerim geldi ses inanılmaz arkadaşlar gerçekten adamlar kalite hoparlör yapmışlar.Dün forumda bir arkadaş wharfedale hoparlörlerin artık çinde üretildiğini ve tereddüt ettiğini söylemişti. açıkcası o yazıyı okuduğumda canım sıkılmıştı.sisteme bağlayıp dinlediğimde gerçeği gördüm.tek kelimeyle muhteşem bir ses var.

• hangi amfiyle sürdün öğrenebilirmiyim? bide fiyatını merak ettim

saygılarımla
  • yamaha 359 .5*100 w 590 ytl.
    sizin anfi nedir bilmiyorum ama alacaksanız sizde şiddetle tavsiye ederim.anfinizin çıkış güzü daha yüksekse 9.6 alın derim.saygılar.
  • PEKIII fiyati nekadar?
  • neyin fiyatıı ?
  • demekki sesi ne kadar açarsan aç sesi bozmayan hoparlör varmış.
  • başlık hoparlör olduğuna göre onun fiyatı sanırsam...
  • 590 yazmıştım ama sanırım anfinin bitişiğine yazdığım için anfi fiyatı algıladın.
  • Sevgili hypnoz oncelikle hayırlı olsun,kolonları nerden aldın birde sub center ve rear ları ne kullanıyorsun
  • teşekkürler dostum.takımın hepsi wharfedale sub sw150- center diamond 9.cs- rear lar diamond 9.3 ve ayrıca frontları geri gönderdim yine diamond serisinden biir üst modeli 9.6 geliyor.neden böyle bir şey yaptın dersen tek sebebi rear ları sonradan aldım ebat olarak çok iri bir takım kısacası 9.6 modeli için yapılmış bu yüzden uyumlu olması için değiiştirdim.perşembe günü elimde dinlediğimde tekrar yorum yaparım.
    bursada "cd bank var. sait bey işletmecisi çok ilgili bir beyfendi.istersen telefonu nu verebilirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: hypnoz

teşekkürler dostum.takımın hepsi wharfedale sub sw150- center diamond 9.cs- rear lar diamond 9.3 ve ayrıca frontları geri gönderdim yine diamond serisinden biir üst modeli 9.6 geliyor.neden böyle bir şey yaptın dersen tek sebebi rear ları sonradan aldım ebat olarak çok iri bir takım kısacası 9.6 modeli için yapılmış bu yüzden uyumlu olması için değiiştirdim.perşembe günü elimde dinlediğimde tekrar yorum yaparım.
    bursada "cd bank var. sait bey işletmecisi çok ilgili bir beyfendi.istersen telefonu nu verebilirim.

dostum sanırım sub ta sıkıntı yasamıstın haloldumu? 9.6 almakla gercekten iyi yapmıssın gerci
    dinlemedim ama encok 9.6 yı tavsiye ediyorlar,mahsuru yoksa fiyatlarıda yazarmısın ben de almayı dusunuyorum gerci yerim ozellikle rear lar icin cok musait degil ama genede enkısa zamanda test etmeyi dusunuyorum bu arada sanırım amfi aynı kalıyor 9.6 lar gelince 359 la performansınıda yazarsan sevinirim
    selamlar...

• 9.6 790 ytl dostum sanırım yarın elimde olacak en kısa zamanda sonucu yazarım buraya ama hiç şüphem yok inan eminim çünkü 9.5'ten çıkan sesi biliyorum.
  • sevgili hypnoz bana aldıgın yerin teli verirsen sevinirim,ben ist dayım burda satan yeri aradım 3aydır gelmiyor dedi bu arada istanbulda bulabilecegim yer bilen arkadaslar varsa haber verirlerse sevinirim
  • yer bursada sana özel mesaj attım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hypnoz -- 28 Şubat 2007; 18:33:00 >
  • quote:

yer bursada sana özel mesaj attım.

mesajını aldım tesekkurler dostum oncelikle buralarda biryerde test etmek istiyorum bu arada su sub olayı ne oldu
    problem varmı daha?
  • sub değişti arkadaşım bu sabah elimde..bakalım bu defa ne olacak..sonuçları yazarım yine.
  • ee sonuç nedir öğrenebilirmiyim bide bi kaç foto hatta video alsak fena olmaz
  • quote:

sub değişti arkadaşım bu sabah elimde..bakalım bu defa ne olacak..sonuçları yazarım yine.

Başka bir marka veya model mi aldınız.
  • arkadaşlar sonunda bu gece sistemin hepsini kurdum.sonuç mu inanılmazzzz..inanın sesi yarıya kadar açmak imkansız zira suni bir deprem yaratıyor sistem.olmaz böyle bir şey.yeni sistem toplayacak arkadaşlara şiddetle tavsiye olunur.özellikle 9.6 dehşet.müzik dinlemenin zevki gerçekten bir başka oluyor.bu sistemde klasik dinleyip kendinden geçeceksin
    fotoğrafa gelince en kısa zamanda ekleyeceğim arkadaşlar.

yamaha 359 anfi
    front wharfedale diamond 9.6
    rear wharfedale diamond 9.3
    center wharfedale diamond 9cs
    sub wharfedale sw150
  • hayırlı olsun , güle güle kullan arkadaşım.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.