Şimdi Ara

TURKCELL SALLA KAZAN GERİ DÖNDÜ!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
2
Favori
6.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cihazı ve sim kartı 4.5G uyumlu Turkcell abonelerine, Hesabım uygulaması üzerinden her hafta hediye kazanma şansı! 20 Mart 2017 tarihine kadar geçerli.

Turkcell Hesabım uygulaması kalan kullanımlarınızı kontrol edebileceğiniz, fatura detaylarınıza bakıp ödeme yapabileceğiniz, TL yükleme, hat ayarı yapma, paket satın alma gibi işlemlerinizi kolayca yapabileceğiniz Turkcell uygulamasıdır

Kampanyadan her hafta sadece 1 kere yararlanılabilir.

Kampanyadan sadece cihazı ve sim kartı 4.5G uyumlu Turkcell Bireysel ve Kurumsal, Faturalı ve Hazırkart, aktif, ses aboneleri yararlanabilir. Bu kitlede olup, halihazırda 4.5G abonesi olmayan aboneler 4.5G Salla Kazan Kampanyası’na katılıp hediyelerini aldıklarında 4.5G aboneliğine kayıt edilir.

Cihazınızın ve sim kartınızın 4.5G uyumlu olup olmadığını kontrol etmek için 4.5G yazıp 2200"a SMS atabilirsiniz.

Hediye alma hakkı yenilenmeden cihazı ve sim kartı 4.5G uyumlu hale yeni gelen aboneler, hediye alma hakkını bir sonraki haftanın başında Pazartesi günü alır.

Data hatları kampanyadan yararlanamaz.

Kampanya 20 Şubat 2016 günü başlar ve 20 Mart 2017 saat 09.00'a kadar geçerlidir.
    Hediye alma hakkı her Pazartesi saat 09.00 yenilenir ve Pazar 23.50'ye kadar geçerli olur.

Tüm hediyeler yurt içi kullanımlarda geçerlidir,
    kullanılmadığında sonraki dönemlere devretmez, 3. kişilere transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz.

Hediyelerin kullanım hakkı, hediye tanımlamasının yapıldığı gün başlar.
    Hediyelerin kullanımı mevcut ücretli paketlerden önceliklidir ve kullanım hakları sona erdiğinde müşteriler kendi tarife/kampanyaları üzerinden ücretlendirilir.

HEDİYE İÇERİĞİ VE DETAYLAR
    Aylık TV+ Paketi
    -Hediye aktivasyon SMS'i sonrasında 30 gün boyunca geçerlidir.
    2 Aylık Fizy Video ve Müzik Paketi
    -Hediye aktivasyon SMS'i sonrasında 60 gün boyunca geçerlidir.
    3 Aylık Lifebox Üyelik Paketi
    -Hediye aktivasyon SMS'i sonrasında 90 gün boyunca geçerlidir.
    Haftalık BiP Üzerinden Her Yöne 1.000 Dakika - Hediye aktivasyon SMS'i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
    Haftalık BiP Üzerinden Her Yöne 500 Dakika
    -Hediye aktivasyon SMS'i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
    Aylık 10 GB İnternet -
    Hediye aktivasyon SMS'i sonrasında 30 gün boyunca geçerlidir.
    Haftalık 10 GB İnternet
    -Hediye aktivasyon SMS'i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
    Haftalık 4 GB İnternet - Hediye aktivasyon SMS'i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
    Haftalık 2 GB İnternet - Hediye aktivasyon SMS'i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
    Haftalık 1 GB İnternet - Hediye aktivasyon SMS'i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
    Günlük 1 GB İnternet - Hediye aktivasyon SMS'i sonrasında 1 gün boyunca geçerlidir.
    Aylık Turkcell İçi 10.000 Dakika Turkcell içi Hediye aktivasyon SMS'i sonrasında 30 gün boyunca geçerlidir.
    Haftalık Her Yöne 10.000 Dakika - Hediye aktivasyon SMS'i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
    Haftalık Her Yöne 1.000 Dakika - Hediye aktivasyon SMS'i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
    Haftalık Turkcell İçi 1.000 Dakika Turkcell içi Hediye aktivasyon SMS'i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
    Haftalık Her Yöne 500 Dakika - Hediye aktivasyon SMS'i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
    Haftalık Her Yöne 100 Dakika - Hediye aktivasyon SMS'i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
    Günlük Her Yöne 100 Dakika - Hediye aktivasyon SMS'i sonrasında 1 gün boyunca geçerlidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asabi -- 24 Nisan 2017; 11:40:36 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Salla Kazan için Turkcell'e geçilir mi?

Adana'da yaşıyorum mevcut hattım Türk Telekom. Yüreğir ilçesinde şebeke ortalama 3 çubuk çekiyor. Konuşma konusunda pek sorun yaşamadım üst katta oturduğum için ama çift katlı evimizin alt katında şebeke max 1 çekiyor ya da çekmiyor hiç. Tarifeme gelecek olursak; 5GB-1000 SMS-750DK her yöne tarifesine 32 TL ödüyorum aylık. Turkcell'de çok güzel bir tarife gördüm. Ne diyorsunuz? Sadece Salla Kazan'dan bile aylık 2 GB hediye gelse süper olur.

https://m.turkcell.com....-kampanyasi-yeni-musteri

Bir de başka bir soru soracağım. Hattımı 8 yıldır kullanıyorum veo zamanlar abimden almıştım numaramı. Hala da onun üzerine kayıtlıdır numaram :)

O da 1981 doğumlu yani bu tarifeden yararlanamam ama Türk Telekom'da numarayı üstüme alsam 35-45 tam hatırlamıyorum ücret istiyorlar. Ben bunu önce hattı Turkcell'e geçirip orda üstüme alsam para isterler mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Admdgnx -- 31 Mayıs 2017; 19:55:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.