Şimdi Ara

Kızlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır? (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
199
Cevap
1
Favori
113.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kendi düşünceme gelince; Kızlar her türlü erkek ten hoşlanır
  • quote:

Orijinalden alıntı: .dolunay.

quote:

Orijinalden alıntı: *ORION*

quote:

Orjinalden alıntı: evimshop

quote:

Orjinalden alıntı: decontamination

Bende yukarıda söylenenlerin büyük bir kısmı var.Ama 32 yaşındayım daha tek bir kızla çıkamadım zamanımın büyük kısmını bu konuda harcamama rağmen. mühendisim doktoralı, yakışıklıyım. iyi bir işim var, sırf efendi duruyorum diye hiç kimseyle çıkamadım. Armudun iyisini her zaman ayılar yer.

Azizim

Desenize,sizin gibi iyi bir Armududa Ayı bir kız yiyecek.

Arkadaş resmen kendine armut demiş yav,forumda gelinen noktaya bakın heledoktoralı armut

konuşmayı seven ama boş konuşmayan,hayat dolu ,zeki, gezmeyi seven ve dinlemeyi bilen biri olsun yeter bide çok kıllı olmasın

Allah versin

• Tıp bu soruya henüz çare bulamadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: soultrex

Tıp bu soruya henüz çare bulamadı

Düzeltme : Cevap bulamadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReLaKs

quote:

Orijinalden alıntı: .dolunay.

konuşmayı seven ama boş konuşmayan,hayat dolu ,zeki, gezmeyi seven ve dinlemeyi bilen biri olsun yeter bide çok kıllı olmasın

Kızlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

doğa gereği

• Abi çözdüm olayı ya kızlar matematikdeki ''X'' in aynısı ya her soruda farklı cıkıyorlar yani bende çözmeye çalışıyorum ama bir türlü çözemedim
    hatta x le aynı diye üniversitedeki matematik hocası olan pofesöre bile sordum oda onlar tanımsız lar evladım tıpkı nokta gibi tanımsızlar dedi
    bende hayret ettim
    yani şu x in kesın olarak ne oldugunu bi bulursak hayatımız kızlarında tam olarak ne oldugunu bulursak kalbimiz kurtulacak ya varmı ötesi

• bunun cevabı yok nasıl yeryüzünde 1000 lerce çeşit insan tipi varsa kızlarında böyle tipleri var

en iyisi ben kendi gördüklerimden size % de hesebıyla veriyim

olayı da üçe böleyim

ergenlik zamanı gençlilk yıllarında en serseri en hırto tiplerle genelde amaç flört gezme tozma erkek arkadaşı ile diğer kızları çatlatma politikasıdır genelde okulun en pöpüler tiplerini tavlamaya çalışırlar... izmirde yaşıyorum o kadar güzel kızların yanında o kadar tipsiz eleman gördüm anlatamam

evlilik zamanı deli gibi zengin bi adam ararlar hayatlarını garanti altına alma gibi bir dertleri vardır yeter ki parası olsun prestij li bir mesleği olsun falan bunun nedenide akrabalara hava atmak akrabalarda genelde zengin damadın etrafında pervane olurlar(yanlış anlaşılmasın tabii temiz helal süt emmiş bayanlarda var herşeyin para olmadığını çözen kişiler bunlara lafım yok)

üçüncü tipler en komik tipler evde kalmış tipler bunlarda telaş içindedir bi an önce koca bulayımda nasıl olursa olsun bulayım diyen tiplerdir bunlara hiç farketmez eğer bi erkek arkadaş bulabilirse se hemen kafesleyip nikah masasına oturtmaktır amaç...

açıklamaları okudumda açıklamaz varlıklar diyenler var sonuna kadar doğru bende çözebildiğim kadarıyla anlatıyım dedim daha bunların binbir türlüsü var hepsini yazmaya kalksak ömür yetmez...

bayanlardan bana baya bir tepki gelebilir ancak işişn açığı bu bizzat kendim bu tiplere şahit oldum akrabalarımın içinde de var yani ordan tecrübeliyim 2. tipi kastediyorum...

ayrıca nasıl varlıklar anlamadım gitti çenelerinle dövüyorlar resmen insanı devamlı konuşarak insanı anasına babasına karşı dolduruyorlar ne aacaip varlıksınız siz ya...yakında kendi kendilerine üremenin yolunu bulurlarsa korkma vaktimiz gelmiş demektir...

neyse baya uzun oldu bu kadarlık yeter...

• Onları önemsemeyen esrarengiz erkeklerden.
  • xD yorumlar hoş ama bnm şansım ndir sizce

182 boy
    86 kilo (sırık gibi değilim omuzlar geniş)
    az Esmer buğday tenli denilebilir
    Zeki :D
    Babyface sayılırım xD
  • ama yeni taşındım 3 sene oldu çevre aşırı değil var ama çok değil birde aşırı girişken sayılmam ortanın üstü ya da altı psiklg'ye göre xD
  • yok mu kimse pls yardım
  • Şimdi ilk önce kıza neden hoşlandığını sor.Böyle gezme tozmadan hoşlanan bir tipse diskoya-bara götür.Çok kaprisliyse sürekli hediye alarak susturabilirsin.

Kızlar nasıl hoşlanır:

1.İlk olarak parlaman gerekiyor.Ama aşırıya kaçma.
    2.Kesinlikle kibar olcaksın.Sakin olucaksın.
    3.Yapcağın her hareketi önceden düşünüp planlı yap.
    4.Süprizleri bol bol yapamyı unutma.
    5.Kesinlikle para konusunu açma.Hesapları hep sen öde.Kızdan hesap ödemesini bekleme.
    6.Gelecekte yapıcaklarından bahset hoşuna gidecektir.
    7.Güzel giyin üstüne yakışanları bul renk uyumlarını tuttur.
    8.Paran varsa kullanmaktan çekinme.
    9.Bakımlı ol parfüm sürekli kullan temiz temiz kok kesinlikle ter kokma.
    10.Yüzün temiz olsun.En iyi ihtimal bir top sakal bırak.(Kız makası sakala atmasın deriye atsın :D)
    11.Ve geriye şans kalıyor ondada bişey yapamayız.

• quote:

Orijinalden alıntı: EMRES754

Şimdi ilk önce kıza neden hoşlandığını sor.Böyle gezme tozmadan hoşlanan bir tipse diskoya-bara götür.Çok kaprisliyse sürekli hediye alarak susturabilirsin.

Kızlar nasıl hoşlanır:

1.İlk olarak parlaman gerekiyor.Ama aşırıya kaçma.
    2.Kesinlikle kibar olcaksın.Sakin olucaksın.
    3.Yapcağın her hareketi önceden düşünüp planlı yap.
    4.Süprizleri bol bol yapamyı unutma.
    5.Kesinlikle para konusunu açma.Hesapları hep sen öde.Kızdan hesap ödemesini bekleme.
    6.Gelecekte yapıcaklarından bahset hoşuna gidecektir.
    7.Güzel giyin üstüne yakışanları bul renk uyumlarını tuttur.
    8.Paran varsa kullanmaktan çekinme.
    9.Bakımlı ol parfüm sürekli kullan temiz temiz kok kesinlikle ter kokma.
    10.Yüzün temiz olsun.En iyi ihtimal bir top sakal bırak.(Kız makası sakala atmasın deriye atsın :D)
    11.Ve geriye şans kalıyor ondada bişey yapamayız.

bnm hakkımda da bi yorum yapsaydın :D

• PARA + ARABA = AŞK
  • abartmışsın evlilik için doğru ama aşk çok farklı hele ki lisede para ve araba b kadar önemli değil sadece giyimin klite olsun yeter tabi para her alanda şart ama aşırı şekilde düşünmeyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: demircibu

by demircibulardan

adam haklı beyler
  • 182 boy
    86 kilo (sırık gibi değilim omuzlar geniş)
    az Esmer buğday tenli denilebilir
    Zeki :D
    Babyface sayılırım xD
    tavlayabilir myim :D ama biraz çekingenim
  • Her nasıl her erkek kumral , sarısın diye az çok ayrıt ediyorsa kızlarda ayırt ediyor. Ancak kızlar bu ayrımı
    daha çok büyütüyolar. Mesela birisi Yakışıklı, centilmen birini sever. Birisi ise umursamaz, soğuk kişileri. Burada tip
    az rol oynuyor. Mesela iki erkek var. İkiside centilmenler. Kız eğer bu iki erkeğin kişiliği bir birine çok yakınsa tabii ki
    iyi bir vücuda sahip olanı seçer.

Diğer yandan su devirde kızlar o eski kızlar gibi değiller. Kibar, centilmenden daha çok kötü çocuklardan hoşlanıyolar.
    Genç olan, 16 - 17 yaşındaki kızlar dediğim gibi kötü çocuk olan, Gözü kara erkeklerden hoşlanıyolar. Mesela erkeğin
    Ailesi kızı istemediğince çıkıp gidebilicek, yada kız evden atılırsa vs durumda onu evine davet edicek, ailesi izin
    vermezsede kendide çıkıp onla sokakta dolaşabilicek kişileri seviyolar. He kötü çocukluğunda bir sınırı var. Karşındaki
    kişi kız yani düşmanın değil. Gidip kızada pislik gibi davranmayacaksın. Ama fazlada içine düşmeyeceksin. Gerektiğinde
    kıskanacaksın, gerektiğinde centilmen olucaksın gerektiğinde ise soğuk olacaksın.

Hayır erkeklerdede sıkıntı var. Hayır karşı cinsinde sana ihtiyacı var. Yani karşında ki sanki Adriana Lima. Tabii ki
    o kızı çok isteyen vardır ama emin ol ki seni isteyenlerde vardır. Kızlar, erkekler nasıl tavlanır vs diye düşünmüyor mu
    sanıyorsunuz ? Kendinizi ezdirmeyin. Bunu dedim diyede kral ayağına yatmayın tabii. Ama kız gülecek diyede
    soytarı gibi olmayın mesela. Yada kız her çağırdığında gitmeyin. Mutlaka isiniz vardır. Arkadaşlarınızıda ihmal etmeyin.
    Benim onlara ihtiyacım varsa onlarında bana vardır.

• 111!1!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahmet Bicat -- 20 Mart 2015; 21:30:24 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.