Şimdi Ara

Bunu da çözün ateistler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    ver o zaman profili, biz de inceleyelim
  • Montajdır o gercek olsa duramazdın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Korsan

Adam haklı beyler yalnız bu normal bir üye değil, yöneticilerin ve programcıların kullandığı bir bot

https://forum.donanimhaber.com/showProfile.asp?memID=0

tesekkurler
  • bu adam giriş yapmadan nasıl mesaj atıyor hadi çözün bunu da ateistler. Bunu da çözün ateistler

• Montaj bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Astekiv

Montaj bu

valla değil
  • profilini gizlemistir, tarih ayarlarini degistirmistir. ara sira ben de mesaj atmadan 7-8 saat once atacagim mesaji duzenlemis oluyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeopol -- 15 Aralık 2016; 18:54:31 >
  • yemin ediyorum la montaj değil

profili gizli değil,tarih ayarlarında 2 senelik oynama olmaz herhalde :D
  • Jeopol kullanıcısına yanıt
    +1
  • Hatsune Miku kullanıcısına yanıt
    +1
  • Dün arkadaşlara gösterdim bu durumu. Aklımızda bir iki düşünce var sebebinin ne olduğu ile ilgili
  • quote:

Dün arkadaşlara gösterdim bu durumu. Aklımızda bir iki düşünce var sebebinin ne olduğu ile ilgili

Ben konulara bakıyordum telefonla konuşuyordum bu lanet olası üyenin etrafını çerçeve yapmamışlar. Ben gördüm iyi kötü kurtuldum ama çolumuz var çoçuğumuz var çocuğumuz var. Buraya buraya bir sürü insanın çocuğu var. Bu üyeyi görse ne olur? Amma akşam amma gündüz. Şuradan geçerken bir korkuluk olmaz mı? Ben gördüm çocuklarımız görmesin! Kurbağa lanet olsun dedi

• başka birisinin açtığı konuyu o üyeye geçirmişler, o da mesaj atmış gibi olmuş
  • Citizen kullanıcısına yanıt
    ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zodiac Killer -- 16 Aralık 2016; 15:3:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zodiac Killer

quote:

Dün arkadaşlara gösterdim bu durumu. Aklımızda bir iki düşünce var sebebinin ne olduğu ile ilgili

Ben konulara bakıyordum telefonla konuşuyordum bu lanet olası üyenin etrafını çerçeve yapmamışlar. Ben gördüm iyi kötü kurtuldum ama çolumuz var çoçuğumuz var çocuğumuz var. Buraya buraya bir sürü insanın çocuğu var. Bu üyeyi görse ne olur? Amma akşam amma gündüz. Şuradan geçerken bir korkuluk olmaz mı? Ben gördüm çocuklarımız görmesin! Kurbağa lanet olsun dedi

Dostum alkollü müsün sen?

• quote:

Orijinalden alıntı: mrsmrc

quote:

Orijinalden alıntı: Zodiac Killer

quote:

Dostum alkollü müsün sen?

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

profilini gizlemistir, tarih ayarlarini degistirmistir. ara sira ben de mesaj atmadan 7-8 saat once atacagim mesaji duzenlemis oluyorum

Tarih ayarlarını nereden değiştiriyorsun?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.