Şimdi Ara

Satılık ps4 500gb, 3 adet kutulu oyun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR CİHAZ TEMIZ VE SORUNSUZDUR EN UFAK PROBLEMİ YOKTUR HIC TAMIR GORMEMISTIR CIHAZIN GARANTISI BITMISTIR CİHAZLA BİRLEKTE BİR ADET DS4 KOL, BAĞLANTI KABLOLARI VE 3 ADET KUTULU OYUN VERİCEM

KUTULU OYUNLAR

WATCH DOGS

EVOLVE

FIFA 15

İSTANBUL AVRUPA YAKASINDA EVİMDEN DENEYEREK ALABİLİRSİNİZ VEYA EVİNİZE TESLİM EDEBİLİRİM TABİ BANA YAKIN OLMAK ŞARTIYLA

iletişim:0553 062 51 31

FİYAT:840

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sam-vs-sel -- 29 Mayıs 2017; 15:39:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• bu olucu cenaze isleriyle ugrasanlarda heryerde ..gidin sifirini alin ozaman.adam yaninda oyun diyor vs diyor.Zaten 2000 tllere maliyeti olmus setler oyunuyla vs..adamlar 500 600 e toplayim satma pesinde

• cemik C kullanıcısına yanıt
    Bu ölüculer ordan burdan 600-700 e alip millete 1100-1200 den satiyorlar allahtan acelem yok satilirsa satilir satilmazsa evde dursun daha iyi

• oguzhandursundan 600 bana teklif geldi dukkanlar istanbul uskudarda kadikoyde 650 en kotusu zaten 600 veriyor valla bende diger odamda yada etrafda durumu olmayan bir gence hediye edip dua alsam daha iyi bencede kardes

• 2 kol + fifa 17 + 23 ay garantili + yeni nesil kasayi satamiyorum ben o fiyatlara hocam yinede siz bilirsiniz. Gidip ps4 kafeye versem daha cok para verirler artik oyle yapicaz
  • Valla kardes benim acelem yok satilirsa satilir satilmazsa evde durur ara sira oynarım ölü fiyata verecegime evde dursun

• Mihrali Bey M kullanıcısına yanıt
    Yaninda ne verdiler cok merak ettim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.