Şimdi Ara

gamepad savaşları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • öncelikle herkese merhaba arkadaşlar ilk defa kayıt oldum o yüzden konuyu yanlış yere açtığisem kusura bakmayın benim f310 gamepadım vardı abimle mortal oyanamak için 2.gamepad almak istedik ucuz bişey alalım dedik çünkü genelde konsoldayız nadir pcye geçeriz cybet an 2210 diye bi kol bulduk renkli tipi güzel 25 tl ucuz buraya kadar herşey normal ama kol geldi driver cd varmış kırık çıktı kolu taktık hiçbişeyi düzgün çalışmıyor xe basıyorum b olarak görünüyor tuşların yeri karışmış buda tamam oyunun içinden düzeltiliyo dedik ayarlarda normal görünüyor kolun şeysi analogları sorundu biri düzgün çalışıyor diğeri ile y-b-a-x tuşlarına basabiliyosun ne yapsam düzeltemedim üstüne f310da bozuldu ayarları gitti oda tırtı çekti bi yardım ederseniz çok mutlu olurum kardeşlerim aranızda bilen eden vardır şimdiden teşşekür ederim

• internetten driver ını bulamadınız mı yeni aldıgınızın ? f310 a yapacak bişey yok malesef ancak soyle bir soru sormak istiyorum driver cd si kırık çıkınca neden ürünü iade etmediniz ?
  • iade için mail attım konuştum ama iade olmıyıcak kulanıcı hatası vs gibi şeyler söylendi elime patladı bi pes oynıyıcaksam her seferinde ayarlara girip tuşların yerini ayarlıyıp duruyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.