Şimdi Ara

ASUS ROG GL502VT-FY034T (GTX970M) Kullanıcı Kulübü (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.042
Cevap
13
Favori
34.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • asus ankaraya verdim su an bilgisayar onlarda işte kaşe bekliyolar değişim yapacaklar cihazı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yunemre123 Y kullanıcısına yanıt
    Hocam servise gittiğinizde SSD'yi kendimiz taksak sorun olur muymuş bir sorsanız size zahmet.
  • i_brahi_m İ kullanıcısına yanıt
    Ben Victor Gaming Machine G601 kullanıyorum firma artık faaliyette olmadığı için pek duyulmamış olabilir monster tarzında laptop üreten bir firmaydı her neyse attığınız resimler kadar bende yok ancak dediğiniz sorunu laptop forumları incelerken hemen hemen bütün gaming laptop başlıklarında gördüm en çok da monster kullanıcılar kulübünde bu sorun için birisi hatta iade etmiş yenisini almış o laptop da aynı şekilde sızdırıyormuş sanırım bu panelin bir özelliği asus msi monster victor vs vs fark etmiyor panel ile ilgili bir durum bilgisayar açılırken çektiğiniz resim yani en altta ki resimde evet bariz belli oluyor aşağıdan ve yukarıdan ancak masasütü açık iken attığınız resimde rahatsız edici bir durum yok aynı şekilde oyun oynarken veya film açıkken de foto çekin atın bence ve o şekilde sizde bakın zira esas olarak makinenin iyi görüntü vermesi gerektiği zamanlar bu zamanlar oluyor oyunda ve filmlerde vs rahatsız edici ışık sızması görülmüyorsa ki görüleceğini sanmıyorum bence kafaya takmadan kullanmak sizin için hayırlısı olacaktır naçishane bir yorum yapmak istedim sadece başlığı incelerken denk geldiğim için.

• Diğerleri değilde şu ortadaki sızma ve soldaki her zaman belli oluyor çok gözüme çarpıyor rahatsız ediyor. Bu akşam oyun yükledim süper hiç takılma yok fanlarda 1 dakika içinde ısıyı düşürüyor

• çok güzel bir cihaz
  • Cihazı hepsiburada kampanyasından alanlar ne kadara aldılar?
    Şuan n11 de 4499 ve hepsiburadada 4299 a satılıyor.
    Başka da satan bir yer yok heralde.
    Daha ucuza getirebileceğimiz bir yöntem varsa yardım bekliyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunemre123

bende ışık sızması bugün daha fazla oldu nasıl oldu bilmiyorum ama servise götürdüm hepsinde var ya sorun değil filan dediler bende benim için sorun dedim aradılar akşamüstü değiştireceklermiş cihazı ama garanti belgesinde hepsiburada'nın kaşesi olması lazım onu gönderin kaşelesinler öyle getirin dediler hepsiburada'yı aradım 2 kere böyle böyle nasıl olacak bu işlemler diye size geri dönüş sağlanacak dediler bekliyorum bakalım ama hevesimi kırıyor bu tür olaylar daha kullanamadım bile..

Arkadaşlar bendede hepsiburada kaşesi yok koyuncu diye kaşe var sizde nasıl ? Hbye kaşeletmemiz mi gerekiyor şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: kansavkaplan

Cihazı hepsiburada kampanyasından alanlar ne kadara aldılar?
    Şuan n11 de 4499 ve hepsiburadada 4299 a satılıyor.
    Başka da satan bir yer yok heralde.
    Daha ucuza getirebileceğimiz bir yöntem varsa yardım bekliyorum :)

Black friday indirimiyle sepette %15 indirim vardı hepsiburada da.3650ye geldi
  • RavenoLL R kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı kaşe var ve hologram var
  • RavenoLL R kullanıcısına yanıt
    Resmen bedavaya satılmış
    Bilseydim kaçırmazdım,gözümden kaçmış.
    Hepsiburadadan o fiyata alanlar 4100 liraya ilan açmış şimdi
  • Mrblar ürün bugün elime geçti kurulum yaptım lakin şöyle bir sorunum cihaz şarz olmuyor %0 doluyor diyor fakat herhangi bir ilerleme yok saatlerdir aynı durumda bu tür bir sorunla karşılaşan var mı

• Gokhan2121 G kullanıcısına yanıt
    Hocam eğer %98-99 civarında çıkıyorsa çok normal bende de öyle.Çünkü bataryaya giden akım kesiliyor ve prizden güç almaya başlıyor.Bu arada oyun falan oynarken prizde kullanın bilgisayarı daha performanslı çalışır.Prizdeykende prize takılı dolmuyor derken kullanmaya özen gösterin.

• Herkese hayırlı cumalar dün akşam oyun yükledim herşey güzelde oyun içinde bile siyah ekranda belli oluyor Asus logosunun üstündeki ve solundaki diğerleri belli bile olmuyor bu gün msj gelmezse arayacağım hb yi vede servisi bakalım ne olacak

• http://hizliresim.com/ZMDyRA
    http://hizliresim.com/PnqbzQ
    http://hizliresim.com/5LdOzq

Resimde fazla gözükmüyor normal bakınca daha fazla bilmiyorum neden

• Arkadaşlar merhaba..Dün elime bilgisayarım ulaştı herkeste olan ışık sızması benim de alt ekranda birkaç yerde belli oluyor..Ama gözümü rahatsız edecek şekilde değil..Gördüğüm kadarıyla %90ında bu sorun var..O yüzden dert etmiyorum..Klavyeye kulağımızı yaklaştırdığımda da biraz sesler duyuyorum..Ama ben bu konulardan rahatsız olmadım..Kasada biraz aklım karıştı..Parmak izlerini çok belli ediyor..Sizde de öyle mi..

Bu arada bilgi paylaşımlarına devam edelim..Ben soğutucuları araştırdım biraz birkaç gündür..Soğutucuda alüminyum malzeme olan ürünler daha randımanlı..Ayrıca cfm ve rpm diye değerler var..cfm (Hava akım miktarı) 100 üstü, rpm 1000 (döndürme hızı) üstü iyiymiş..İlave bilgi olarak fanların laptop deliklerinin hemen altında olması gerekiyormuş..O yüzden tüm yüzeyinde delik olan soğutucular daha iyi..Bu bilgileri edindim..
  • Evet hocam parmak izi çok fazla oluyor bu arada hb dan msj geldi Asus gl502vt ürününüzle ilgili yapmış olduğunuz arıza talebinizi aşağıdaki firmaya yapınız demişler firma olarak Asus türkiye demiş numarası var arayacağım bakalım

• benim kutuda da öyle koyuncu kaşesi filan çıkmadı nasıl oluyor böyle farklılıklar anlam veremiyorum

• Servisle görüştüm fatura ya gerek yok dedi Asus destek bölümünde ulaşın ordan kargo numarası gelir dediler seri numarası bulamadım bulup işlemleri başlatacağım

• Bilgisayar ile ilgili şahsi görüşüm şu şekilde,

Bir çok arkadaşımızda bilgisayarı aldıktan sonra ön yargı oluştu gerek harddisk sesinden dolayı gerek ışık sızması durumundan dolayı gerekse garanti belgesinin kaşeli olmamasından dolayı. Hepsiburada'ya e-posta gönderdim garanti belgesi ile ilgili geri dönüş yaptıklarında garanti belgesini gönderip kaşeleteceğim. Şuan benim bilgisayarımda sorum yok ama ilerki zamanlar için şimdiden halledeyim istedim. Bunların dışında dün akşam pes 2017 ve call of duty infinite warfare ile biraz bilgisayarı denedim. Call of Duty'de gayet iyi performans aldım. Çift fan olmasından dolayı bilgisayardan fazla ses geliyor düşüncesi oluşabilir bir çok arkadaşta ama unutmayalım ki alınan bilgisayar oyun bilgisayarı ve fanlar da bu amaçla hızlı soğutma yapmak hızlı çalışıyor.

Son olarak benim için f/p bilgisayarıdır ve benim taleplerime fazlası ile cevap vermekte bu bilgisayar.

• Hocam bendeki ışık sızması çok belli oluyor o yüzden göndereceğim yoksa çok güzel bilgisayar dün akşam oyun oynadım fanlarda sorun yok dediğiniz gibi ses var ama rahatsız etmiyor hemende soğutuyor tabiki fiyatını hak eden bir ürün ben memnunum o yüzden iade etmedim servis ne diyecek bakalım yarın göndereceğim

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.