Şimdi Ara

Wordpress Tema Önerisi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Vücut Geliştirme üzerine bir yıla yakın makale ve bilgi paylaşıyorum. Sizden ricam bir tema önerisidir.
    Mevcut Site :http://vucutgelistirmetr.com/
    Önerileriniz için Şimdiden Teşekkürler..

• Themeforest den çok satılan temalardan herhangi bir beğendiğiniz temayi alabilirsiniz hepsi profesyonel ce yapılmış temalar ve üzerinde hiç bir kod bilgisi olmadan oynamaniza olanak verirler diger sitelerden özgün bir tasarım oluşturabilirsiniz bu sayede
  • Kardeşim themeforest gerçekten çok iyi. Denemişliğim var fakat senin daha uygun yada bak bu sana gider dediğin bir tema yada tasarım fikrin var mı daha özel bir şey yapmak istiyorum. Bu arada ilgin için çok teşekkür ederim. :)
  • Themeforest den çok satılan temalardan herhangi bir beğendiğiniz temayi alabilirsiniz
  • Elegantthemes tavsiye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://all4share.net/wordpress/ burda ücretsiz temalar var
  • Themeforest seçmelisin alternatif çok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet_fahri

Themeforest den çok satılan temalardan herhangi bir beğendiğiniz temayi alabilirsiniz hepsi profesyonel ce yapılmış temalar ve üzerinde hiç bir kod bilgisi olmadan oynamaniza olanak verirler diger sitelerden özgün bir tasarım oluşturabilirsiniz bu sayede

Hocam ücretsiz wordpress.com uzantılı kişisel blog açmayı düşünüyorum. aynı yerden mi bakacağım tema için? Ya da sade ve kullanışlı bir tema önerin var mı?
  • -Hain-Dom-Dom- kullanıcısına yanıt
    Wordpress.com üzerinden açılan bloglarda sadece size wordpress kütüphanesinin sunduğu temaları kullanıyorsunuz diye biliyorum tam olarak bilgi sahibi değilim hiç kullanmadım eğer profesyonel bir iş yapmak istiyorsanız da wordpress.com un blog servisini önermiyorum benim düşüncem cüzi bir miktar ile alan adı + host alarak blog açmanız sizin faydaniza olacaktır

Yinede tema önerim olarak "sparkling" ücretsiz sade hızlı ve SEO uyumlu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet_fahri -- 28 Eylül 2017; 18:19:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.