Şimdi Ara

>> Asus Rog Ranger Oyuncu Sistemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
1.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Fiyat/Performans Odaklı Çok Kaliteli Oyuncu Bilgisayarı

Ürünlerin yanına parça satış fiyatlarını yazıyorum. Parça parça satmak istemediğimden ancak o fiyatlardan alacak olan olursa sistemi birbirinden ayırabilirim.
    Sistem halinde indirim uyguluyorum ve onu da aşağıya ekliyorum. Teker teker sıfır almaya kalksanız size daha pahalıya gelecektir.

Sistem Bileşenleri:

İşlemci: X4 860K Fiyat: 250 TL

+ Faturalı, garantili ve eksiksiz kutulu olarak sıfırdan farksızdır.
    + Voltaj ile çok oynamadan 4.3 Ghz 7/24 stabil olarak görebilmektedir. Daha çok uzun süre garantisi bulunduğundan bu şekilde kullanabilirsiniz.
    İşlemci daha yukarı hızlara da çıkabilmektedir fakat sağlıklı ve stabil olması açısından sürekli kullanılabilecek bu ayar ile teslim etmeyi düşünüyorum.
    + OC'li hızı ile kendisinden 3-4 üst model işlemcilere kafa tutmaktadır.
    + Ciddi alıcılar ile performans testi yapılır.

Soğutucu: Xigmatek TYR SD962 Fiyat: 50 TL

+ Sıfırdan farksız ve tertemizdir.
    + Doğrudan işlemci temaslı bakır ısı borulu çok kaliteli bir soğutucudur.
    + Hem sessiz çalışıp hem de işlemciyi serin tutmaktadır.
    + Piyasanın en iyisi olan Noctua NT-H1 macun sürülüdür. Tek başına fiyatı ayrıyetten 35 TL'dir.

Anakart: Asus ROG Cross Blade Ranger Amd Fm2 Fiyat: 550 TL

Asus Crossblade:

+ Piyasadaki en iyi FM2+ anakarttır.
    + En ufak detayına kadar full kutulu eksiksiz ve sorunsuzdur, Vatan Bilgisayar faturalı ve garantilidir. 29 ay daha garantisi devam etmektedir.
    + Sıfırdan farksız ürün sıfır fiyatından çok daha uyguna satıyorum. Beni bilenler bilir. Sıfır gibi dediğim ürünün mağazadan aldığınız ile hiçbir farkı olmayacaktır.

Ram: Yok Fiyat: Yok

High Power Element 500 Watt ve Aopen H600B Fiyat 160 TL

+ Kasa + Güç Kaynağı: Aopen ve High Power 500 Watt, kasanın hiçbir eksiği yoktur. Sökülüp takılabilen iki adet hard disk yuvası vardır. En büyük boyutlu ekran kartları sığar.
    + Kasayı birçok eksiği olan 2. el kasalar gibi düşünmeyin. Anakart somunları ve vidalarından arkadaki pci kapaklarına kadar ön taraftaki tüm kapakları dahil eksiksizdir.
    + Sıfır kasa aldığınızda elinize ne geçiyorsa aynıları olacaktır.
    + Güç Kaynağı Eco model değildir. Gerçek 500 Watt veren kaliteli güç kaynağıdır.
    + Güç kaynağı tertemiz, sorunsuz ve eksiksizdir. Günümüzde gelişen teknoloji ile düşük güç tüketimine geçen parçaların en kalitelilerini sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz.

Sadece güç kaynağının fiyatı piyasada 180 TL civarıdır en uygun bu kalitede bir kasa ise tek başına minimum 130 TL'dir.

Opsiyonel:
    SSD: High Level 128 GB Fiyat: 150 TL (kendi harddiskim sistemi tek yerden satın almak isteyen olursa diye fiyat verdim)
    Ekran Kartı: Zotac Gtx 970 4GB Özel Soğutmalı Fiyat:850 TL
    Sony Dvd RW Combo Fiyat: 50 TL

Satıldı.

>> Asus Rog Ranger Oyuncu Sistemi>> Asus Rog Ranger Oyuncu Sistemi

Forum kuralları hariç yorumlara kapalıdır.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ebrak -- 26 Ocak 2017; 20:1:10 >

• Herşeyi geçin hocam bu sistem o anakart için alınır . Piyasadaki en ilginç anakartlardan biridir o anakart. Max Ram desteği olsun , Ramdisk optimizasyonu ve pcb kalitesi muazzam.Fiyatda makul seviyelerde
  • 1560tl ye opsiyonel ürünler dahil mi hocam ssd ve ekran kartı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dahil

• indirim takip
  • Mevcut mu

• Satışa devam edilmektedir.
  • İndirimin sebebi nedir hocam
  • Hangi indirim. Gtx 660 ekran kartı satıldığı için listeden çıkarıldı, fiyatı düşüldü. Parça parça değil de komple alana ufak bir indirimim var bunun haricinde bir indirim yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.