Şimdi Ara

HTC 10 mu S7 edge mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1

HTC 10 mu S7 edge mi?

(En Son Oy Tarihi: 9.4.2017)
Giriş
  • Hangisi daha iyi bir seçim olur? (3 yıllık kullanımda)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kalite istiyorsanız htc 10, estetik olsun derseniz s7edge...ben ikisi arasında düşünmeden htc 10 u tercih ederdim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kamera içinse htc10 tam size göre ama parlaklık düşük sabahki havaya göre ama oyun için alacak iseniz s7 edge uygundur.

• s7 edgenin çıkıntısı berbat, kesinlikle htc 10
  • Arkadaşım yeni aldı, bende biraz kullanma fırsatı buldum, s7 edge harika, ekran ve arka kıvrımlı olduğu için acayip rahat tek elle tutuluyor

• burda soru bence htc mi samsung mu acaba ? bence samsung. hem bu modeli de patlamıyo

özellikler olarak da s7 edge htc 10 hemen hemen aynı size kalan bence kullanım el tutuş vs vs.

oyumu s7 edge olarak kullandım bu arada
  • S7 edge batarya açısından daha tercih edilebilir bi ürün diğer özellikler açısından da hemen hemen aynı telefonlar ama s7 edge biraz daha iyi.

• S7 edge derim daha iyi kamera daha iyi ekran daha iyi batarya daha estetik görünüş 2.el olarak htc ye gore daha az zarar ederdin
    Htc alırsan kasası daha saglam sesi daha iyidir kullandigi yazilim daha hafiftir

• quote:

Orijinalden alıntı: xxsavasxx2

S7 edge derim daha iyi kamera daha iyi ekran daha iyi batarya daha estetik görünüş 2.el olarak htc ye gore daha az zarar ederdin
    Htc alırsan kasası daha saglam sesi daha iyidir kullandigi yazilim daha hafiftir

S6 edge+ daha uygun ve özelik bakımından s7 edge'e yakın. S6 edge+ daha iyi bir tercih olmaz mı,

• quote:

Orijinalden alıntı: Caproductions

quote:

Orijinalden alıntı: xxsavasxx2

S7 edge derim daha iyi kamera daha iyi ekran daha iyi batarya daha estetik görünüş 2.el olarak htc ye gore daha az zarar ederdin

S6 edge+ daha uygun ve özelik bakımından s7 edge'e yakın. S6 edge+ daha iyi bir tercih olmaz mı,

Başlıktaki 2 telefona göre yazdım yorumu tabi s6 edge plus güzel telefon alınabilir aralarındaki fiyat kadar performans artısı yok benim gozumde fiyati gozden gecirirsek ama para önemli degilse s7 edge derim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.