Şimdi Ara

Fiyat Performans Telefon tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar. gecen sene babama general mobile 4g aldirmistim gayet de begendi telefonu ama simdi telefon serviste ve parca bekleniyor. babam yeni bir telefon almayi istiyor ama benm herhangi bir fikrim yok.

en fazla 1000 lira olan saf android veya isine yetecek sekilde baska bir telefon var mi arkadaslar yardim ederseniz sevinirim.

tek yaptigi telefon gorusmesi facebook ve internet.

telefonun akici olmasi ve batarya suresi daha onemli onun icin. dedigim gibi en fazla 1000 lira olan baska bir o tarz telefon var mi arkadaslar yeni cikanlardan vs?

ekran boyutu general mobile 4g kadar olacak daha buyuk kullanamiyor cunku.

yardim icin tesekkurler beyler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Redmi note3 pro

• Garanti dert değilse Redmi Note 3 Pro, dertse GM 5 Plus.

• Redmi note3 3gb ram modelinden birde kaan n1 telefonu bakılabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: RealSchule

Garanti dert değilse Redmi Note 3 Pro, dertse GM 5 Plus.

hocam babam gm5 plus ta karar kildi. 1000 lira fiyati almaya deger degil mi hocam? yani o fiyatin hakkini verecek bir telefon mu?

bu arada hocam gm5 plus da android ile anlasmali butun guncellemeleri alcacak degil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arthur_Morgan -- 27 Ekim 2016; 19:26:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur12onur12onur

quote:

Orijinalden alıntı: RealSchule

Garanti dert değilse Redmi Note 3 Pro, dertse GM 5 Plus.

hocam babam gm5 plus ta karar kildi. 1000 lira fiyati almaya deger degil mi hocam? yani o fiyatin hakkini verecek bir telefon mu?

bu arada hocam gm5 plus da android ile anlasmali butun guncellemeleri alcacak degil mi?

Bütün güncellemeleri değil. Çıktığı tarihten itibaren 18 ay içinde çıkacak bütün büyük güncellemeleri ve aylık güvenlik güncellemelerini alır. 18 aydan sonra güvenlik güncellemesi almaya devam edebilir. Tabi bu bahsettiklerim official, yani resmi. Gayriresmi olarak Android 9'a kadar yolu var.

• Neden tekrar general mobile a yöneldiniz? Hemen her modelinde bir sorun çıktı. Siz de yaşamışsınız.
    Şarj olarak kötü olsa da iphone 5 veya ikinci el 5s bakabilirsiniz bence.

• mvpeko kullanıcısına yanıt
    hocam babam android one in sade tasarimini begendi ve alisti diyebilirim. gm5 plus in sorunlarini bilmiyorum hocam soylerseniz sevinirim. dedigim gibi piyasada gm 4g gibi 500-600 liraya telefon kalmadi. ikinci el kullanmaz ve ios da kullanamiyor hocam

• hocam çıkabilirseniz huawei p9 lite ye bakmanızı tavsiye ederim. Çıksa lenovo p2 alacaktım geç kalınca bu modelde karar kıldık. Annem ve babam için 2 adet aldım. Ekran süresi 7 saati gördüm. Örneğin annem sadece face whatsapp bakar ve tel görüşmesi yapar. Cihaz sabah şarjdan çıktı ve şuan yüzde 79. Anneme 3 gün rahat gider bataryası. ayrıca en ufak kasma yok çok hızlı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mrcrzzr -- 28 Ekim 2016; 3:05:13 >
  • Gm nin modellerinde sıkıntı var galiba kronik sorun gibi bir şey var.

• Gm den bi kere agziniz yanmis neden bi daha kendinizi gm alarak yakiyosunuz.

• gm den azgim yanmadi hocam. babamin telefonunda ekranda sararma oldu ve mikrofonunda problem vardi ama servjs garanti kapsaminda aldi tamir edilince tekrar kullanmaya devam edilecek. sorun surda 500-600 lira bandinda gm 4g gibi bir telefon yok. babam da gm5 plus i begendi. tabiki her telefonda sorun olacak ne alirsaniz alin ama servis olarak iyi geldi gozume gm. ben de 4g kullaniyorum su ana kadar bir sorun cikmadi ilk ciktiginda almistim. yapacak birsey yok hocam sonucta piyasada kusursuz telefon yok. ama sorun surda babam gidip bir telefona 2000 lira vermez. insallah bir sorun cikmaz hocam aldi gm5 plus i

• quote:

gm den azgim yanmadi hocam. babamin telefonunda ekranda sararma oldu ve mikrofonunda problem vardi ama servjs garanti kapsaminda aldi tamir edilince tekrar kullanmaya devam edilecek. sorun surda 500-600 lira bandinda gm 4g gibi bir telefon yok. babam da gm5 plus i begendi. tabiki her telefonda sorun olacak ne alirsaniz alin ama servis olarak iyi geldi gozume gm. ben de 4g kullaniyorum su ana kadar bir sorun cikmadi ilk ciktiginda almistim. yapacak birsey yok hocam sonucta piyasada kusursuz telefon yok. ama sorun surda babam gidip bir telefona 2000 lira vermez. insallah bir sorun cikmaz hocam aldi gm5 plus i

Bize hayirli olsun demek duser.
    Insallah sorun cikmaz

• quote:

gm den azgim yanmadi hocam. babamin telefonunda ekranda sararma oldu ve mikrofonunda problem vardi ama servjs garanti kapsaminda aldi tamir edilince tekrar kullanmaya devam edilecek. sorun surda 500-600 lira bandinda gm 4g gibi bir telefon yok. babam da gm5 plus i begendi. tabiki her telefonda sorun olacak ne alirsaniz alin ama servis olarak iyi geldi gozume gm. ben de 4g kullaniyorum su ana kadar bir sorun cikmadi ilk ciktiginda almistim. yapacak birsey yok hocam sonucta piyasada kusursuz telefon yok. ama sorun surda babam gidip bir telefona 2000 lira vermez. insallah bir sorun cikmaz hocam aldi gm5 plus i

Hayırlı olsun güle güle kullansın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.