Şimdi Ara

TEKNOSA ŞAMPİYONLAR PAKETİ 397 TL (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
566
Cevap
17
Favori
18.828
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kusura bakmayın yoğunluktan mesajlarınıza geri dönüş yapamadım paketlerin arkasında yazan 31.12.2015 tarihine takmayın sifreler guncellendi digiturkün musteri hizmetlerini arayınca kampanya hakkinda bilgisi yoksa baska bi yetkiliye bağlatmasını rica edin yine sorun çözülmezse ben kurulum konusundada yardimci olurum hangi sehir olursa olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar paketi almak istiyenler teredtüt etmesin aktivasyon problemi falan yok herhangi bi tv alma zorunluluğu yok bunlar Teknosanın stok eritme fiyatı olduğu icin bu fiyattan veriliyo ve stoklarla sınırlı

• Devam eden aynı üyelik aynı bu paketler için sadece şifre söylesek telde devam eder miyiz?

Eskiden oluyordu..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tam da bu sene üyelik yenilemekten vazgeçmiştim. Bu kampanya aklımı çeldi. Ne yapsam çok kararsız kaldım.
  • deneme paketleri sitede hala satılıyor 439 tl ye
    bunları 1er tlye almıştık ama aktif edilmedi süresi doldu diye şimdi aktif ederlermi ki?
  • profesör06 P kullanıcısına yanıt
    Modül olarak alabiliyormuyuz?

• Adam digiturk calisani teknosadan 390tl ye aldiriyo sonra digiturk geciriyo. 1000tl fatura gelirse şaşmayın ihaleyle işler değişecek. Tuzak beyler

• Bende gecen sene almistim bu paketten hala kullaniyorum 29 aralikta kurulmustu gecen sene simdi ben alsam uzerine nasil ekletecem bilen arkadaslar yardimci olabilirse sevinirim

• bu paketi türksat tan izleyebiliyormuyuz
  • KacaKTV kullanıcısına yanıt
    Başınıza böyle birşey geldiyse şube ismi vs paylaşın, işkembeden sallamayın. 3 yıldır hep bu şekilde alıyorum; hiç bir sıkıntı olmadı.
  • 3.kez sorayim lig TV hd mi ????

• Hd hocam
  • Riske girmeyin ihaleyi alamazsa kasımda digitürk bu paketi alanlara büyük bir vurgun yapmış olur bilginize.

• Bir yil degil 7 aylik paket. Mayis'da maclar bitiyor. D-Smart da 2 yil once Sampiyonlar Ligi Uefa ve La Liga'yi kaybedince fiyatlari biranda dusurmustu. 15 - 20 TL'ye millet full paket seyretti. Tabii ki full dedigin de sinema ve belgesel. Spor kalmamisti. Ayni hikaye iste.

• Şimdilik 26 hafta diye hesap yapmak lazım. İhale digiturk de kalırsa o zaman avantajlı tabi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KacaKTV kullanıcısına yanıt
    Beyfendi bu forumda yenisiniz galiba ilk defa bu fiyattan satılmıyor bu paketler bilen bilir daha öncede 199 tl de bile satıldığı oldu seri sonu paketler burdan tanıtımı yapılmıştı

• tgezer kullanıcısına yanıt
    Lig tv hd

• Bu sezon sonuna kadar maclar kesinlikle digiturkte. Bu sezon izlesek bile bu fiyata cok iyi.

• Mwvcutta bu paketi kullanıp şimdi üzerine ekletebilen olursa bilgi verebilirse süper olur
  • Yahu işkembeden sallayıpta milletin kafasını karıştırmayın,4 senedir bu şekilde satılan paketlerle izliyorum ligtv yi.Önceki 3 sene mediamarkt satıyordu,geçen senede forumdan digitürk bayisi bir arkadaştan n11 üzerinden almıştık aynı paketi.

Her sene bu dönemlerde bu kampanya oluyor,ve üyelik 1 yıllık olduğu için bu paketden alıp yeniden bir yıllık izliyorum+forumda çokta bu şekilde kullanan var.

Yok dolandırıcıymış,yok digitürk geçirecekmiş yok falan falan.Her sene çıkıyor bu tür arkadaşlar,aynı paketi digitürkten aylık 70-80 TL ye izledikleri için zorlarına gidiyor olsa gerek.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.